Austin Powers - Goldmember

• Česko Austin Powers v Goldmemberu (více)
USA, 2002, 94 min

Neodolatelný lamač ženských srdcí Austin Powers (Mike Myers) se vrací už potřetí. Tentokrát však bude jeho poslání ještě těžší, než v předchozích dvou dílech. Doktor Evil si totiž pro své zákeřné světovládné plány našel silného společníka, arcilotra a ničeho se neštítícího gaunera Goldmembera. Jejich společná akce na sebe nenechá dlouho čekat. Podniknou cestu časem a unesou Austinova otce Nigela Powerse, jednoho z nejrafinovanějších špiónů, jakého měla kdy Anglie k dispozici. Austin neváhá ani minutu a vrhá se do roku 1975, aby společně s lovkyní gaunerů Foxy Kleopatrou (Beyoncé Knowles) osvobodil svého otce. A otázkou zůstává, zda se podaří i tentokrát supersvůdnému superšpiónovi nepadnout do sítí lásky a naopak chytit své protivníky do sítí zákona... (oficiální text distributora)

AxusNalim

Austin a dr. Evil jsou sice moje oblíbené postavy, ale tady už to nějak nebylo ono. Možná se musím na tenhle film podívat víckrát. ()

Gross

Komu z vás se zamlouvaly předchozí díly s potrhlým agentem, ten nebude zklamaný, i když je tento díl přece jen o kapku slabší. Chápu že někomu se nemusí zrovna líbit Austinovský styl humoru, a to hlavně proto že se jedná v mnoha případech o čistě živočišný humor, od močení až po všemožné nechutnosti:) Co tomuto filmu hodně napomáhá je rozkošná agentka po Austinově boku, kterou neztvárnil nikdo jiný než Beyonce Knowles, ketré to tu opravdu sekne, i když toho za film moc nenamluví, ale pro její fandy, jako jsme já, je to hotová slast:D, Takže za mě je to 80! ()

gpx

Na tomhle filmu je zajímavé snad jen to, jací lidé se v něm mihnou. Humor je po většinu filmu ostudně trapný a při srovnání Goldmembera s "filmem" Asses of Fire (hlavní role Terrance a Phillip) se později jmenovaný snímek jeví jako oduševnělý kousek pro fajnšmekry. ()

BlueNeon81

V tomto dieli sa to už s nechutnosťami preháňalo... inak to mohlo mať úroveň prvého dielu, ktorý je v mojich očiach TOP ()

Crowus

Austin je super! Mike Myers je podle mého názoru velmi dobrý a chytrý komik, který naprosto přesně ví kdy jeho "debilní" fórky zaberou. Každý si musí uvědomit, že cílovou skupinou je američan a tak k tomu i přistupovat. Pokud se oprostíme od vlastních Cimrmanů a ostatních našich specifických druhů humoru, je to opravdu lehká, ale perfektní zábava. Doporučuji bonusy na DVD, je tam další velká porce smíchu... ()

sulaco

"And That's The Way a-ha, a-ha I like it. - KC and the Sunshine Band." Niektoré vtipy sú jedinečné. Samozrejme v originálnom znení. Jedna z naj komédii. ()

Grim

V prvom momente som sa ľakol, že z toho bude ešte väčšia trapáreň. Našťastie sa všetko zanedlho vrátilo do starých koľají so starými hercami. Takže klasická trapošina. ()

Aquila

A do třetice další ze základních pilířů bláznivě hravé a ujeté kinematografie. Nejlepší z filmů Toma Cruise. A hodnotit jeden z dílů Austina hůře než jiný nemůžu. ()

xander

Skutočne šialené, hviezdne a vtipné a všetko do seba šialene zapadá . Podobný úlet bol Zoolander ale toto je ešte o niečo vydarenejšie.Je to jednoznačne najlepší Austin. ()

Werewolf2

Dobra komedie s vybornym Myersem. Tenhle clovek ma proste sqelej hlas, takze ceskymu dabingu se VELKYM okruhem vyhejbat. Mozna proto tak nizky hodnoceni... Trojka se mi zda nejlepsi, uz jenom kvuli tem cooooool hlaskam. ()

panic25

zatím poslední příběh šíleného, ale neodolatelného austina powerse, skvělý začátek s tomem cruisem, gwyneth paltrow a spol,, jinak opět skvělé nápady nejlepší jak jsou u prohlídky toho doktora a ostatní se dívají přes plentu fakt super ()