Režie:
Biser A. ArichtevScénář:
Rudolf MerknerKamera:
Martin SchinabekHudba:
David SolařHrají:
Svatopluk Skopal, Veronika Freimanová, Andrea Růžičková, Roman Vojtek, Nina Divíšková, Jaromír Nosek, Hana Vagnerová, Betka Stanková, Ondřej Veselý (více)Epizody(16)
-
Sedmdesátá léta (S02E01)
-
DDR (S02E02)
-
Teta Renáta (S02E03)
-
Mikulášská nadílka (S02E04)
-
Dámská jízda (S02E05)
-
Porod (S02E06)
-
Neštěstí (S02E07)
-
Osvobození (S02E08)
-
Svatba (S02E09)
-
Kotva (S02E10)
-
Bytové divadlo (S02E11)
-
Do Prčic! (S02E12)
-
Volby (S02E13)
-
Vánoce (S02E14)
-
Charta 77 (S02E15)
-
Šok! (S02E16)
Hrají
Svatopluk Skopal
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Z hříček o královnách (1994) (seriál)
Veronika Freimanová
Československo
Nejlepší seriály:
Ochránce (2021) (seriál)
Kukačky (2021) (seriál)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Andrea Růžičková
Československo
Nejlepší seriály:
Chlap (2022) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)
Roman Vojtek
Československo
Nina Divíšková
Československo
Nejlepší seriály:
Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)
Dlouhá míle (1989) (seriál)
Bakaláři (1972) (seriál)
Jaromír Nosek
Československo
Nejlepší seriály:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
České století (2013) (seriál)
Vyšehrad (2016) (seriál)
Hana Vagnerová
Československo
Nejlepší seriály:
Kancelář Blaník (2014) (seriál)
Herec (2020) (seriál)
Lajna (2017) (seriál)
Betka Stanková
Československo
Nejlepší seriály:
Svět pod hlavou (2017) (seriál)
Sedm schodů k moci (2023) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Ondřej Veselý
Československo
Nejlepší seriály:
Vyprávěj (2009) (seriál)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)
Četníci z Luhačovic (2017) (seriál)
Veronika Žilková
Československo
Nejlepší seriály:
Česká soda (1993) (seriál)
Ochránce (2021) (seriál)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (seriál)
Vojtěch Kotek (vypravěč)
Československo
Nejlepší seriály:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (seriál)
Kosmix (2020) (seriál)
Labyrint (2015) (seriál)
David Šír
Československo
Nejlepší seriály:
Devadesátky (2022) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Borgia (2011) (seriál)
Lenka Zahradnická
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Spravedlnost (2017) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Martin Zounar
Československo
Nejlepší seriály:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Zlá krev (1986) (seriál)
Laskavý divák promine (1994) (seriál)
Martin Zahálka
Československo
Nejlepší seriály:
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Rapl (2016) (seriál)
Tomáš Töpfer
Československo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Ztracená brána (2012) (seriál)
David Kraus
Československo
Nejlepší seriály:
Extraktoři (2023) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Ohrožené prázdniny (1990) (seriál)
Josef Polášek
Československo
Nejlepší seriály:
Večery Analogonu (2002) (seriál)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Komediograf (2003) (seriál)
Zuzana Kajnarová
Československo
David Prachař
Československo
Nejlepší seriály:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (seriál)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Ztracená brána (2012) (seriál)