Režie:
Russell MulcahyScénář:
Michael O'HaraKamera:
Attila SzalayHudba:
Patrick WilliamsHrají:
Tracy Pollan, Gil Bellows, Carly Pope, Megan Gallagher, Angie Everhart, Mitch Pileggi, Sean Young, Byron Mann, Pam Grier, Robert Patrick, Kristina Copeland (více)Hrají
Tracy Pollan
USA
Nejlepší filmy:
Neskutečná Anna (2022) (seriál)
Zářivá světla velkoměsta (1988)
Cizinec mezi námi (1992)
Gil Bellows
Kanada
Nejlepší filmy:
Vykoupení z věznice Shawshank (1994)
Louis Cyr (2013)
Odpočítávání (2010)
Carly Pope
Kanada
Nejlepší filmy:
Maximální limit (2005)
Elysium (2013)
Finder's Fee (2001)
Megan Gallagher
USA
Nejlepší filmy:
Champagne Charlie (1989) (TV film)
Srdce má oči (1995)
Příslib smrti (1999) (TV film)
Angie Everhart
USA
Nejlepší filmy:
Denial (1998)
Poslední akční hrdina (1993)
Noc je ještě mladá (2011)
Mitch Pileggi
USA
Nejlepší filmy:
Akta X – Akta 2: Hnízdo (1995) (video kompilace)
Akta X – Akta 9: Redux (1997) (video kompilace)
Akta X: Rekviem (2000) (video kompilace)
Sean Young
USA
Nejlepší filmy:
Wall Street (1987)
Blade Runner (1982)
Blade Runner 2049 (2017)
Byron Mann
Hongkong
Nejlepší filmy:
Sázka na nejistotu (2015)
Zrodila se legenda (2014)
Rudý labyrint (1997)
Pam Grier
USA
Nejlepší filmy:
Pevnost Apačů v Bronxu (1981)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Jackie Brown (1997)
Robert Patrick
USA
Nejlepší filmy:
Terminátor 2: Den zúčtování (1991)
Akta X: Rekviem (2000) (video kompilace)
Hvězdná brána: Atlantida - Vynoření (2004) (TV film)
Kristina Copeland
Kanada
Nejlepší filmy:
88 minut (2007)
Bob the Butler (2005)
Ten, který přežil (2000) (TV film)
Sonya Salomaa
Kanada
Nejlepší filmy:
Strážci - Watchmen (2009)
Nepohodlný svědek (2014)
Vánoční loupež (2007) (TV film)
Ona Grauer
Mexiko
Nejlepší filmy:
Hvězdná brána: Atlantida - Vynoření (2004) (TV film)
Elysium (2013)
Let soba (2000) (TV film)
Chiara Zanni
Kanada
Nejlepší filmy:
X-Men 2 (2003)
Superman/Batman: Veřejní nepřátelé (2009)
Prozacový národ (2001)
Marnie Alton
Kanada
Nejlepší filmy:
Strach (2003)
Peklo (2003)
Srub u jezera (2000) (TV film)
Hiro Kanagawa
Japonsko
Nejlepší filmy:
Věčně mladá (2015)
Pět starých známých (2004) (TV film)
Bitva u Midway (2019)
Veena Sood
Keňa
Nejlepší filmy:
50/50 (2011)
Znásilnění (1988)
Maximální limit (2005)
Warren Christie
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Země (2021)
The Most Wonderful Time of the Year (2008) (TV film)
Tohle je válka! (2012)
Ben Cotton
Kanada
Nejlepší filmy:
Sunflower Hour (2011)
Battlestar Galactica: Břitva (2007) (TV film)
Uneseni (2002) (seriál)
John Reardon
Kanada
Nejlepší filmy:
TRON: Legacy 3D (2010)
Někdo to rád blond (2004)
Smrtící naděje (2012) (TV film)