Profesionálové - Hrdinové (1978) (epizoda)

Civilisti prekazia lúpež a natocia ju na kameru, tak lupiči sa rozhodnú všetkých svedkov postrielat. Takýto námet by chcel kopec dobrých prestreliek, nie len jednu na konci. Kolega Tommy bol ešte väčší drsnak ako Bodie.

Když draka bolí hlava (2018) odpad!

Uff, toto moc bolelo, nepozeratelne. Hrozný príbeh, nekvalitné efekty a masky, pesničky sú trapnost. Herci sú buď úplne dreveni alebo hrajú ako keby boli v serióznom filme. Tento film sa hodí na nedeľné popoludnie na STV 2. Nikto nemohol mysliet vážne, že toto pustili do kín.

Debbie a její parťačky (2018)

Z Dannyho partakov si moc nepamätám, takže neviem zrovnavat. Celý film ťahá skvelá Sandra a Cate je prekvapivo nevýrazná. Zlodejky sú v pohode banda, každá má inú schopnosť. Príprava a samotny heist je premyslený, len mi prišlo, že baby mali viackrát šťastie. Ku koncu sú dva twisty a aj vďaka tomu film neprestáva bavit. A Corden je na facku len tým ze existuje.

Banda - Série 1 (2019) (série)

Na môj vkus sa dej posúva dopredu veľmi pomaly a nudí ma. Žiadnu postavu som si neoblubila, všetci sú bud hajzli, dementi alebo slabosi. Ale oceňujem pekný vizuál.

Profesionálové - Starý pes se novým kouskům nenaučí (1978) (epizoda)

Ako celok priemerná epizóda s par zaujímavými momentami. Bodie zneskodnuje granát v ženskej bluzke tým, že najprv dá zene facku a potom blúzku rozreze. Bodie bez tricka, na to som bola veľmi zvedavá. Ani agenti tajnej služby ani unoscovia nevedia ako vyzerá minister vnútra.

Tom a Jerry (2021)

Nepekny hybrid, ktorý zlyháva v interakcii živých a kreslených postáv. Deti to možno bude baviť, ale pre dospelých nuda.

Šťastný nový rok 2: Dobro došli (2021)

Herci si natočili film pre seba, užili si dovolenku a ešte im zaplatili. Načo sa takéto filmy točia, nemajú absolútne co ponúknuť, nulový dej, nulový vývoj, hrozný dabing, zbytočnosť. Jedna hviezdička je za Kolenika, na ktorého sa dobre diva. Tanečné číslo na konci je wtf roka.

Fantastická čtyřka (2005)

Film vznikol v dobe kedy boli komiksy považované za hlúpe omalovanky a ten to aj dokonale reflektuje. Nevadilo by mi, že postavy sú jednorozmerne figúrky, ale ze väčšinu filmu riešia co si počať so svojimi schopnosťami, miesto toho aby zachraňovali svet s nejakou dobrou akciou. Takže ak pozerať, tak len bez väčších nárokov.

Constantine (2005)

Film sa nesie vo veľmi pesimistickom tóne-vystupujú tu démoni,polodemoni, diabol, ľudia navštevujú peklo, hlavný hrdina ma raka...Chyba mi protipól dobra-boh je neprítomný, archanjel je vychcanec. S náboženskými motívmi sa narába ako sa hodí. Ale hlavný hrdina je štýlový a coolovy exorcista a film vie zabaviť.

Já, legenda (2007)

Na začiatku keď sa hlavný hrdina s vlciakom túla mestom, ma film takú osamelo pohodovu atmosferu. Rozmýšľala som ako sa mu samému podarilo vybudovať opevnenie v dome a okolo. Scéna kedy sa chytí do pasce je najlepšia ale od momentu kedy zomre pes, film nabere iný smer. CGI zombici nie sú až takí desivi. Páčil sa mi moment keď našiel nádej.