TV Program
Můj TV program – neděle 14.07.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.
Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.
Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.
Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.
Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.
Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.
Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.
08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:50
Novashopping
05:55
Zig a Sharko (2010) (seriál)
Animovaný / Fantasy / Akční
06:10
Chuggington - Veselé vláčky (2008) (seriál)
Animovaný
07:00
Alvin a Chipmunkové (2015) (seriál)
Animovaný / Komedie / Muzikál
07:50
O synkovi, který se učil bát (2014) (TV film)
Pohádka
09:00
Co ste hasiči - Bažina (2021) (epizoda) (S01E02)
Komedie
10:15
Den s Novou
10:20
Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas (1994)
Komedie / Krimi / Akční
12:00
Den s Novou
12:05
Můj letní princ
13:55
Den s Novou
14:00
Baby Máma (2008)
Komedie
15:55
Karate Kid (2010)
Akční / Drama / Rodinný
18:50
Hospoda - Reklama (1996) (epizoda) (S01E16)
Komedie
19:30
Televizní noviny (1994) (pořad)
Publicistický
20:20
Venom (2018)
Akční / Sci-Fi / Thriller
22:30
Monster Hunter
00:40
Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas (1994)
Komedie / Krimi / Akční
02:05
Kriminálka Anděl - Balkánská stopa (2011) (epizoda) (S02E11)
Krimi / Drama
03:00
Malé lásky (2017) (pořad)
Dokumentární / Reality-TV
04:00
Jak se staví sen (2007) (pořad)
Reality-TV
05:05
Libovky Pepy Libického (2019) (pořad)
Publicistický
06:00
Lodí přes Kornati
06:05
Bolek a Lolek vyrážejí do světa (1968) (seriál)
Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
06:10
M*A*S*H - Pozor na Flagga, chlapci! (1979) (epizoda) (S07E22)
Komedie / Drama / Válečný
06:35
M*A*S*H - Preventivní léčba (1979) (epizoda) (S07E23)
Komedie / Drama / Válečný
06:55
M*A*S*H - Noc u Rosie (1979) (epizoda) (S07E24)
Komedie / Drama / Válečný
07:25
M*A*S*H - Ach ta láska (1979) (epizoda) (S07E25)
Komedie / Drama / Válečný
07:55
M*A*S*H - Párty (1979) (epizoda) (S07E26)
Komedie / Drama / Válečný
08:30
Autosalon (2005) (pořad)
Publicistický / Sportovní
09:35
7 pádů Honzy Dědka
10:45
Kdo se ptá?
11:50
Máme rádi Česko (2013) (pořad)
Zábavný / Soutěžní
13:40
Polda - Láska na klíč (2017) (epizoda) (S02E07)
Krimi / Komedie
14:45
Nestyda (2008)
Komedie
16:30
Madla z cihelny (1933)
Komedie
18:52
Počasí
18:55
Hlavní zprávy (1997) (pořad)
Publicistický
19:40
Hlavní zprávy (1997) (pořad)
Publicistický
19:55
Showtime
20:15
Polda - Vyhazovy s. r. o. (2017) (epizoda) (S02E08)
Krimi / Komedie
21:25
Polda - Manželský trojúhelník (2018) (epizoda) (S03E01)
Krimi / Komedie
22:35
Všemocný
00:40
Rychlej Charlie (2023)
Akční
02:20
Na doraz (2017)
Mysteriózní / Akční / Krimi
04:50
Hranice bez hranic (2012) (pořad)
Dokumentární
05:15
Etiketa (2004) (seriál)
Dokumentární
05:30
Události v regionech (2007) (pořad)
Publicistický
06:00
Pečení na neděli (2021) (pořad)
Publicistický
06:35
Blaťácká povídačka (1977) (TV film)
Pohádka
07:15
Lék pod kůži (1988) (TV film)
Komedie
08:15
Úsměvy Karla Gotta
08:55
Slovácko sa nesúdí - Parohy (1975) (epizoda) (S01E01)
Komedie
09:35
Slovácko sa nesúdí - Polénko (1975) (epizoda) (S01E02)
Komedie
10:20
Walker: Independence
11:00
Všechnopárty (2005) (pořad)
Talk-show / Zábavný
12:00
Z metropole (2006) (pořad)
Publicistický
12:25
Hobby naší doby (2010) (pořad)
Publicistický
12:50
Postřehy odjinud (1993) (pořad)
Dokumentární / Publicistický
13:00
Zprávy
13:05
O bílém jadýrku (1983) (TV film)
Pohádka
14:10
Pane králi, jdeme z dáli (1989) (TV film)
Pohádka
15:00
Putování za měsíční nitkou (1985) (TV film)
Pohádka
15:50
Příkopy - Růža (2007) (epizoda) (E04)
Drama
16:50
Agatha Christie's Poirot - Kočka mezi holuby (2008) (epizoda) (S11E02)
Krimi / Drama / Mysteriózní
18:25
Kluci v akci (2005) (pořad)
Reality-TV
18:55
Události za okamžik a počasí
19:00
Události (1993) (pořad)
Publicistický
19:52
Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)
Publicistický / Sportovní
20:10
Všechnopárty (2005) (pořad)
Talk-show / Zábavný
21:05
Neobyčejné životy - Karel Gott (2012) (epizoda) (S04E11)
Dokumentární / Životopisný
21:59
Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
22:00
Pocta Karlu Gottovi
00:30
Komisařka Florence
02:00
Případy detektiva Murdocha - Čest a neřest (2023) (epizoda) (S16E18)
Krimi / Drama / Mysteriózní
02:45
Bolkoviny (1997) (pořad)
Talk-show / Zábavný
03:30
Banánové rybičky (1999) (pořad)
Talk-show / Komedie
04:10
Kam k nám (2023) (pořad)
Dokumentární
05:00
Josef a jeho bratři
05:20
Televizní klub neslyšících
05:45
Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)
Publicistický
06:00
Tajemství britských královských paláců (2021) (seriál)
Dokumentární / Historický
06:45
Divoká Austrálie - Jurský park (2014) (epizoda) (E02)
Dokumentární
07:35
Matsés (2018)
Dokumentární
08:20
Cyklotoulky (2009) (pořad)
Dokumentární / Sportovní
08:30
Azurové pobřeží, francouzská kráska
09:25
Jaderské ostrovy z nebe (2020)
Dokumentární
10:30
Postřehy odjinud (1993) (pořad)
Dokumentární / Publicistický
10:35
Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou
11:15
Letecké katastrofy - Volný pád (2018) (epizoda) (S18E07)
Dokumentární / Drama / Katastrofický
12:00
Gigantické přehrady (2020) (TV film)
Dokumentární
12:55
Návrat hrdiny
14:25
Námluvy ve světě zvířat - Všem na očích (2021) (epizoda) (E01)
Dokumentární
15:15
Tajemství skrytá v písku
16:00
Hrabě Monte Christo (1954)
Dobrodružný / Drama / Romantický
17:30
Svérázné chování zvířat - Opatřování potravy (2018) (epizoda) (E02)
Dokumentární
18:25
Prostě zvířata (2018) (seriál)
Dokumentární
19:20
Sousedé
19:50
Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)
Publicistický
20:00
Motýlek (1973)
Drama / Krimi / Životopisný
22:30
Všechny zabij a vrať se sám (1968)
Western / Akční
00:10
Melodie podzemí (1963)
Krimi / Drama / Romantický
01:55
Ztracené království pirátů - Pirátská republika (2021) (epizoda) (E02)
Dokumentární / Dobrodružný / Drama
02:45
Návraty k divočině - Národní park Malá Fatra (2011) (epizoda) (E03)
Dokumentární
03:15
Zašlapané projekty (2008) (seriál)
Dokumentární
03:30
V zajetí železné opony (2006) (pořad)
Dokumentární / Historický
03:45
Velvarská vejce
04:45
Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)
Reality-TV / Talk-show
05:40
Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)
Reality-TV
06:35
Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)
Reality-TV
07:45
Skandály slavných - Jitka Čadek Čvančarová
08:35
Klenot.TV (2016) (pořad)
10:45
Babica vs. Sapík (2015) (pořad)
Reality-TV
11:35
Co bude dnes k večeři? (2010) (pořad)
Reality-TV
12:05
Co bude dnes k večeři? (2010) (pořad)
Reality-TV
12:40
Babica vs. Sapík (2015) (pořad)
Reality-TV
13:30
Vítejte ve světě Andrého Rieu II
14:30
Vítejte ve světě Andrého Rieu II
15:30
Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)
Reality-TV / Talk-show
16:30
Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)
Reality-TV
17:25
Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)
Reality-TV / Talk-show
18:25
Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)
Reality-TV
19:40
Hlavní zprávy (2013) (pořad)
Publicistický
19:50
VIP svět
20:05
Vaše peníze
20:10
Sejdeme se na Cibulce (2013) (pořad)
Talk-show
21:30
Vtip za stovku! (2012) (pořad)
Komedie / Soutěžní
22:25
Nikdo není perfektní (2014) (pořad)
Komedie
23:35
Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (2016) (pořad)
Talk-show
00:35
Hlavní zprávy (2013) (pořad)
Publicistický
00:50
VIP svět
01:00
Exkluziv! (2013) (pořad)
Talk-show
01:45
Na plac! (2013) (pořad)
Komedie / Reality-TV
03:00
Ostříháno (2013) (pořad)
Soutěžní
04:50
Nicholas Nickleby (2002)
Drama / Romantický
07:05
Kriminálka Miami - Zvláštní zásilka (2011) (epizoda) (S09E17)
Akční / Krimi / Drama
08:00
Kriminálka Miami - Všechno jinak (2011) (epizoda) (S09E18)
Akční / Krimi / Drama
08:50
V zajetí (2020)
Thriller / Horor / Mysteriózní
10:30
Late Night (2019)
Komedie / Drama
12:30
Stroj času (2002)
Sci-Fi / Dobrodružný / Akční
14:20
Jak vycvičit draka 2 (2014)
Animovaný / Dobrodružný / Fantasy
16:05
Senzační prázdniny (1967)
Komedie
17:50
Kód Enigmy (2014)
Válečný / Životopisný / Thriller
20:00
Správci osudu (2011)
Romantický / Sci-Fi / Thriller
22:00
Pavučina snů (2003)
Sci-Fi / Horor / Drama
00:35
Rock of Ages (2012)
Muzikál / Komedie / Drama
02:40
Dokonalý student (2019)
Drama
04:25
Spartakus - Nepřátelé Říma (2013) (epizoda) (S03E01)
Akční / Drama / Dobrodružný
05:30
Těžká dřina (2011) (pořad)
Reality-TV
06:00
Příhody Bolka a Lolka (1972) (seriál)
Animovaný / Rodinný
06:10
Autosalon (2005) (pořad)
Publicistický / Sportovní
07:00
Top Gear (2016) (pořad)
Komedie / Talk-show
08:05
Top Gear (2016) (pořad)
Komedie / Talk-show
09:00
Top Gear 2010 (2002) (pořad)
Dokumentární / Sportovní / Talk-show
10:10
Top Gear (2016) (pořad)
Komedie / Talk-show
11:20
Re-Play (2009) (pořad)
Publicistický
11:55
Jmenuju se Earl (2005) (seriál)
Komedie
12:25
Jmenuju se Earl (2005) (seriál)
Komedie
12:50
Simpsonovi - Ne tak zcela To (2022) (epizoda) (S34E05)
Animovaný / Komedie
13:20
Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXXIII (2022) (epizoda) (S34E06)
Animovaný / Komedie
13:45
Simpsonovi - Od piva k otcovství (2022) (epizoda) (S34E07)
Animovaný / Komedie
14:15
Simpsonovi - Bratříčku, běž se vycpat (2022) (epizoda) (S34E08)
Animovaný / Komedie
14:35
Ďábelská brigáda (1968)
Válečný / Akční / Drama
17:25
Jmenuju se Earl (2005) (seriál)
Komedie
17:50
Jmenuju se Earl (2005) (seriál)
Komedie
18:20
Simpsonovi XXXV
18:45
Simpsonovi XXXV
19:15
Simpsonovi XXXV
19:45
Simpsonovi XXXV
20:15
Madagaskar 3 (2012)
Animovaný / Dobrodružný / Komedie
22:00
Spolujízda (2019)
Akční / Komedie / Krimi
23:55
Simpsonovi XXXV
00:20
Simpsonovi XXXV
00:50
Simpsonovi XXXV
01:15
Simpsonovi XXXV
01:45
Jmenuju se Earl (2005) (seriál)
Komedie
02:10
Jmenuju se Earl (2005) (seriál)
Komedie
02:40
Re-Play (2009) (pořad)
Publicistický
03:05
Spartakus - Vlci před branami (2013) (epizoda) (S03E02)
Akční / Drama / Dobrodružný
04:45
Jak se staví sen (2007) (pořad)
Reality-TV
05:35
Na zámku (2020) (pořad)
Dokumentární
06:00
Na zámku (2020) (pořad)
Dokumentární
06:15
Karolína, domácí kuchařka (2014) (pořad)
Reality-TV
06:40
Teď vaří šéf! (2014) (pořad)
Reality-TV
07:15
Britská královská rodina: Aféry a nevěry (2019) (TV film)
Dokumentární
08:15
1. MISE - Vyhoďme ho z kola ven (2021) (epizoda) (E10)
Drama
09:35
Svatby v Benátkách - Dívčí válka (2014) (epizoda) (S01E35)
Rodinný / Komedie / Romantický
10:40
Receptář prima nápadů
11:35
Libovky Pepy Libického (2019) (pořad)
Publicistický
12:10
Emilie Richards - Ráj na konci světa (2009) (epizoda) (E02)
Drama / Romantický
14:05
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Drama
15:05
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Drama
16:00
Čas lásky a třešní (2014) (seriál)
Komedie / Romantický
17:00
Čas lásky a třešní (2014) (seriál)
Komedie / Romantický
17:55
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Drama
18:55
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Drama
20:00
Sesterstvo zla (2021) (TV film)
Thriller
21:40
1. MISE - Vyšší princip (2021) (epizoda) (E11)
Drama
22:55
Inkognito
00:00
Zoufalé manželky - Slunce nikdy nezapadne (2005) (epizoda) (S02E08)
Drama / Komedie / Mysteriózní
00:55
Zoufalé manželky - Takhle ano, takhle ne (2005) (epizoda) (S02E09)
Drama / Komedie / Mysteriózní
01:50
Čas lásky a třešní (2014) (seriál)
Komedie / Romantický
02:45
Čas lásky a třešní (2014) (seriál)
Komedie / Romantický
03:45
Láska klepe na dveře (2020) (seriál)
Komedie / Romantický
Reklama
Reklama