Režie:
Dušan KleinScénář:
Dušan KleinKamera:
Petr ČepickýHudba:
Harry MacourekHrají:
Eduard Cupák, Tereza Brodská, Valérie Zawadská, Emma Černá, Lukáš Hlavica, Ladislav Frej st., Vladislav Beneš, Martin Zounar, Boris Rösner, Karel Urbánek, Jana Drbohlavová, Dana Syslová, Jan Šťastný (více)Obsahy(1)
Televizní adaptace novely Georgese Simenona je úsporně črtanou psychologickou studií advokáta Loursata, pojednávající o jednom z nejtragičtějších témat – neschopnosti člověka komunikovat s lidmi, mezi kterými žije, a kterému jen životní touha po odhalení pravdy pomůže tento uzavřený kruh prolomit. (mibara)
Hrají
Eduard Cupák
Československo
Nejlepší filmy:
Tažní ptáci (1983) (TV film)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Tereza Brodská
Československo
Nejlepší filmy:
Smysl pro tumor (2024) (seriál)
Všichni moji blízcí (1999)
Ať žijí duchové! (1977)
Valérie Zawadská
Československo
Nejlepší filmy:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Kráva (1993)
Hřbitov pro cizince (1991) (TV film)
Emma Černá
Československo
Lukáš Hlavica
Československo
Nejlepší filmy:
Krvavá svatba (1987) (divadelní záznam)
Specialita šéfkuchaře (1999) (TV film)
Swingtime (2007) (TV film)
Ladislav Frej st.
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Signum laudis (1980)
Vladislav Beneš
Československo
Nejlepší filmy:
Audience u královny (2021) (divadelní záznam)
Matka (1985) (divadelní záznam)
Chobotnice (1984) (seriál)
Martin Zounar
Československo
Nejlepší filmy:
Případ Platfus (1985) (TV film)
Šťastlivec Sulla (1991) (TV film)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Boris Rösner
Československo
Nejlepší filmy:
Hamlet (1986) (divadelní záznam)
Vrchní, prchni! (1980)
Poslední dopis (1973) (TV film)
Karel Urbánek
Československo
Nejlepší filmy:
Věc Makropulos (1970) (divadelní záznam)
Egyptologové (1974) (TV film)
Muži jdou v tmě (1975) (TV film)
Jana Drbohlavová
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Charleyova teta (1969) (divadelní záznam)
Vajíčko (1968) (TV film)
Na kometě (1970)
Dana Syslová
Československo
Nejlepší filmy:
Tažní ptáci (1983) (TV film)
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Krvavá svatba (1987) (divadelní záznam)
Jan Šťastný
Československo
Nejlepší filmy:
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Brouk v hlavě (2020) (divadelní záznam)
Je třeba zabít Sekala (1998)
David Suchařípa
Československo
Nejlepší filmy:
Král Lear (2003) (divadelní záznam)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (seriál)
Bídníci (2000) (seriál)
Petr Vacek
Československo
Nejlepší filmy:
Gobseck (1985) (TV film)
Saturnin (1994)
Ať žijí duchové! (1977)
Milan Riehs
Československo
Nejlepší filmy:
Amadeus (1984)
Smrt krásných srnců (1986)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Zdeněk Ornest
Československo
Nejlepší filmy:
Věc Makropulos (1970) (divadelní záznam)
Pozor, vizita! (1981)
Panoptikum Města pražského (1987) (seriál)
Jan Teplý st.
Československo
Nejlepší filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Ucho (1970)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Miluše Šplechtová
Československo
Nejlepší filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (divadelní záznam)
Eva Brožková
Československo
Nejlepší filmy:
Dívčí válka (1991) (divadelní záznam)
Toulavý Engelbert (1973) (TV film)
Pozvání na večeři (1993) (TV film)