Sandman - Zvuk jejích křídel (2022) (epizoda)

Táto epizóda je urobená presne podľa knihy aj zachycuje jej esenciu. Poeticky braná smrt a surodenecky vzťah. Stretávky každých sto rokov som si obľúbila.

Frajeři ve Vegas (2013)

Starí pardáli si natočili film sami pre seba. So scenárom si nikto nedal veľa prace, stačí obsadiť par zostarnutych hviezd a poslať ich do Vegas. Nedokážu sa ale odviazať tak aby to bolo zábavné a dočkáme sa par životných múdrosti.

Sandman - Spánek spravedlivých (2022) (epizoda)

Atmosféru komiksu sa nepodarilo zachytiť. Epizóda sa sustredi na ľudí. Pan Snov a Korintan sú vyborne obsadeni, ale Lucien v komikse nie je černoška.

Profesionálové - V obležení (1978) (epizoda)

Tvrdohlavý Bodie aj so zranenou rukou a mimo službu naháňa teroristov a zapletie do toho aj nevinných ľudí. Opevnenie sa v dome bolo super a nechápem prečo ženy strácali nádej, ved ich všetkých postupne odstrelil. Vysvetli mi niekto prečo Bodieho frajerka ho vola priezviskom?

Do posledního dechu (2016)

Čakala som napinavy katastrofický film, ale po napätí ani stopy. Triky hrozne. A ta cajocka co ho požiadala o ruku a potom rozkazovala jeho šéfovi bola na facku.

V žoldu smrti (2022)

Jednohubka o bývalom vojakovi v dlhoch, ktorý sa dá na pochybnu akciu, ta sa zvrtne a idú po ňom jeho vlastní. Nič svetoborne. Dve tri prestrelky v pohode. Prekvapilo ma ako sa lahko hlavný hrdina dostal od mariňáka k zabijaniu policajtov.

Profesionálové - Šílenec (1977) (epizoda)

Maniak sa snaží otráviť verejné zdroje vody drogou. Tento diel je viac o výsluchu a chýba dobrá akcia. Paci sa mi ako chalanov Cowley vždy dodrbe.

Dánská dívka (2015)

Veľmi smutný film o tom aké to bolo byť transexualom pred sto rokmi. Ostali vo mne nepríjemné pocity asi ako sa hlavný hrdina cíti vo svojom tele a jeho manželka nevie ako ma k tomu pristupovať. Eddie prehráva.

Velká španělská loupež (2021)

Lacnejšia európska verzia heist movie s beckovym castom vhodná jedine do televízie. Jediný zaujímavý moment je, že pokazia lúpež a skoro pri tom zhebnu. Nepochopila som na čo je treba trezor plniť vodou, nestačilo by lupicov vnútri len zamknúť? Freddie hra to iste-genialneho nerda.

Časové pásmo bylo změněno