Návrat živé smrti 3 (1993) odpad!

Tak se sérií Return of the living dead jsem natuty zkončil. Tohle nebyl horor, nebylo to prostě nic. Nudné nezajímavé a možná i nudné ale to si ještě musím promyslet. Od hereckých výkonů, přes scénář a dialogy, k hudbě a speciálním efektům odpad na plné čáře

Návrat oživlých mrtvol 2 (1988)

Už jednička nebyla nic extra a tohle bylo ještě o něco horší, i když místy vtipnější než předchozí díl.

Návrat oživlých mrtvol (1985)

Tak jde vidět, že tvůrci mají z natáčení tohoto filmu prdel,ale nemyslím že se jim to povedlo přenést do filmu tak jak chtěli. Nicméně občas se nějaký ten vtípek objeví a díky krátké stopáži se stává Návrat oživlých mrtvol pohodovým a oddychovým večerníčkem.

Andělé pomsty (2002) odpad!

Honosná výprava, skvostné herecké výkony a ten scénář. Nejlepší záporák všech dob, Grekkor je jednoduše ztělesnění zla. Prostě klasika, kterou musí vidět každý v autobuse student agency. Nejlépe několikrát.

Společnost mrtvých básníků (1989)

Paráda. Skutečně mistrovské dílo, které vě mě bude hlodat ještě ani ne zítra nebo za týden. Tenhle film se usadil ve mě a má nálepku nesmazatelné. Výborné herecké výkony doplněné skvostnou hudbou vynášejí tento snímek na můj pomyslný filmový Olymp. A to až k samotné špičce tohoto smyšleného vrcholu. Jsou věci, které nelze člověku vzít, hrdost odhodlání. A za těma stojí za to stát a bojovat pro ně, protože tímto bojem si je vlastně dokazujeme. Až budu umírat, nechci poznat, že jsem nežil.

Bathory (2008)

Všechno špatně. Čekal jsem hrůzu a dostalo se mi ještě něco horšího. Hrozná kamera, nadbytečnost až mnoha postav, všechny záběry trvají několikanásobně déle než by měly. A to mi nevadí, že se film ani vzdáleně neopírá o Nižnanského knihu. Prostě a jednoduše je to zmatené a hrozně dlouhé. A třesšnička na dortu nesmyslnosti je postava Bolka Polívky, která všude rozhazuje holuby a má udělátka vznikající až o dvě století později. Kdyby to alespoň Jakubisko nemyslel vážně, dalo by se u toho zasmát. Takhle můžu pochválit sám sebe, že jsem vydržel až dokonce a neusnul.

Iron Maiden: Live After Death (1985) (koncert)

Skupina na vrcholu své slávy v osmdesátých letech. Nejlepší muzkální období historie. Dnes už se bohužel tato kvalita nahrazuje pseudohudbou jako je disco, hip hop, techno a co já vím jaké sračky ještě. Syrové, hutné a bez obalu. Perfektí show a Eddie jako sfinga mě dostal.

Iron Maiden: Rock in Rio (2002) (koncert)

Dal bych půl života, abych tam byl v první řadě. Kdo neviděl nepochopí. Lepší živák už nejde natočit.

Pretty Woman (1990) odpad!

Kdybych byl lítostivá žena v přechodu tak by se mi to asi líbilo

Monstrum (2008)

Jen tak si zajdu na párty, dám si nějaké to pivko a najednou rána. Všude tma, řev a nikdo neví co se děje. A kdeže to jsem? V New Yorku na ostrově Manhattan 22. května 2008. Výborný film plný napětí, strachu a hlavně nevědomosti a nejistoty z toho co to je, odkud to je, co to chce a hlavně jak tomu sakra utéct. Opravdu milé překvapení