Babovřesky (2013)

Vydržel jsem asi do půlky, pak už jsem to musel vypnout. Ani jednou jsem se nezasmál. Odpad nedávám z přesvědčení, takže * za ...asi za snahu.

Hulk na neznámé planetě (2010)

Nejmocnější tvor Marvelovského universa ve vyhnanství a dostává docela na prdel. Myslím, že by si u Marvela měli ty schopnosti ujasnit. V každém snímku říkají něco jiného.

Moje letní prázdniny (2012)

Dost netradiční pojetí a špinavá stoka mexického vězení. Promyšlená zábava s charismatickým Gibsonem a realistickou akcí.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Těmhle hovadům neni nic svatý. Umí si udělat prdel sami ze sebe a to se cení. A prdel to fakt je.

Po zániku Země (2013)

Vážení přísedící, i vy doma u obrazovek. Přistupte blíže a zkuste si sami ohodnotit Shyamalanovu tvorbu. Máte možnost potopit dobrý film!!! ...fakt se někdy stydím, že jsem téměř jediný, kdo dokáže ocenit film jinak nedoceněný. Svižné, skvěle zrežírované, má to spád a zvrat. Během filmu jsem se neskutečně bavil a zamýšlel jsem se nad osudem naší planety. Film podhodnocený ze strachu...ale to je jen volba, nic daného. Bojte se srabi, já budu statečný za vás.

Ospalá díra (2013) (seriál)

Pilot docela svižně prolétává zápletkou a mě se fakt líbil. Uvidíme, co se z toho vyvine. Atmosféra je hutná a opravdu místy strašidelná. Kouzla žeru, takže proč ne? 2. díl mě utvrdil v atmosférickém pocitu z pilota. Seriál se mi ďábelsky líbí. Po třetím díle bych tomu vrazil pět hvězd bez zaváhání. Mytologicky propracované. Samí noví protivníci. Líbiví démoni a hlavně hutná atmosféra. Nice. Šestý díl mě utvrzuje v tom, že tento rok je to nejlepší seriál, alespoň, co se mystiky týče.

Všichni starostovi muži (1996) (seriál)

Výborný seriál, který i v těch nejhorších chvilkách drží nad vodou Alan Ruck coby úchylný Stuart. Ten byl fantastický v každém momentu.

Bravo Girls: Všechno nebo nic (2006)

Měl jsem slabou chvilku, tak jsem se podíval na tuhle hovadinku. Za tu spoustu hezkejch tělíček, a hlavně za krásnou panenku Hayden Panettiere, to stálo. Ale znova? Ani boha!

Království nebeské (2005)

Director's Cut je naprosto božskou záležitostí. Jeden z nejlepších historických filmů.

Bláznivá holka (2008)

Neposkvrněn originálem můžu dát s čistým svědomím plnej.

Časové pásmo bylo změněno