Vítej doma (2008)

Veľmi slabá komédia. Pár (naozaj) dobrých okamihov, ale ako celok to určite nestojí za pozretie.

Poldové v akci (2016) (seriál)

Áno, viem, že tento seriál pôsobí mega amatérsky a častokrát správanie polície, či ľudí, je naozaj vtipné a mnohokrát trápne, ale akosi som to pozeral rád. Predovšetkým je obdivuhodné, ako vždy okamžite stretnú čistou náhodou páchateľa poblíž miesta činu, alebo vrcholom tejto tvorby neraz bolo, že sám páchateľ prišiel naspäť na miesto činu, aj keď sa tam nachádzala polícia, ktorú si akože nevšimol. Reálne hodnotenie asi 1*, ale ja musím dať za 4*, ja som sa bavil.

Krvavý stát (2011)

Dej filmu: zaujímavý začiatok (7 minút) - kopa nudných kecov (30 minút) - hodinová strielačka (60 minút) = 97 minút o ničom. Kde zobral tento film také vysoké hodnotenie naozaj netuším (pretože vzhľadom k tomu, čo som práve videl, je extrémne vysoké). Ale John Goodman veľké pozitívum.

Terminál (2004)

Doteraz neviem, či Hanks Tom hral v tom filme retardovaného, alebo len tak pôsobil (pozerané v SK dabingu).

Sex ve městě (2008)

Neuveriteľne dlhý film na svoj žáner. Ale neuveriteľne zbytočne. Prvé 3 hodiny filmu som mal v úmysle ohodnotiť 2*, ale film stále a stále pokračoval a ja som bol v neustálom očakávaní, kedy skončí...lenže nekončil. On pokračoval a pokračoval až tak, že sa to nedalo pozerať snáď ani ako kulisa do pozadia, také to bolo dlhé. Človek len stále čakal, kedy to skončí. Film ktorý mal mať klasických 90 minút rozťahaný na 4 a pol hodiny. Zbytočnejšie dlhý film som ešte asi nevidel a to podla csfd som filmov videl už celkom dosť.

Neplodná obrana (2008)

Larry The Cable Guy - to už čo je za meno pre herca. Miestami primitívny humor, ale miestami sa dalo taktiež aj zasmiať. Ku koncu už filmu dochádza dych, mohli to radšej ukončiť skôr a z filmu by som mal lepší pocit. Pre náročnejších diviakov neodporúčam, mne sa prvé 2/3 celkom páčili. Odkiaľ sa ale ten Eric Roberts nevyhrabe... :D

Machři 2 (2013)

"Tak čo? Ako sa má manželka?"..."Po 3 týždňoch sa so mnou rozviedla."..."To ste vydržali celkom dlho. A prečo?"..."Prichytila ma, ako si strkám banán do zadku a moc sa jej to nepáčilo." Veľmi nevyrovnaný film v štýle - prvá polovica fantastická, druhá nudí. Narazil som na to v televízii náhodou, zrovna pri vyššie citovanej scéne a pár minút nezáväzného sledovania ma presvedčilo ostať až do konca. Miestami som sa smial nahlas, až sa ma brat stále pýtal, čo sa deje. Najlepšia komédia, ktorú som za posledné obdobie videl (aj keď nepamätám si, že by som nejaké v poslednej videl). A to som sa tomuto filmu úspešne 3 roky cielene vyhýbal vrátane kina.