Anatomie (2000)

Horor z prostředí fakultní medicíny u nás sice vyšel pouze na videu, ale ani v kinech by se nejspíš neztratil. Franka Potente opěk dokazuje, že role vyplašených děv, které v úzkých berou osud do svých rukou jí opravdu padnou jako ulité.

Netopýři (1999)

Netopýři nejsou až tak špatný film, ale přeci jen k dokonalosti jim ještě dost zbývá. Jednoduše by se dalo říct, že jsou naprosto stejní jako všechny filmy, které mají za název nějakou "odpudivou" havěť!

Babe 2: Prasátko ve městě (1998)

Druhý díl, který se pokouší navázat na úspěch dílu prního. U mě však celkem propadli oba dva. Možná být o patnáct let mladší, díval bych se na to trochu jinak, ale takhle ....... :-(

Vodonoš (1998)

Komedie, která nijak nevybočuje z mnoha podobných Sandlerových počinů, ale člověk si u toho alespoň odpočine.

Hilary a Jackie (1998)

Velmi smutný film o marném boji se životním osudem za pomoci vůle a odhodlání a hlavně lásky k hudbě, která přináší hlavní hrdince úlevu, pocit naplnění ale i strasti.

Chuckyho nevěsta (1998)

Další pokračování poměrně uspěšné hororové série, není zas až tak špatné jak by se od tak pokročilého dílu (myslím, že je čtvrtý) dalo očekávat. Sice to již není nic převratného, tak jako byla třeba jednička, ale rozhodně se ještě stále drží v nadprůměru, ikdyž je to místy spíš už komedie než horor. :o)

Pidilidi (1997)

Kouzelná komedie plná malinkatých "pidilidiček", která uspokojí malé i velké. Na tricích a výpravěse nešetřilo a tak je na co se dívat. Klasický rodinný film pro každou příležtost.

Poloviční šance (1998)

Svižná francouzská akční komedie sice nedosahuje kvalit předešlé tvorby obou hlavních mužských představitelů, to ovšem nijak nesnižuje její kvalitu, která není vůbec špatná a oba "taťkové" dokazují že ještě rozhodně nepatří do starého železa, ikdyž už by je tam leckterý posměváček velmi rád zařadil.

Chilli, sex a samba (2000)

Trailer na tenhle film vypadal opravdu zajímavě, nicméně hlavní hvězda tohohle filmu Penélope Cruzová nemohla sama samotinká svým půvabem utáhnout celý film a tak lze tento rádobyzábavný počin doporučit snad jen zbožným obdivovatelům právě představitelky hlavní role. Zn. Nebude se jí moci nabažit! :o)

Třináct dní (2000)

"Jak daleko stálo lidstvo od záčátku třetí světové války?" Na tuto otázku se nám snaží odpovědět tento poměrně zajímavý film s Kevinem Kostnerem. Jak a zdali vůbec se mu to daří už musí posoudit každý sám. Co do zábavnosti uspokojivé, ale nikterak vybočující z průměru.