Vyšinutý

• USA Unhinged (více)

Tento aktuální psychologický thriller zkoumá křehkou rovnováhu současné společnosti a dovádí agresi za volantem, se kterou jsme se už všichni setkali, k naprosto nepředvídatelnému a děsivému vyústění. Rachel (Caren Pistorius) jede pozdě do práce a na semaforu se dostane do ostré hádky s jiným řidičem (Russell Crowe), který má ze svého dosavadního života pocit bezmoci a připadá si všemi přehlížený. Rachel a všichni, které má ráda, se brzy stanou terčem muže, který si umane, že na tomto světě po sobě zanechá ještě poslední stopu tím, že Rachel udělí řadu vražedných lekcí. Následuje nebezpečná hra kočky s myší, která dokazuje, že si nikdy nemůžete být jisti, že ve vaší blízkosti není někdo na samé hranici vyšinutí. (Vertical Entertainment)

Johny44

Velké překvapení, že Raslík šel do takové hovadiny. Jestli bude takhle pokračovat, můžou si zahrát spolu s tím vypatlancem Segalem. Postavu už mají podobnou. Ten točí už jen samé hnoje. Jinak o americký policii toho moc nevím. Nějakou představu si o ní můžu dělat jen díky Edimu a jeho Policajtovi z Beverly Hills. nebo filmu Pevnost Apačů v Bronxu. Až nyní jsem se dozvěděl, že i když jim člověk volá celý den a prosí je o pomoc,, oni jsou nedostupní, nebo nemají čas stíhat skoro masového vraha, protože řeší havárku na dálnici. :) Takže už tradičně si musí oběť pomoc sama a vrahovi v závěru udělat tracheostomii oka. A jak tam tak vidím ležet jednookýho Crowa, chce se mi volat " ty vole kámo, že ses na tu americkou ženskou nevykašlal"  Místo toho, abys tady ležel v kaluži krve, mohl ses válet dál v Provence, koukat pod sukni tý krásný francouzce a dál si pěstovat víno na vinici po strejdovi. ()

Thairon

Od začátku do konce napínavost jenom vstoupá. Za mě skvělý film kdy se z obyčejné výměny názorů na semaforu stane trauma do konce života. Film za mě dobře ukazuje jak se k sobě společnost chová hnusně a ze světa vyprchala veškerá slušnost. Zezačátku s Russellem Crowem soucítíte, jako by to byl poslední člověk na světě s vychováním a snahou zlepšit společnost. To se ale postupně s filmem ztratí a naprosto se vám znechutí. Rozhodně napínavý snímek, který vás posadí do křesla a nepustí. ()

Nikol45

Super thriller s psychopatem co neudrží nervy na uzdě. Russell Crowe tomuto thrilleru dodal šťávu....on je prostě jednička v jakémkoli filmu. Za mě pěkná podívaná ()

rostsoft

Nejen, že bych obnovil trest smrti, ale pro takové případy bych vytvořil trest nový. A to trest u mučením, vypůjčil bych si některé praktiky mučení ze středověku, a okořenil bych to novými zdravotními technikami, abych udržel tohoto člověka co nejdéle naživu. Nepomohlo by mu nic, momentální vyšinutí mysli, ani žádná z psychiatrických diagnostik, podle mě je to magor a jeho smrt by měla být příkladem, aby případně odradila další případné jedince. A teď k filmu. Film je akční, a člověku nedává moc času přemýšlet nad chybami. Ovšem jedna chyba zásadní tam přece jenom byla. Pokud má u sebe jakýkoliv telefon, a je známo jeho číslo, nechá se velice snadno sledovat. Takže policie by měla přehled, kde se nachází, a to s dost velkou přesností, nemluvě o tom, že na nich byl nastaven ještě program sledování polohy. V takovémto případě by policisté věděli, jak pohyb té ženy i pohyb toho šílence. I přes tuto fatální chybu je to docela zdařilý snímek. Nesmíte nad tím ovšem moc přemýšlet, ovšem jako zábava to je dobré. ()

Russell Crowe jako nelítostný gangster

Russell Crowe jako nelítostný gangster

14.05.2020

Australský herec Russell Crowe (Gladiátor) si zahraje ve snímku American Son, jenž je remakem oceňovaného filmu Prorok Jacquese Audiarda. Příběh vypráví o muži, který ve vězení spadne pod křídla… (více)