Pomaly ďalej zájdeš! (2015) (pořad)

Tak toto bola naozaj PECKA. Komentovanie pretekov slimákov a prezvánanie kolegov mobilom o 3 ráno v RTVS :D

Interstellar (2014)

Dobre rozbehnutý film, ktorý po vyše dvoch hodinách solídneho príbehu začne tlačiť do diváka akési fantazmagórie, ktoré aspoň pre mňa pôsobili náročné na pochopenie a vôbec mi do filmu nepasovali. Rozmýšľal som, že vďaka ním znížim hodnotenie, ale predsa len dávam 4*.

Megažralok vs. obří chobotnice (2009) odpad!

Žralok vyskočí z mora do oblakov kde následne kusne do lietadla????????? A aby som nezabudol dodať, ešte je to aj nuda. Klasický odpad. Neviem odkedy žraloky skáču/lietajú...

Konzultant (2013)

Veľmi dobre oblečený Fassbender, vo filme s dobrým hereckým obsadením (Bardem zaujímavý), ktorý však úplne nudí a nezaujme.

Velká svatba (2013)

Na tejto komédii nie je asi nič vtipné.

Mládeži nepřístupno (2013)

Miestami dobrý humor strieda humor primitívny. 1* za Quaida a tie svetlé okamžiky (Hugh Jackman). Vzhľadom na celkovú primitívnosť viac ale nedám. Skôr sa čudujem, že sa toľko známych hercov dalo na toto nahovoriť.

Nebezpečný let (2007) (TV film)

Prihliadam k tomu, že ide o TV film a dávam 4*. Príliš dlhé? Ničím inovatívne? Nevadí. Film nenudil a ja už len čakám, kedy dostane Dean Cain ponuku na najbližších Expendables.

Neodolatelný (2006)

Ako celok dobrý film na noc, aj keď so slabším začiatkom a scénami ktoré zrážajú film dole. Nebyť nelogickostí typu "keď odídem z domu, nezamknem všetky dvere" a "keď som u niekoho potajomky v dome, som hlučný", tak by som dal bez váhania 4*.

Astonish Me (2011)

1* za Gemmu, ale ináč nič. Aj keď nejaké posolstvo tam bolo...

Piraňa 3DD (2012)

Miestami smiešny film (to nie je myslené v dobrom), ktorý ZACHRAŇUJE ten plavčík s tým plavákom.