Baywatch Nights (1995) (seriál)

Haters Gonna Hate A.K.A. idem proti prúdu. Toto naozaj áno! Hasselhoff je Hasselhoff, mňa baví pozerať sa na jeho seriály. A dlhééé 2 minútové intro v podaní Davida je fakt chytlavé!

Atomový vlak (1999) (TV film)

Miestami TRAPAS, ale dejovo pútavé a Rob Lowe má k***a charizmu.

Postal (2007)

Ako celok veľmi nevyvážené, ale občas padne dobrá hláška: "Držte sa pri zemi." A trpaslík: "Veď ja už som."

Zločiny z vášně (1984)

Jediné pozitívum Kathleen Turner. Dokonca ani môj obľúbený Perkins ma v tomto filme nebral.

Jednačtyřicetiletý panic (2010)

Miestami plytký, trápny humor. Miestami fakt pecka! Ťažko vybrať hodnotenie. Z recesie dávam 3*.

Svádění (2005)

Tretia * len za E.R. Wood. Ináč by som tak zhovievavý nebol. Miestami naozaj vtipné, ale len miestami.

Základní instinkt 2 (2006)

Slabé 3*. Slabý odvar jednotky. Zbytočne dlhé. Sharon už rozhodne nie je najmladšia, aj keď nevyzerá zle. Ale celé to už nefunguje tak, ako v prvom diely. Rozhodoval som sa medzi 2-3*, dal som 3* (ale neviem prečo).

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Megan Fox je dokonalá, ale film je miestami fakt strašný. Nelogické správanie postáv, trápne scény,...a mohol by som pokračovať. A aby som nezabudol, Amanda Seyfried (vrátane jej dabingu) otravná.

Enderova hra (2013)

Dejovo nie veľmi zaujímavé a Asa Butterfield pôsobí dosť otravne. Ešte že ma brat presvedčil neísť na to do kina.

Rain Man (1988)

Môžu sa tu kritizovať aj TOP filmy ako je Rain Man? Jasne že môžu. Film je to bez debát určite dobrý! Ale prečo je tak zbytočne dlhý? To že Hoffman je dement (a zahral to naozaj úžasne!) pochopíme hneď na začiatku. Prečo to teda režisér zbytočne naťahuje cez 2 hodiny? Mám pocit že miestami sa film nikam neposúva a je stále o tom istom. Ďalej nechápem percentuálne hodnotenie filmu, pretože okrem famózneho Hoffmana film veľa neukázal (aspoň mne nie. A za 133 min. by aj mohol). Ale môj koment neberte ako negatívny, mne sa film páčil, len bol na môj vkus zbytočne dlhý.