Hrdost a sláva (2008)

Tak ako skvelé herecké obsadenie, je skvelá aj kamera a hudba. Veľa vecí sa tu stretlo v dobrej forme a tak vyzerá aj hodnotenie.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Zaujimavá myšlienka trochu pokazená nudnosťou a zbytočnou dĺžkou niektorých pasáží. Herecký výkon hodný Oscara však tieto časti prebíja. Skvelý je aj koniec pripomínajúci nám všetkým známy koniec dní New Orleans.

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Skvelé sci-fi aj keď od pôvodného filmu dosť odlišné. Koniec mohol byť lepšie dotiahnutý, ale atmosféra celého filmu nemá chybu. Zaslúži si viac ako modré hodnotenie.

Prokletí hrobky faraona Tutanchamona (2006) (TV film) odpad!

Neskutočná kravina. Človek sa musí pozastaviť, ako niekto dnes môže vyhodiť peniaze na výrobu takéhoto odpadu. Nečudoval by som sa, keby to mal na svedomí Hallmark. Podobné produkty sú v réžii tejto „televízie“ bežné. Herecké výkony na maliny a špeciálne efekty ak sa to dá tak nazvať, zrejme robil režisér vo svojom laptope. Za všetko už vlastne hovorí obsadenie Caspera Van Diena do hlavnej úlohy.

Zrcadla (2008)

Vo filme som nenašiel do očí bijúce nezmysly, keď to berieme ako fantasy horor. Tri hviezdy sú ale podľa mňa maximum za tento ďalší tuctový krvák, tentokrát s detailnými zábermi autostomatologického zákroku a tracheostómie kusom zrkadla.

Tropická bouře (2008)

Pár krát sa človek zasmeje, ale nerozumiem, prečo toto „dielo“ žalo v USA taký úspech. Ben Stiller sa znovu ukázal ako slabý komik a jediný, kto zrejme za niečo stál bol Jack Black.

Shrek 2 (2004)

Za jednotkou v ničom nezaostala, udržala si dávku sarkastického humoru a v neposlednom rade pekne a zaslúžene zarobila. Kocúrovi v čižmách ide osobitne 5 hviezd.

Loupež po italsku (2003)

Dobrá oddychovka s plejádou skvelých hercov. Nápad síce nijak nový, ale režisér nič nepokazil takže v celku sranda.