Rocky (1976)

Nejlepsi film co sem kdy videl ...mozna nejlepsi film se Slym ...cela serie Rocky je pro me povinost ale jednicka je neprekonatelna - ikdyz 4ka je taky perfektni a to hlavne diky hudbe a tim jak je pojata jinak 2ka,3ka,6ka taky dobra (pro me vic nez dobra :D ) a jedina 5ka mi prisla nic moc bylo to docela onicem ale dalo se na to koukat. ale ROCKY 1 je srdecni zalezitost !!!

Rocky II (1979)

Vetsinou 2ky dopadaj spatne ale podle me to Sly zvaldnul perfektne,skoro to same jako 1cka akorad s odlisnym zaverem - pro me perfektni pokracovani Rocky = povinost !!!:)

Rocky III (1982)

BOMBA !!! Jeste vic ostrejsi nez 2ka a min zamilovanejsi nez 1cka, poradna porce treningu a boxu !!! 3ka je perfektni pokracovani s perfektni hudbou !!! 3ti dil = povinost !!!

Rambo: První krev (1982)

Originální...skvelej survial film v podani stalloneho...tomuhle filmu neni co vytknout...vubec nevim co napsat..tenhle film nema chybu..doporucuju vsem ;) PS: porad je to topka..da se na to divat furt..

Rocky IV (1985)

seru na puvodni komentar.. NEJLEPSI FILM VSECH DOB! dopici to ma furt grady...pokazde kdyz to je v TV musim se divat..🥹

Rambo II (1985)

Uz to neni survial ale akcni...o to mozna vic zabavnejsi pokracovani ramba..nekdo si ho zamiluje nekdo ho bude nenavidet...jako v prvnim rambovy je tu skvela hudba a sly ve skvely forme...nic neni lepsiho nez se divat jak sly drti svoje nepratele lukem...to se musi videt...doporucuju vsem co maji radi akcnaky tohle si zamilujete :P

Kobra (1986)

Presne rok po rambovy 2 prisla COBRA. Film sem poprve videl v mladi,kdy sem ani nevedel oco de. Kdyz sem se na nej znovu kouknul tak sem zasl. Pribeh je primitivni co taky cekat od akcniho filmu,ale akcni stranka je perfektni .Tenhle snimek se mi ale moc libil a na ten konec nikdy nezapomenu. ;) opet videno v tv a naprosta klasa..skoda ze nikdy nevzniklo pokracovani..role pro stalloneho jako delana!

Rambo III (1988)

Totez jako rambo2 tentokrat v pousti..zase strhujici hudba a skvelej stallone..doporucuju vsem ;) o akci je postarano :)

Tango a Cash (1989)

V podstate neco jako demolition man ale z jiny doby. Nikdy sem nemel rad Kurt Russela az po tomhle snimku se mi zacal zamlouvat :D pro me dalsi klenot se slyem - mam pro tebe doborou a spatnou zpravu jakou chces rict driv. Tu spatnou - dochazi nam benzin. A tu dobrou - jeste trochu mame. Proste COOL filmek :)

Rocky V (1990)

Pro nekoho nudny pro nekoho povinnost ...musim uznat ze je to nejslabsi dil serie,ale pro fandy je to povinost ...pro me hodne dobry dil...kdo nezna ROCKYho tomu se to libit nebude :(