Kino - Program - Praha
Dnes nejžhavější v kinech
Praha
- CineStar Praha - Anděl
- CineStar Praha - Černý Most
- Bio Oko
- Cinema City Flora
- Cinema City Chodov
- Cinema City Letňany
- Cinema City Nový Smíchov
- Cinema City Slovanský dům
- Cinema City Zličín
- Divadlo Za plotem
- Dlabačov
- Edison Filmhub
- Kasárna Karlín
- KC Beseda Klánovice
- Kino Aero
- Kino Atlas
- Kino Lucerna
- Kino MAT
- Kino Pilotů
- Kino Radotín
- Kino Světozor
- Kino 35
- Komorní kino Evald
- Letní kino Sunset Cinema
- Městská knihovna v Praze - Petřiny
- Modřanský biograf
- Premiere Cinemas Praha Hostivař
- Přítomnost Boutique Cinema
Praha - CineStar Praha - Anděl
sobota 01.06.2024
přidat do oblíbených
Duna: Část druhá |
T | 17:10 | 20:20 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 16:30 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 19:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:45 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 13:30 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:30 | |||||||||||
Back to Black |
T | 14:40 | 21:10 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 10:30 | 13:30 | 16:30 | 19:30 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 12:40 | 15:40 | 21:00 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:1011:00 | 12:20 | 13:10 | 15:30 | 16:20 | 17:40 | ||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 10:00 | 13:20 | 19:10 | |||||||||
Havěť |
T | 17:30 | 21:40 | ||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 10:00 | 12:20 | 14:0014:40 | 17:00 | 19:20 | |||||||
Kaskadér |
T | 10:00 | 12:10 | 14:50 | 17:30 | 20:10 | |||||||
Kaskadér |
D | 11:20 | 16:15 | 18:50 | |||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:00 | 14:50 | 17:50 | 19:50 | 20:50 | |||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:10 | 15:20 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 21:30 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
10:10 | 12:00 | 13:50 | 15:40 | 17:20 | ||||||||
Priscilla |
T | 18:40 | |||||||||||
Rivalové |
T | 11:00 | 13:40 | 18:30 | 21:10 | ||||||||
Tarot |
T | 11:20 | 19:45 | 21:45 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 11:00 | 14:00 | 17:00 | 20:00 |
Praha - CineStar Praha - Černý Most
sobota 01.06.2024
přidat do oblíbených
Back to Black |
T | 16:50 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 11:10 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 20:15 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 16:10 | 19:10 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:0010:5011:30 | 12:20 | 13:20 | 14:40 | 15:45 | 16:50 | 18:10 | |||||
Gump - jsme dvojka |
10:45 | 12:45 | |||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 14:45 | 16:45 | 21:00 | |||||||||
Havěť |
D | 18:45 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 10:40 | 13:00 | 14:30 | 15:20 | 17:40 | 20:00 | ||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:30 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 15:10 | 17:50 | 19:00 | 20:20 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:40 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 13:10 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:10 | 12:20 | ||||||||||
Princezna na hrášku |
10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 | ||||||||
Priscilla |
T | 19:30 | |||||||||||
Tarot |
T | 20:30 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:10 | 17:10 | 20:10 |
Praha - Bio Oko
sobota 01.06.2024
přidat do oblíbených
Doručovací služba čarodějky Kiki |
D | 10:00 | |||||||||||
Doručovací služba čarodějky Kiki |
T | 17:00 | |||||||||||
Havěť |
T | 21:30 | |||||||||||
Nekonečný příběh |
D | 14:45 | |||||||||||
Porco Rosso |
T | 19:20 | |||||||||||
Priscilla |
T | 12:15 |
Praha - Cinema City Flora
sobota 01.06.2024
přidat do oblíbených
Back to Black |
T | 19:00 | 21:40 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 20:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 11:30 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:30 | 17:30 | 20:30 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 11:00 | 12:15 | 13:15 | 14:30 | 15:30 | 16:45 | 17:45 | 19:00 | ||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 18:20 | 20:15 | 22:10 | |||||||||
Havěť |
D | 17:45 | 22:00 | ||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 11:10 | 12:00 | 13:30 | 14:20 | 15:50 | 16:40 | 18:10 | |||||
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:00 | 15:00 | 18:00 | 21:00 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:20 | 13:30 | 15:40 | |||||||||
Princezna na hrášku |
11:00 | 12:50 | 14:40 | 16:30 | |||||||||
Priscilla |
T | 20:30 | |||||||||||
Tarot |
T | 21:15 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 12:30 | 15:30 | 18:30 | 21:30 |
Praha - Cinema City Chodov
sobota 01.06.2024
přidat do oblíbených
Praha - Cinema City Letňany
sobota 01.06.2024
přidat do oblíbených
Back to Black |
T | 20:20 | 21:40 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:40 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 12:00 | |||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 10:30 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 12:15 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 10:00 | 13:00 | 18:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 16:00 | 19:00 | 21:00 | 22:00 | ||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:0011:10 | 12:10 | 13:30 | 14:20 | 15:50 | 16:30 | 18:10 | |||||
Gump - jsme dvojka |
10:00 | ||||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 20:00 | 22:00 | |||||||
Havěť |
D | 19:50 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 10:0011:00 | 12:20 | 13:20 | 14:40 | 15:40 | 17:00 | 19:20 | |||||
Jak zachránit draka |
D | 10:00 | 12:10 | 14:20 | |||||||||
Kaskadér |
D | 10:20 | 13:00 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 15:40 | 18:20 | 21:00 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:45 | 15:10 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 11:30 | 14:30 | 17:30 | 20:30 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:10 | 14:15 | 16:20 | 18:30 | ||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 20:40 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
11:10 | 13:00 | 14:50 | 16:40 | 18:30 | ||||||||
Priscilla |
T | 16:30 | 18:50 | 21:10 | |||||||||
Rivalové |
T | 20:40 | |||||||||||
Sladký život |
17:40 | ||||||||||||
Tarot |
T | 20:30 | 22:10 |
Praha - Cinema City Nový Smíchov
sobota 01.06.2024
přidat do oblíbených
Back to Black |
T | 20:30 | 21:50 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:40 | 20:40 | 22:10 | |||||||||
Fantastická parta |
D | 10:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 10:0011:00 | 14:00 | 17:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 13:00 | 16:00 | 19:00 | 20:00 | ||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:1011:20 | 12:20 | 13:40 | 14:40 | 16:00 | 17:00 | 18:20 | |||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 15:30 | 17:30 | 19:30 | 21:30 | ||||||||
Havěť |
D | 20:30 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 10:1011:10 | 12:30 | 13:30 | 14:50 | 15:50 | 17:10 | 18:10 | 19:30 | ||||
Imaginární přátelé |
T | 11:40 | 14:00 | 16:20 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 11:50 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 10:10 | 12:50 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 19:20 | 22:00 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:00 | 17:00 | 20:00 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:30 | 12:40 | 14:45 | |||||||||
Princezna na hrášku |
10:10 | 12:00 | 13:50 | 15:40 | 17:30 | ||||||||
Priscilla |
T | 16:50 | 19:10 | 21:30 | |||||||||
Rivalové |
T | 19:20 | |||||||||||
Tarot |
T | 22:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 15:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 18:00 | 21:00 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:30 | 12:45 |
Praha - Cinema City Slovanský dům
sobota 01.06.2024
přidat do oblíbených
Back to Black |
T | 18:30 | |||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 21:10 | |||||||||||
Děti těch druhých |
T | 21:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 13:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 15:00 | 18:00 | 19:00 | 21:00 | 22:00 | |||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:00 | 15:30 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
T | 13:15 | 17:45 | ||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 13:00 | 15:30 | 17:30 | 19:30 | 21:30 | |||||||
Havěť |
D | 20:20 | 22:00 | ||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 13:10 | 15:30 | 17:50 | |||||||||
Imaginární přátelé |
T | 14:10 | 16:30 | 18:50 | |||||||||
Jen řeka teče |
T | 15:10 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 13:00 | 15:40 | 18:20 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 13:30 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 16:00 | 20:10 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
13:20 | ||||||||||||
Princezna na hrášku |
13:00 | 14:50 | 16:40 | 18:30 | |||||||||
Priscilla |
T | 17:20 | 19:40 | 22:00 | |||||||||
Rivalové |
T | 21:10 | |||||||||||
Saint Omer |
T | 16:00 | |||||||||||
Tarot |
T | 20:00 |
Praha - Cinema City Zličín
sobota 01.06.2024
přidat do oblíbených
Back to Black |
T | 20:20 | |||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 20:30 | 22:00 | ||||||||||
Domácí příšerky |
D | 13:40 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 11:00 | 14:00 | 17:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 18:50 | 20:00 | 21:50 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 11:20 | 12:00 | 13:40 | 14:20 | 15:50 | 16:40 | 18:10 | |||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 21:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
11:45 | ||||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 13:50 | 18:20 | 20:15 | |||||||||
Havěť |
D | 19:40 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 11:00 | 12:00 | 13:20 | 14:20 | 15:40 | 16:40 | 18:00 | |||||
Jak zachránit draka |
D | 11:10 | 12:30 | 16:40 | |||||||||
Kaskadér |
D | 15:20 | 18:00 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 20:40 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:50 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:40 | 18:40 | 21:40 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 13:15 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
12:20 | 14:10 | 16:00 | 17:50 | |||||||||
Priscilla |
T | 19:00 | 21:20 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:40 | ||||||||||||
Sladký život |
11:30 | ||||||||||||
Tarot |
T | 18:50 |
Praha - Divadlo Za plotem
sobota 01.06.2024
přidat do oblíbených
Back to Black |
T | 17:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 19:30 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
14:30 |
Praha - Dlabačov
sobota 01.06.2024
přidat do oblíbených
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 20:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:00 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 16:00 | |||||||||||
Smršť |
18:00 |
Praha - Edison Filmhub
sobota 01.06.2024
přidat do oblíbených
Bratři Lumiérové |
D | 12:00 | |||||||||||
Macbeth |
T | 19:00 | |||||||||||
Nemilovaní |
T | 16:30 | |||||||||||
Poslední střih |
T | 21:30 | |||||||||||
Záhada Silver Lake |
T | 13:45 |
Praha - Kasárna Karlín
sobota 01.06.2024
přidat do oblíbených
Kafe a cigára |
T | 21:00 |
Praha - KC Beseda Klánovice
sobota 01.06.2024
přidat do oblíbených
Princezna na hrášku |
16:00 |
Praha - Kino Aero
sobota 01.06.2024
přidat do oblíbených
Království koček |
D | 15:00 | |||||||||||
Nekonečný příběh |
D | 16:45 | |||||||||||
Priscilla |
T | 18:40 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 21:00 |
Praha - Kino Atlas
sobota 01.06.2024
přidat do oblíbených
Ať žijí duchové! |
16:15 | ||||||||||||
Chiméra |
T | 17:00 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 21:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 20:00 | |||||||||||
Doručovací služba čarodějky Kiki |
D | 13:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:15 | |||||||||||
Hurvínkova Nebesíčka |
15:00 | ||||||||||||
Kristian |
18:00 | ||||||||||||
Stovky bobrů |
T | 19:30 | |||||||||||
Tonda, Slávka a kouzelné světlo |
15:15 |
Praha - Kino Lucerna
sobota 01.06.2024
přidat do oblíbených
Chiméra |
T | 20:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 15:45 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:15 | |||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 16:30 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 13:30 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:45 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 18:30 | |||||||||||
Nesmrtelní – zázraky Egyptského muzea |
T | 14:30 | |||||||||||
Priscilla |
T | 18:15 |
Praha - Kino MAT
sobota 01.06.2024
přidat do oblíbených
Django |
16:00 | ||||||||||||
Indiana Jones a Království křišťálové lebky |
T | 20:30 | |||||||||||
Priscilla |
T | 18:15 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
14:15 |
Praha - Kino Pilotů
sobota 01.06.2024
přidat do oblíbených
Back to Black |
T | 19:00 | |||||||||||
Bastard |
T | 21:20 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 18:50 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 13:30 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 21:10 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 16:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:50 | |||||||||||
Nerozlučná dvojka |
D | 15:15 | |||||||||||
Povaha lásky |
T | 16:50 | |||||||||||
Priscilla |
T | 21:30 | |||||||||||
Rivalové |
T | 18:40 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
17:00 |
Praha - Kino Radotín
sobota 01.06.2024
přidat do oblíbených
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 20:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 17:00 |
Praha - Kino Světozor
sobota 01.06.2024
přidat do oblíbených
Chiméra |
T | 17:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 15:15 | 20:15 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 12:15 | 20:30 | ||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 14:45 | |||||||||||
Oppenheimer |
T | 20:00 | |||||||||||
Priscilla |
T | 12:30 | 18:00 | ||||||||||
Rivalové |
T | 17:15 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 15:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
12:30 |
Praha - Kino 35
sobota 01.06.2024
přidat do oblíbených
Děti těch druhých |
T | 18:00 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 16:15 | |||||||||||
Nová hračka |
T | 14:00 | |||||||||||
Priscilla |
T | 20:00 | |||||||||||
Sportující zvířata - Série 1 |
12:30 |
Praha - Komorní kino Evald
sobota 01.06.2024
přidat do oblíbených
Jak zachránit draka |
D | 14:00 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 18:00 | |||||||||||
Priscilla |
T | 20:00 | |||||||||||
Zásah štěstím |
T | 16:00 |
Praha - Letní kino Sunset Cinema
sobota 01.06.2024
přidat do oblíbených
Božský Bruce |
T | 18:00 | |||||||||||
Le Mans '66 |
T | 21:00 |
Praha - Městská knihovna v Praze - Petřiny
sobota 01.06.2024
přidat do oblíbených
Království koček |
D | 15:00 |
Praha - Modřanský biograf
sobota 01.06.2024
přidat do oblíbených
Fantastická parta |
D | 13:00 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 15:00 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 20:00 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
17:30 |
Praha - Premiere Cinemas Praha Hostivař
sobota 01.06.2024
přidat do oblíbených
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 11:00 | 14:00 | 18:30 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:2011:25 | 12:30 | 13:35 | 14:40 | 15:45 | 16:50 | 17:55 | |||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 12:10 | 16:10 | ||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 10:10 | 12:40 | 15:00 | 17:20 | 19:40 | |||||||
Kaskadér |
D | 18:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 19:00 | 20:40 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:00 | 14:10 | ||||||||||
Princezna na hrášku |
D | 11:10 | 13:00 | 14:50 | 16:40 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 17:00 | 20:00 |
Praha - Přítomnost Boutique Cinema
sobota 01.06.2024
přidat do oblíbených
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 20:30 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 14:30 | |||||||||||
Priscilla |
T | 17:30 |