Trestná lavice (2005)

Jedna z nejvtipnějších Sandlerovek. Některý hlášky a scény jsou nesmrtelný. Herecký obsazení bezva. 80%

Pro balík prachů (2020)

Neesonovy filmy nikdy nebyly nijak úžasný, ale bavily mě. Tohle mě vůbec nebavilo. 40%

MOST! (2019) (seriál)

Rád se na to koukám znovu a znovu. Škoda, že neni další série. 95%

3Bobule (2020)

No poslední díly u trilogií bývají katastrofa, ale tady se to jen tak tak podařilo ukočírovat. Langmajer by měl nechat herectví svýmu bratrovi a paní Rambová by se mohla víc usmívat. Nechápu, proč je film prezentován jako komedie, když je to celý točený v pochmurnym a depresivnim moodu, kdy dva hrdinové z prvních dvou dílů nemaj peníze na živobytí. Do toho se tam párkrát objeví lacinej humor na úrovni Troškových filmů. Hofmannovo kameo a pár sekund Isteníka byl asi chabej pokus o zvýšení popularity na účet Mostu. Mám z toho divnou pachuť, ale na český poměry to bylo koukatelný. Ale prosim, čtvrtej díl už netočte. 45%

Adventní kalendář (2018)

Tomu doopravdy nejde dát víc než dvě hvězdy, a to jsem ještě štědrej. 30%

Domek z karet (2013) (seriál)

Naprosto super. Šestou sezónu jsem musel vynechat, aby mi nezkazila chuť. Kevin Spacey fantazie. 100%

Čtyři slunce (2012)

Opět jsem naivně věřil Netflixu, že mi mezi prsty proplul další český snímek, který jsem nechytil v kinech a tak to teď doženu. Úvodní fotka a název ve mně moc důvěry neprobudil, ale dal jsem tomu šanci, byť mi fakt dělalo potíže ten film dokoukat na jedno posezení. Nebýt Plesla, asi to vypnu. Dám dvě hvězdy za ten velmi vydřenej happy end, ale z filmu mám spíš takovou divnou pachuť. 35%

Prázdniny v Provence (2016)

Asi jsem si naivně myslel, že mi Netflix nabídnul druhý pokračování Snowboarďáků a Rafťáků, když jsem viděl Kotka na fotce. Film mě nenadchnul, ani neurazil, ale vlastně vůbec nechápu, co bylo jeho posláním. Od odpadu mě asi dělí pouze fakt, že to bylo natočeno na kameru a ne na mobil. A jednu hvězdu navíc tomu dám, protože jsem se jednou zasmál při scéně, kdy si Prachař myslel, že mu francouzka nerozumí. Jinak doopravdy nechápu smysl toho filmu. 30%

Hodinový manžel (2014)

Docela pohodová oddychovka. Na české poměry rozhodně nadprůměr. 50%

Boratův navázaný telefilm (2020)

Možná by měl někdo do zajímavostí připsat, že Borat je jen jako, protože i v roce 2020 si tu stále lidi myslí, že snad ty scény Cohen improvizuje a točí na první dobrou na veřejnosti a reakce "náhodných kolemjdoucích" jsou autentický.