Vyšinutý

• USA Unhinged (více)

Tento aktuální psychologický thriller zkoumá křehkou rovnováhu současné společnosti a dovádí agresi za volantem, se kterou jsme se už všichni setkali, k naprosto nepředvídatelnému a děsivému vyústění. Rachel (Caren Pistorius) jede pozdě do práce a na semaforu se dostane do ostré hádky s jiným řidičem (Russell Crowe), který má ze svého dosavadního života pocit bezmoci a připadá si všemi přehlížený. Rachel a všichni, které má ráda, se brzy stanou terčem muže, který si umane, že na tomto světě po sobě zanechá ještě poslední stopu tím, že Rachel udělí řadu vražedných lekcí. Následuje nebezpečná hra kočky s myší, která dokazuje, že si nikdy nemůžete být jisti, že ve vaší blízkosti není někdo na samé hranici vyšinutí. (Vertical Entertainment)

PORTER44

Povedený brutal thriller ,R.Crowe se s tím rozhodně nepáral ,herecky to zvládli všichni skvěle ,bouračky povedený,napětí vás nepustí od obrazovky ani na vteřinu, podobnost s Volným pádem s Douglasem tam byla akorát tady to je víc brutal.Překvápko bylo, první pohled na R.Crowea jakej je z něj pořádnej tlouštík. ()

HSGID

Logické konanie postav v tomto filme na bode mrazu. Efekty v niektorých prípadoch až z nich oči bolia aké boli smiešne a na dnešnú dobu otrasne. Podľa traileru to vyzeralo na celkom slušný film no v konečnom dôsledku sme dostali niečo čo malo dobrý námet ale prevedenie otrasne takže viac ako 1 hviezdu si to určite nezaslúži ()

1308boddah odpad!

Naprostá ztráta času. Ani nevadí, ze je Gladiátor tlustej, víc vadí, že tam nikdo neumí hrát - žena v hlavní roli je totální zoufalství - a scénář (byť možná tam nějaká myšlenka inspirovaná Volným pádem nebo béčkovým Směr smrt byla) stojí zaprd. Nikdy víc. ()

Nedos.

Mordy dobrý, víc než v kterýmkoliv hororu. Ale nepřekousl jsem nelogický, hloupý a nesmyslný chování hlavní aktérky. To pak nezachrání ani skvělej Crow. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "To bylo sice upřímné, ale stále ne omluvu." Caren Pistorius při jízdě autem v napjaté chvíli zatroubí na nepozorného řidiče Russella Crowea, což neměla. Russell Crowe ji pak pronásleduje až do konce filmu, takže honičky v autech, bezdůvodné násilí a úmrtí. Logiku nehledejte, neboť hlavní hrdinka zná poznávací značku i telefonní číslo Russella, ale nezastaví a jen prchá ve dne ve městě plném lidí. Nebýt Crowea, myslel bych si, že je to laciná záležitost z Netflixu. - 50%. ()

sml41

celkom slušný rozbeh deja...až na to cele pokračovanie a slaby (scénami predvídateľný) zaver. Russell vsak prekvapivo (podľa mňa) skvelý. Ešte som ho nevidel v takomto postaveni a myslím, že to dal bravúrne. ()

MRParis

Naprosto úžasný psychologický thriller o tom jak daleko jsou nasraný lidi ochotni zajít se skvělým Russellem Crowem. ()

drkaldj

Dobře napsané, po dlouhé době jsem někde viděl Russela (dost přibral) a hraje ještě pořád docela slušně. Natočené je to tak, aby to vypadalo realisticky (a né jako létající auta v Rychle a zběsile) a mělo to nějaké poselství, které ze začátku opravdu působí (snad každý se někdy setkal s nějakým řidičem nad kterým nevěřícně kroutí hlavou takže se dokáže vcítit do situace). Potom se bohužel film z žánru thrilleru přibližuje do žánru akčního a to už bohužel trochu zabíjí realičnost i dané poselství filmu (i když akční scény jsou pěkné, žádný digitální bordel a kamera přehledná). ()

pupidup

Omlouvám se. Ale mě ta snůška nelogických kravin tak vytocila, že bych doporučila scenáristovi skočit z letadla bez padáku. Prvoplánova zplacanina a zhovadily dej . Skoro jsem měla dojem, že by je měl Russel zabít hned všechny, aby byl klid. Jednu hvězdu za něj... ()

tXtX odpad!

Neuveriteľne tupá sprostosť bez štipky inteligencie či zdravého rozmýšľania. Vyžratý a nechutný Crowe tu zo seba robí rádoby vraždiaceho psychopata, no pôsobí skor ako retardovaný kokot z mcdonaldu. A nie len on. Každá jedná postava sa tu chová ako po lobotómii mozgu. Hlavná hrdinka či neschopní policajti, ktorí nevedia trafiť cieľ ani z dvoch metrov. Ale toto prakticky vôbec nemá zmysel rozoberať. Celé je to tak neskutočne prijebané, že si pri tom človek pripadá až trápne. Crowe je už zrejme pekne na dne, keď bez problémov kývne na sračku tohto typu. Ale ani sa mu nečudujem, keby som vyzeral ako prasnica, tiež by som bol rád za každú šancu niekde si zahrať. ()

HombreT odpad!

Prvoplánový videoklip o jebnutom amíkovi, ktorý si myslí, že veľkým autom si vykompenzuje svoj mekáčsky pupek. Ten, kto čakal variáciu na legendárneho Schumachera nech sa k nemu radšej pekne vráti. Tuná chcel niekto iba akože šokantným námetom vynútiť emócie. Mne sa ale pri scenári bez akejkoľvek motivácie len neveriacky krútila hlava. A že sa do takejto vykalkulovanej hovadiny dal nalákať Crowe mi je tiež záhadou. ()

BigJohn02

Nesympatická kráva, co i neumí ani nařídit budíka, hystericky protroubí na semaforu psychouše, a spustí tak jeho vražedné běsnění, které utne až sama v nablblém závěru, kdy schová syna ve skrýši v domě své matky, aby za ním pak idiotsky vraha sama přivedla... Russellovi v podobě Johna Goodmana v dobách jeho největší váhy se nedá nic vytknout, hraje, co má ve scénáři, nicméně z ostatních herců nezaujme vlastně nikdo a ani hlavní hrdinka nevzbuzuje nějaké extra sympatie. Po úvodní scéně a sociálně-politickém školení během titulků to půl hodiny hledá spád, pak už to celkem jde. Krvavé, násilné, místy nelogické - jedou to zkouknout stačí. ()

Russell Crowe jako nelítostný gangster

Russell Crowe jako nelítostný gangster

14.05.2020

Australský herec Russell Crowe (Gladiátor) si zahraje ve snímku American Son, jenž je remakem oceňovaného filmu Prorok Jacquese Audiarda. Příběh vypráví o muži, který ve vězení spadne pod křídla… (více)