Vyšinutý

• USA Unhinged (více)

Tento aktuální psychologický thriller zkoumá křehkou rovnováhu současné společnosti a dovádí agresi za volantem, se kterou jsme se už všichni setkali, k naprosto nepředvídatelnému a děsivému vyústění. Rachel (Caren Pistorius) jede pozdě do práce a na semaforu se dostane do ostré hádky s jiným řidičem (Russell Crowe), který má ze svého dosavadního života pocit bezmoci a připadá si všemi přehlížený. Rachel a všichni, které má ráda, se brzy stanou terčem muže, který si umane, že na tomto světě po sobě zanechá ještě poslední stopu tím, že Rachel udělí řadu vražedných lekcí. Následuje nebezpečná hra kočky s myší, která dokazuje, že si nikdy nemůžete být jisti, že ve vaší blízkosti není někdo na samé hranici vyšinutí. (Vertical Entertainment)

RAFT

Russsell Crowe a další parádní kousek.Crowe hraje svoji roli dokonale .Ani na chvíli jsem se nenudil ,film nám parádně odsejpá .Agrese za volantem nepolevuje a vy si film užíváte káždou minutu .A psochopat u volantu Russell Crowe.Za mě 80% ()

Clark_Kent

Trochu víc zakulacenej Jor- El /R.Crowe s nepříliš dobrou náladou. Nemůžu si pomoct, ale tenhle thriller je celkově bez lepšího nápadu. Nebyl to žádnej štavnatej thriller, kterej by mě tolik zaujal. ()

vox_populi

thrillerová agitka o tom, ako sa má vodič správať za volantom a čo všetko sa môže stať, keď nedodrží základy slušného správania. V hlavnej úlohe nesympatický, slizký a v poslednej dobe aj nechutne obézny Russell Crowe ()

dkas

Pokud nevíte, co to je, mít špatný den, tak zbystřete. Russell Crowe trochu (víc) přibral a s kily navíc se mu přestal dokrvovat mozek. Když se k tomu přidá rozvod, výpověď a jedno vytroubení, je vymalováno. Hodně surový thriller, který má několik více i méně nelogických scén, ale zase rychle ubíhá. Škoda těch nelogičností, mohlo to být lepší. ()

ANTYCHRYST

Tak to dopadne.. když naserete tu nesprávnou osobu.. Hlavní dvojice nehercu.. Matka - syn oba dosti nesympaticky projev. Hrůza.. Spousty nelogického chování.. Kolikrát nikde ani noha.. Obtloustly Russel by si zasloužil promyslenejsi bijak.. 45%.. naštěstí délka je kratší a má to dobré tempo.. Jako psychous dobrej nooo.. ()

masekjc

Těšil jsem se a dostal jsem přesně co jsem očekával. Svižný thriller ve stylu Volný pád, ale přece jen více drsnější a méně psychologický. Russell Crowe jako vyšinutý maniak přesvědčivý. 8/10 ()

panPatejl

Tento klidný dokument ze života řidiče popisuje přátelskou výměnu názorů mezi dvěma řidiči. Kéž by se takto jednoduše daly řešit i situace na našich silnicích... ()

celticek

A to bylo jako co? :) Vypasený Crowe likviduje všechny, co potká za jedno jediné vytroubení. Come on - vážně jsme tak klesli? Šílenost. Samozřejmě jsem si hned vzpomněl na Douglase, ale to je úplně mimo, tento hnůj se vedle Volného pádu nemůže postavit. ()

Mamlas

Hodně nasraný tlouštík a sebestředná blbá pipina v docela zajímavém duelu. Film je takový komornější, stále jezdí auty tam a sem. Pěkně se to stupňuje. Děj není lineární, ale různě uhýbá z běžných kolejí. Za podívání to stojí. Já držel palce tlouštíkovi. (54%) ()

stone

Poněkud zbytečný film o "ničem". Tlustý úchyl honí, vraždí a nakonec chcípne. A je to Russell Crowe. Člověk se na to dívá jen proto, že čeká nějakou zápletku, která bohužel nepřijde, ()

HEED

Croweho psychopat je vyšinutě vymakaný. Jedná přesně jako když nemá co ztratit. Díky solidní stopáži se divák nenudí. Co se terorizované oběti týče, nijak zvlášť špatně si nepočínala, ale mohla být lepší. ()

liquuid

Tady je treba zminit hned prvotni myslenku. Chlap nasranej na svet kvuli dvema zatroubenim chce zabit zenu a vse v jejim okoli. Nerealisticnost myslenky je kamen urazu. Zpracovani je na jednicku, skvely intro. Akce a napeti je az do konce. Scenar je super; jsou tam silne momenty, pribeh je uveritelny v dalsi fazi. Hvezda za zpracovani, za napeti a skvelou akci, ale ten jeho duvod zabijeni mne hryze v hlave. ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 6,0/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 48%, Audience Score - 77% | FDb.cz - 75,6% | Béčkový slepenec Schumacherova VOLNÉHO PÁDU a Spielbergova DUELU s typicky protivnou mladou svobodnou matkou, která neví co dřív, nemá prachy, zato má protivného teen kluka na krku, který si hraje na vyspělého mistra a s Russellem - ach jo! - naším oblíbencem, který si evidentě neláme hlavu s přiměřenou stravou a vystavuje své břicho ve upjaté tyrkysové košili. Teď už jen čekáme, až nějaký paparazzi pracující pro Blesk vyfotí jeho pečlivě vytvarované cecky na pláži ;) 55% ()

0verseer

Na papieri Unhinged vyzeral síce sľubne, výsledok je žiaľ vcelku žalostný. Väčšinu času film zvládne diváka "ohurovať" najmä svojou hlúposťou, kvôli čomu zamýšľané vypäté scény pôsobia vo výsledku skôr groteskne. Russell už tiež nie je to, čo bývalo a v poslednom desaťročí to s jeho filmami išlo od desiatim k piatim. Tentokrát opäť stúpil pri výbere úlohy vedľa a napriek jeho citeľnej snahe film stroskotáva na stupídnom scenári. To chcú niekomu vážne nahovoriť, že jeden obtlstlý neozbrojený psychoš dokáže úspešne rozosievať teror naprieč celým mestom v krajine, kde sú pištolkami vyzbrojení snáď aj zahradní trpaslíci? ()

Blenny

Na dvě to bylo málo blbý, na tři zae moc. Takže slabší tři. Vzal jsem si z toho hlavně dvě poučení a to, že áčkové dny Russella Croewa jsou definitivně pryč a že žádný prášky na hubnutí nefungujou, protože jinak by asi tak vyžranej nebyl. ()

Russell Crowe jako nelítostný gangster

Russell Crowe jako nelítostný gangster

14.05.2020

Australský herec Russell Crowe (Gladiátor) si zahraje ve snímku American Son, jenž je remakem oceňovaného filmu Prorok Jacquese Audiarda. Příběh vypráví o muži, který ve vězení spadne pod křídla… (více)