• Pohádka
  • Rodinný

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)

Jakože tohle je film vyloženě pro lidi, co znají humor Tří tygrů, páč jinak tady budou plácat, že je to odpad. 😃 Bylo to ztřeštěný, blbý, vtipný, povedený. Prostě jejich humor. 🤍 Jejich postavy, které si vytvořili a se kterými točili sketche na svůj YouTube, kde to lidi milují, a tak se rozhodli o své tvorbě udělat film. Je to komedie, jakože fakt komedie. Ze začátku mě ten film hodně chytl, asi po hodině to bylo blbší a blbší a ke konci se to zase nějak uklidnilo a najelo to na tu samou vlnu, na které to bylo na začátku. 👌🏻 Celá zápletka je geniální. Všichni herci byli úžasní. Každej měl tu svoji postavu skvěle promyšlenou - hlas, pohyby, myšlení… prostě všechno. ✨ Super herecký výkony, taky mě mega moc bavily ty efekty, i když to bylo místy až nechutné. Takže za mě all in all by na tenhle film měli jít ti, co tvorbu Tří tygrů znají a jejich humor chápou, než ti, co je v životě neviděli a mají pak potřebu plácat, že je film kravina. Jasně, ona je to kravina, ale odpovídá jejich humoru a jejich tvorbě. 🙌🏻

Malý pitaval z velkého města - Kasař (1986) (epizoda)

Tak jsem asi zase spala, ale nepamatuju si skoro nic. 🥲 Asi jenom, jak jeden chlap trefil Hrušínskýho cihlou po hlavě. Takže díl nic moc. 😫🙌🏻

Malý pitaval z velkého města - Valutová příhoda (1986) (epizoda)

Poslední díl asi jeden z těch nejlepších bych řekla docela. 👏🏻 Zaprvé proto, že tam byl Lukáš Vaculík hrozně hot ❤️ a zadruhé, protože tenhle námět byl v té době aktuální, a tak ho autoři prostě dobře zpracovali. 🤩 Hrozně mě fascinoval ten odposlech těch hlasů a toť asi vše. Jakože měli to fakt pěkně vymyšlený, bavilo mě to a tímto ukončuji svoji rubriku hodnocení každého jednotlivého dílu seriálu, protože to byl fakt debilní nápad. 🙌🏻

Malý pitaval z velkého města - Narkomani (1986) (epizoda)

Tohle byl tak divnej díl, možná z důvodu, že si neumím představit Viktora Preisse jako narkomana, i když mě jeho existence ve filmech extrémně se… vytáčí. 🥲 Ale zahrál to skvěle, to zase jako jo no… třeba jak skvěle byl agresivní u toho výslechu, to bylo super. 😚👌🏻 Nic jinýho se tam asi nestalo, bylo to exotické na svou dobu a dost zmatené na dnešní dobu. 🍹

Malý pitaval z velkého města - Exoti (1986) (epizoda)

Tak teď už tu hrála asi fakt celá Ypsilonka, jakože nedokážu a nikdy jsem si ani nechtěla představovat Jiřího Lábuse v detektivce, ale stalo se. 😛 Samotný námět na díl je teda dost ujetej, co si budeme povídat a rozhodně mi přijde jako totálně zbytečný, jakože papoušci haló? 😫 Jenomže všichni se strašně snažili. A neusnula jsem u toho, takže už je to jakože fakt divný a vtipný. 😭🙌🏻

Malý pitaval z velkého města - Autorka detektivních povídek (1986) (epizoda)

U tohohle dílu jsem usnula ke konci asi jen na deset minut, ale rozuzlení jsem už viděla, tak dobrý. 👍🏻😫 Každopádně jedenáctka měla hrozně super námět - vražda v 16. patře panelového domu, pak začnou všichni podezřívat manželku oběti, která je naprosto geniální, protože píše detektivky a ví jak na to. 😍 Jakože omg tohle zní tak super na osmdesátky… Začátek byl fajn, pak nuda, kde jsem spala a pak až zase konec. A celou dobu jsem si myslela, že je ta žena Laďka Kozderková ups. 👏🏻

Malý pitaval z velkého města - Majitel autoservisu (1986) (epizoda)

Omg díl s Jiřím Schmitzerem byl super, i když tam zase víceméně jenom existoval. ✨🫠 Proč reálně v žádným filmu nevyužili jeho potenciálu tak, jako třeba v Ypsilonce? No nic… tenhle díl mě taky docela bavil i přes to, že tam Jiří Schmitzer jenom existoval a choval se nějak divně. 🤷🏼‍♀️ Z celýho dílu jsem si víceméně zapamatovala jenom to, jak se poprali na té lodi, ale to si myslím docela stačilo, protože se tam stejně nic jinýho nedělo. 🥲 All in all desítka docela průměrná.

Malý pitaval z velkého města - Muž s punčochou (1982) (epizoda)

Nejlepší díl ze všech třinácti a ještě k tomu lehce jiný. 🤩 Pachatele známe už od začátku… Ondřej Havelka se do něho hodil skvěle a měl hrozně hezký řasy, který ho dělaly ještě hezčího. 😍 Celý ten díl měl spád a já jsem ho zkoukla vkuse a asi nejsem ok, ale celkem jsem se nemohla odtrhnout, protože jsem si strašně přála, aby ho na té benzínce dostali. 😫 Taky mě fascinovalo, jak měl polovinu všeho u pr… a ještě jim slíbil, že je navštíví zase. Takže za mě nejlepší díl, pokud se někdo bude dívat na Pitavala, tenhle díl je základ. ❤️