• Thriller

Osm statečných (2006)

Realistické, dobrodružné s troškou sentimentu - 90%. PS:bacha na tú vyplavenú veľrybu!

Americká kletba (2005)

USA, thriller ... klasika, starý ošarpaný domisko niekde v pustine kde na kilometre, pardon míle nie je nikoho ... a stará dobrá ducharina môže začať...

Transformers (2007)

...no nakoniec sa z toho vykľulo slušné akčné sci-fi ... a Shia LaBeouf opäť v doprovode krásnej samice tak ako aj v Disturbii...

Mamma Mia! (2008)

Pohodová muzikálová komédia s výbornými hercami na čele s Meryl Streep, ktorá si to náramne užívala. S citom zapracované pesničky od skupiny ABBA dodávajú tomuto filmu punc grandióznosti, a to hovorím i napriek tomu že určite nepatrím medzi skalných tejto kapely. A súhlasím s Miloškom, čím viac to človek pozerá, tým viac sa to páči !

Street Kings (2008)

Slušný policajný thriller s množstvom strielačiek, napínavým dejom a ako sme si v poslednom čase zvykli aj prekvapivým koncom. Keanu Reevesa som tu skoro ani nespoznal, v Constantinovi vyzeral trošku inak.

Soudný den (2008)

"Vírusový" horor/thriller na spôsob 28 DAYS LATER, ktorý ale nedosahuje kvalít tohto filmu. Obsahuje aj akčné scény, takže na svoje si prídu aj milovníci akčného žánru. A vzhľadom nato, že to nie je Made in USA - tak to vrelo odporúčam.

Monstrum (2008)

Prvú polhodinu by som asi úplne vystrihol, a ten zvyšok? 35 minút bezduchej likvidácie.

Stalo se (2008)

Mna Shyamalan dosť sklamal, určite som čakal viac. Síce sa to s Osadou alebo Znameniami porovnať nemôže, pozerať sa na to určite dá.

Deník mrtvých (2007)

To , že sa to podobalo takmer na dokument mi úplne pokazilo radosť z filmu. 1* asi len za, že to je vôbec horor. :-)

Jumper (2008)

Tak konečne je tu niečo nové a neošúchané! Len nechápem tie komentáre! Pozerať sa to dalo až do konca, Christensen mi pripadal trošku drevenejší, ale Samuel L.Jackson, Rachel Bilson a hlavne Jamie Bell excelovali. Síce je to skôr pre násťročných, ale strávil som to aj v 29-tich. Také akčné sci-fi. So super efektami a akčnými scénami. Ale veď treba sa aj trochu odviazať. A poviem vám - aj ja by som si rád zaskákal....najskôr do banky a potom na Korfu!