Volejte Saulovi - Rico (2015) (epizoda)

Aj napriek xx právnickým pojmom, z ktorých som rozumela akurát "vs." to bol diel plný inteligentného humoru a založený na dobrej dejovej línii. Tak predsa sa na tých starkých dá postaviť solídny prípad?

Volejte Saulovi - Bingo (2015) (epizoda)

Kreatívny právnik to je! A pre vyššie dobro je ochotný sa vzdať aj svojich snov. Zatiaľ.

Volejte Saulovi - 5–0 (2015) (epizoda)

Diel o Mikeovom trápení (nie je nič strašnejšie, ako stratiť syna), ktorý odsledujete so zatajeným dychom. Pekná sólovka!

Volejte Saulovi - Série 5 (2020) (série)

Policajti vykopnú Chuckovi dvere, lebo zobral noviny asi 100ročnej susedke. Tá jeho fóbia z elektromagnetického smogu začína byť vtipnou súčasťou deja.

Volejte Saulovi - Hrdina (2015) (epizoda)

Chlapík, ktorý mi prvá dva diely iba liezol na nervy, si získal moju priazeň a začínam sa veľmi dobre baviť!

Volejte Saulovi - Mijo (2015) (epizoda)

Salsa na koberci, babička nech radšej sleduje obľúbený seriál, výborná scéna v púšti. Kancelária Jimmyho... Tomuto seriálu dávam šancu.

Volejte Saulovi - Uno (2015) (epizoda)

Páni a dámy, pamätáte si keď ste mali 19? Som zvedavá, kam sa tento seriál bude uberať...

Chalífát (2020) (seriál)

Celkovo výborný seriál s aktuálnou tematikou, pri ktorom sa budete pýtať, kde sú hranice. Všetkého - ľudskosti, úcty vo vzťahoch, fanatizmu vs. viery. Veľmi mi však prekážala Aliette Opheim v úlohe policajtky Fatimy. Iritovalo ma, ako švédska polícia fungovala - Fatima spôsobovala chaos, neverím, že to takto môže fungovať, vadil mi jej egoizmus v rozhovoroch s Pervin, podivuhodný osobný život a celkovo - pokusy o sledovanie podozrivých až naivné.

Planety: Nové obzory - The Two Sisters – Earth & Mars (2019) (epizoda)

Fascinujúci vesmír. Ak sa radi pozeráte na hviezdnatú oblohu, s otvorenými ústami sledujete vesmírne telesá a ich pohyb, je to dokument, ktorý vás očarí... Určite sa dozviete veci, o ktorých ste nevedeli. Nádherné zábery vo výbornom rozlíšení zo súčasnosti a zaujímavosti z minulosti. Plánujem si pozrieť celú sériu.

Tenet (2020)

Ak idete na Nolana, musíte čakať presne toto. Podfuk, pre mňa v tom pozitívnom zmysle. Všetko hralo dokopy, nenudila som sa, skvelé scény a hudba. Pôsobivý a inteligentný trhák, invenčné akčné scény. Puzzle poskladané z pôsobivých scén. Je jasné, že film je neuchopiteľný na prvé pozretie a že po odchode z kina si povieš, že si ho treba pozrieť ešte raz, ak chceš pochopiť. Možno ani to nepomôže. Ale bolo cieľom Nolana všetko naservírovať alebo ti len ponúknuť myšlienku? Nolan chce, aby si si ponamáhal myseľ a aby Ťa to hlavne bavilo.