• Pohádka

Hogo fogo Homolka (1970)

Tak já nevím, příjde mi, že jsem snad jediná, kterou fanouškovství Homolkovic rodinky nějak minulo, ale vůbec mi to nevadí. I kdyby se celá Homolkova rodinka stavěla třeba na hlavu - omlouvám se, ale tleskat mě neuslyšíte, pravděpodobně u toho nebudu. Tento rádoby humor mi nějak uniká a opravdu nemám chuť zkouknout všechny Homodíly.

Hercule Poirot (1989) (seriál)

David Suchet je ve své roli okouzlující a brilatně dodává své postavě to něco co by jinému herci chybělo. Kvalitní seriál, kterému díky bohu chybí krvavé scény, ale místo toho je naplněn zajímavými postavami, kterým nechybí elegance, šarm ani inteligence. Agatha Christie je právem uznávaná jako mistryně svého oboru a tento seriál ji v žádném případě ostudu nedělá - právě naopak lidé, kteří neradi čtou se můžou seznámit s touto autorkou právě tímto zdařilým dílem.

Mrazík (1964)

Pamatuji si, že v jednom roce Mrazíka na českých stanicích o Vánocích, ani na Silvestra nedávali. Málem jsem to obrečela.

Sestra v akci (1992)

Ty babičky byly výborné a nápad se zpívajícími jeptiškami? Mě se to líbilo a líbí se mi stále. Whoopi je dokonalá, svými vtípky nepřekonatelná, Maggie je elegantní i v neforemném šatu a zpracování písní je minimálně lahodící uchu.

Jumpin' Jack Flash (1986)

Whoopi mě nikdy nezklame....lehce nad průměr. Nenadchne, neurazí, ale v odpolední nudě pobaví.

My z Kačerova (1987) (seriál)

Kulík, Bubík, Dulík, Strýček Skrblík, Kačenka, slečna Čvachtová - prostě klasika od mala až do teď vždy se ráda mrknu.

Co ta holka chce (2003)

Co ta holka chce? Či ja viem? Nudné to je, okoukané taky, ale když ten Colin je tak sladký.....

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Bože já se zamilovala.... do čeho? Snad do animovaného muzikálu, jehož postavičky mě bavily mnohem více, než Nicol Kidman v Moulan Rouge, či Sweeney Todd. Zamilovaný Víktor a zamilovaná mrtvá nevěsta, svět mrtvých, kde je vše veselé a barevné a roztomilé - oproti tomu tmavý a ponurý svět živých. Kdyby chtěl po mě tenhle kněz slib věrnosti, taky bych měla problémy.

Legenda (1985)

Pohádka?.... Asi ano, milá a příjemná na odpolední posezení u televize.