Umělec (2011)

Slabé, slabučké...hlavným protagonistom sa nepodarilo dotknúť môjho srdca, skôr Ed Wood si zaslúžil toľko Oscarov

Wichool (2005)

Veľmi príjemný film s oddychovou hudbou, zatiaľ najlepší z kórejských romantických, ktoré som videl..

Doom (2005)

Moc sa to približuje odpadu, čakal som ale ešte väčšie Béčko :) Nemá to žiadnu šťavu, démovi sú strašne nemotorní, žiadne počítačové efekty, ale ľudia preoblečení, lol. Scenárom to docela prekvapilo, aj to, že to prebral Universal. Miestami skvelá hudba. počuť vplyv NIN.

Zkažená mládež (2007)

Silny film, uplne som prezival to napatie, hrozne, ze dobry clovek doplati na to, ze je ticho a necha sa bit, moc tragicky odkaz, toto nebudem kupovat. Od zaciatku ako otec lestil zbran, bolo inak jasne, ze to smeruje ku tejto tragedii. Preklad Zkazená mládež je dost vystizny v tomto pripade. Uf, serial The Class: Life After nechcem následne pozerať, nemám na to žalúdok vracať sa k tomu.

Chlapectví (2014)

Režisér bol asi natoľko zalúbený do svojho diela, že nedokázal zostrihať na dve hodiny. Zaujímavé a snáď po prvýkrát v kinematografii, že herci naozaj starnú, nie je to práca maskéra.

Spása (2014)

Výborná atmosféra, postavy, hudba, kulisy, inak klasický western so scenárom podľa šablony. Zaujímavé, že Dáni spravia takéto US dielo, dodali tomu severskú neúprosnosť.

Volání Cthulhu (2005)

Moc vkusne spravené, akoby to malo 100 rokov, hudba nie je rušivá, fajn, že to má len 47 minút, ale ajtak ma to nejako nevtiahlo do diana

Interview (2014)

Po hodine som to vypol, nenasmial som sa veru a James Franco sa tu strápňuje

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Čudujem sa, že môže takáto prázdnota ešte dnes vzniknúť, všetko je nalinkované, hlavné postavy sú nepriestrelné, veľa klišé ako z filmov s Chuch Norrisom, hrozne to degraduje potenciál filmu. Prekvapuje ma obsadenie, mohla to byť pecka. Dve hviezdy za dobovú atmosféru a soundtrack, inak scenárom je to odpad.