Tanec s vášní (2000)

Možná ten nejlepší film o tancování za poslední dobu. Jestli se vám líbil Flashdance tak je to film pro vás. I výkony, které povětšinou neherci předvádějí jsou uspokojivé, zvláště pak na baletním jevišti. Balet na Michaela Jacksona sice asi není to pravé ořechové pro uctívače Labutího jezera, ale kdo jen trochu dokáže ocenit nečí umění musí smeknout. Tak jako já.

Super finta (2001)

Černošská komedie, která ale nijak moc nestaví na své "black image" spíš mi přišlo že si z ní tak trochu utahuje. :o) Oddychová věc.

Mumie (1998)

Film využívající, v době svého natočení, zvýšeného zájmu diváku o tyto staroegyptské "artefakty", bohužel však natočený bez špetky jakéhokoliv filmařského umu a z naprosto infantilním scénářem. I podle Slabikáře by se dal natočit lepší film!

Hlídač mrtvých (1997)

Tento nijak vyjímečný film byl u nás ovšem distribuován pod českým názvem "Hlídač mrtvých". Že by zařádil webšotek? :o)

Jdi na to (1983)

Jedna z mnoha mlátiček nerozlučné dvojice Hill/Spencer. Jedna s těch lepších, ikdyž s poněkud infantilnější dějovou linií. :o) "Go For It!"

Taková normální holka (1999)

Možná až dětsky naivní, ale když Rachel Leigh Cooková je tak slaďounká! :o)

Rytíři (1993)

Pro mě jeden z nejlepších filmů od Alberta Pyuna, bohužel se už asi nedočkám uzavření toho otevřeného konce. :-(

Velmi nebezpečné známosti 2 (2000)

Dvojka se asi nemůže rovnat s jedničkou ani v rozpočtu, ani v kvalitě hereckého obsazení. Nicméně co se příběhu a hlavně závěrečného rozuzlení týče není na tom zas až tak zle. Když vezmeme v potaz, že film byl točen s tím že půjde rovnou na video, tak se jedná o poměrně dobře odvedenou práci na kterou se dá koukat a nenudit se!

Carrie 2: Zuřivost (1999)

Bohužel se tento druhý díl, který se spíše snaží být moderním převyprávěním původní adaptace nemůže právě s ní vůbec rovnat a padá do hlubin filmového braku.

Maffiósso (1998)

Opravdu dobrá parodie se dá natočit i bez Leslieho Nielsena. Tahle je toho pravým příkladem!