Hugo a jeho velký objev (2011)

/spoiler/ Sympatickým prekvapením bolo, že sa jedná o príbeh režiséra Georgea Meliesa. Okrem hudby však celkovo nuda, málo emócií, nechytilo ma za srdce. Hudba je pekná a jemná.

47 róninů (2013)

Toto néeeeee.... Stálo to 180mio USD a je to príšerne lacné na pozerani. Scenár podľa šablony plný klišé a tie fantasy prvky tam pôsobia skôr gýčovo. Premrhaný potenciál

Hard to Believe (2015) (TV film)

Vďaka autorom, že sa touto témou zaoberajú. Čo sa týka spracovania, nemám čo vytknúť, i napriek závažnosti témy ľahko stráviteľné, dá sa pozrieť na jeden šup

A.I. Umělá inteligence (2001)

Film o tom ako udržať robota v sladkej ilúzii :) Postava Davida mi výberom herca nesadla, Teddy bol najúžasnejšou vecou filmu. Koniec síce klasicky gýčovo Spielbergový, ale tu stále znesiteľný a jemný. Skvelá atmosféra a melanchólia. 3,5* ale vlastniť to nemusím..

Rohy (2013)

Prvá hodina je zaujímavou satirou a reflexiou spoločnosti, keď mu narastú rohy. Zvrháva sa to ale na brak pre 13-ročných. Koniec dosť odporný. hororovo detailný

Mimoni (2015) odpad!

Komédia, na ktorej som sa nebavil. Pre koho je? Per dospelého nudná a pre deti nevhodná - glorifikuje gangstrov.

Muž proti muži (2006)

Silný a pútavý film, atmosféra, osobnosti hercov a koniec s indiánom a predavačkou na púšti až mystický :) Skvelé!

Nejdelší den (1962)

Príliš veľa postáv na to, aby som si k nim ako divák stihol vytvoriť vzťah. Mnohé z ich príbehov ostali useknuté. Celkovo nuda, málo pútavé. Posledných cca 30 minút od masovej scény útoku Francúzov (bez strihu!) bolo svižných, koniec ale to celé usekol, akoby mala byť ešte ďalšia časť...proste sklamanie

Star Trek: The Next Generation - A XXX Parody (2011)

Data bol skvelý, aj hudba v pozadí aj atmosféra autentická, obsahovo za nula bodov ale, asi sa už nedá nič nové vymyslieť, čo sa týka milostného styku :)

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Je to len honička bez príbehu. Furt sa tam síce niečo deje, ale má to aj slabé momenty. Na jedno pozretie, na zabudnutie