Bídníci (2012)

Vadilo mi, že je to muzikál. Inak by to nemalo chybu. Výkony hercov a spracovanie boli vynikajúce.

Chicago Fire (2012) (seriál)

Výborný seriál. Páči sa mi previazanosť s Chicago med, aj rôznorodosť hlavných hrdinov, ktorí nie sú krásavci, ale každý z nich má niečo do seba. Či už požiarnici, alebo záchranári, sú to ľudia na svojom mieste. Každý má svoj život a svoje vlastné problémy, ale v práci ide všetko bokom. Každá časť je zaujímavá, má to spád aj iskru.

Andrew - člen naší rodiny (1999)

Pravdupovediac, čakala som spracovanie presne podľa poviedky, ale toto ma milo prekvapilo. Celoživotná neúnavná snaha robota stať sa človekom fyzicky, psychicky aj právne tu je veľmi citlivo podaná. Tento film môžem pozerať vždy, keď ho dávajú, patrí medzi moje obľúbené.

Her Şey Aşktan (2016)

Bláznivá a celkom zaujímavo spracovaná komédia. Zaujímavé zábery aj kamera, pekne pesničky. Určite lepšia komédia, ako niektoré americké trapošiny. Predpokladám, že od komédie nikto neočakáva nejaké hlboké myšlienky, ale hlavne zábavu a tú tu nájdete.

Afili Aşk (2019) (seriál)

Kerem a Ayse, dvaja zaľúbenci ktorí si to nechcú priznať a zároveň perfektná komediálna dvojica. Táto svieža komédia sa na nič nehrá, chce vás len pobaviť. Nelogické konanie hlavných hrdinov, bláznivé zápletky a dobré výkony aj vedľajších postáv. Tu sú smiešne aj dramatické scény. Úsmev na tvári budete mat pri každej časti. Či to dopozeráte, alebo nie, nič sa nedeje. Podstatné je, že vás pobaví naozaj každá časť. Určite odporúčam aj preto, že na ústrednú dvojicu sa veľmi dobre pozerá.

İkinci Şans (2016)

Výborná komédia, starnúci hrdina (Özcan Deniz) vas určite pobaví. Okrem toho je tu aj zaujímavá hudba.

Evim Sensin (2012)

Jemne mi to pripomina Zápisník jednej lásky. Réžia, scenár a hlavná mužská úloha, zaručujú, že film bude dobrý. Özcan Deniz vie, čo mu sedí. Pekne spracované..

S láskou, Rosie (2014)

Ak je to váš osud, není co riešiť. Krásny príbeh, dobrí herci, hudba aj spracovanie. Som rada, že láska nakoniec zvíťazila, hoci to trvalo dlhšie ako by sme si priali. Smiech sa miešal so slzami. Koniec bol vynikajúci. Ak ste to ešte nevideli, odporúčam pozrieť.

Yakamoz S-245 (2022) (seriál)

Nebolo to Sci-fi celkom podľa môjho gusta, ale malo to spád. Hudba aj herci boli dobrí, no primitívne hádky a nereálne scény ma donútili dať len 3 hviezdy.

İyi Günde Kötü Günde (2020) (seriál)

Konečne seriál, ktorý nemá 50 častí. Milá komédia, pekní herci. Taká oddychovka. Ten otvorený koniec tomu celkom sedel.