Záhadná vražda svede dohromady soukromé očko, herečku snažící se prorazit a zloděje předstírajícího, že je herec. (Filmbox)

FincherD.

Absolutně perfektní. Mně tam nic nechybělo - napětí, vraždy ani vtipné hlášky. Dvojce Kilmer/Downey Jr. jako Bang bang! z levorveru, střílela jednu hlášku za druhou a skvěle to mezi nima fungovalo, Shane Black ukázal, že zvládá i režii. Teď už snad jen dostat od výborné a zatraceně sexy Michelle Monaghan Kiss kiss! ()

da_silva

Bůh akčních buddy movies Shane Black naservíroval hláškovací pecku, kde Downey s Kilmerem vládnou a bez nich by tenhle film byl možná úplně jinde. I když bych si dokázal představit na jeho místě zručnějšího režiséra, jako scénárista je pořád ve formě a sází postavám (hlavně Gay Perrymu) do úst tuny hlášek. Sympatická nízkorozpočtovka. "Still gay?" -- "Me? No, I'm knee deep in pussy. I just like the name so much, can't get rid of it." ()

jiricek86

průměrnej hereckej výkon downeyho, občas nuda, povedená scéna- casting před policií. erotika v pohodě, gagy občas taky v pohodě,"drsný" dialogy gangsterů nuda ()

E.T.Martin

Nebylo to špatné, ale ani žádná velká bomba. Taková chandlerovsko tarantinovská motanice se spoustou mrtvých ze zákulisí Hollywoodu, která stojí hlavně na charismatických postavách Roberta Downeyho a Vala Kilmera. ()

alica009

Nechápem za čo toľko pozitívnych komentov. Len so značným sebazaprením som to dopozerala do konca. Malo to isté zábavné prvky, sem-tam nejaká hláška alebo situácia (rybník, sprcha, ruská ruleta) ale komédia do rehotu to ani náhodou nebola. Vzťahy mdlé, hlavný hrdina nesympatický lúzer, herecké výkony nič extra (pritom val kilmer je skvelý herec, čakala som viac od jeho stvárnenia buzíka). No a sori, ale ta celá kvázi zamotaná story s mŕtvolami... to nebolo ani napínavé, ani zaujímavé, ani namotivované ani dostatočne absurdne-uletené. Takže celkový dojem - 2, za istú dávku humoru a ešte miestami vcelku zaujímavé parodické zobrazenie zhýralého L.A. - tá vianočná párty napríklad, alebo konkurz na začiatku. ()

tombender

Fakt nevím co si o tomhle myslet.. Jasně, bylo to zajímavě natočené, Downey Jr. byl pěkně "newyorsky" roztržitý a neurotický, Michelle byla zase roztomilá, jak jen to šlo, ale ten příběh.. to byla taková ptákovina :) Jasně, když to člověk nebere moc vážně, tak se to dá.. několik fárů bylo fakt k popukání. Ale znova už to koukat nebudu. ()

Andre.w

..."to byla moje pistole, vole!" - "Tak to jo, já myslel, že máš předčasnou ejakulaci?" Tak tadle "akční-kriminálka" je přecpaná solidníma hláškama a dělá si srandu z detektivek "chandlerovskýho" typu, což se jí nadmíru daří. Akce a komediální stránka jsou v ideálním poměru a Rob D je prostě Rob D a Val jako "buzík" Perry taky příjemně překvapí. Michelle jako herečku nemusim a ani se mi zrovna nelíbí, ale v tomdle dílku mi poprvně přijde sexy. Filmu škodí trochu překombinovanost děje, ale celkový výsledek to skoro neovlivňuje. 4* ()

Dimie

Vynikající komedie,která stojí hlavně na výkonu Downey Jr.Neustále nečím zmateného Harryho mu dokonale uvěříte.Totéž platí o jindy dle mého šedivém a filmy-vyplňujicím Kilmerovi.Skvělě zahraným Perrym mě příjemně překvapil,chlapec :) Výborně Shane Blacku. ()

Kada80

Co říct k tomuhle? Prostě velký překvapení. Nečekal jsem tak dobrou zápletku a hlavně dost dobrejch hlášek.Scénář Shane Blacka se prostě nezapře. Downeymu takovej "blbeček" hodně sedl. NEZAPOMENUTELNÉ: Najdi ten prst,zabij psa a vypadni. Moment ! "Chramst,mlask" Kurva ! No myslím,že jsme z toho venku ! 90% ()

Zaara

Ked sa ironia osudu spoji so stipkou cierneho humoru nemohlo vzniknut snad lepsie dielo! Vynikajuce herecke vykony v podani Downeyho Jr., ktory zahral dokonale trosku nesikovneho Harryho az po Vala Kilmera, ktory sa genialne zhostil roly agenta. Vo filme sa nachádza kopa vtipných hlášok na ktorých sa proste nedá nesmiať. Moja najoblubenejsia komedia!!! ()

blekekeke

Jistě by to šlo, i bez toho přitroublého vyprávění ... No a co celek? V celku se našel jeden-dva momenty, kdy to stálo za to ... Ne, ten s rakví na mostě to nebyl ... ()

koubekson

Kdybych viděl pouze trailer, tak bych dal 4/5, ale při sledování mi přišlo, že se trailer skládal z jediných použitelných scén ve filmu. Když tak koukám na ostatní hodnocení, tak si říkám, že jsem možná měl při sledování špatnou náladu...nebo jsem viděl jiný film, protože mi fakt přišlo, že se tam nic neděje a nezachránil to ani můj oblíbený Val Kilmer. ()

brodži

Není to zrovna teenagerská komedie o sexu a kozy sem, kozy tam. Bavil jsem se nad hloupostí hlavního hrdiny, který se omylem zaplete do promyšlené vraždy. Cele to je zamotané a velice vtipné. Downey jr. mi tam opravdu seděl a byla to dost dobrá podívaná. Ale podtrhuje to fakt, že zase uplně kvalitní to není. 4* ()

SelfishMan

No to mě......!! Velká chyba tvořit si pracně nějaká očekávání ještě před filmem, protože tady ta pecka je totálně zbořila do základů. Žádné super akční ródeo tady nečekejte, ale když už nějaká ta akce přijde (hlavně na tom konci) tak to stalo za to. Během celého filmu na mě Downey Jr. s Kilmerem pálili v krutém tempu jednu geniální hlášku, komentář nebo narážku za druhou. Opravdu excelentní dialogy a originální příběhe, plus skvělý černý humor u mě neuvěřitelně bodovali. Hlavní "hrdinové" stojí vážně za to, teplej detektiv a zloděj/kouzelník co nemluví asi jen když spí (a tváří se celou dobu jakoby nic jiného neuměl, ale ke konci předvede takovou akční epizodku, že se nestačíte divit (a ani takový Bond by se za ni nestyděl)) se sejdou v Hollywoodu u filmu. 95% ()

veverysiak

Nadmieru uletená krimoška s nepretržitou guľometnou paľbou hlášok, až je niekedy obtiažne držať s dialógmi krok, partitúra je akoby na mieru šitá Downeymu a je to parádne cítiť, na milé prekvapenie v pozoruhodnej kondícii zasvietil aj Kilmer, nie je to žiadna oddychovka, treba byť neustále v strehu, ale určite to za tú námahu stojí, takže 75%. ()

Shane Black a Robert Downey chystají film

17.02.2016

Gosling, Crowe a smrtonosná vražda

Gosling, Crowe a smrtonosná vražda

12.07.2014

Scenáristický klasik Shane Black (Smrtonosná zbraň, Poslední skaut) se před pár lety skamarádil s Robertem Downeym Jr. a dali dohromady hned dva chválené filmy. Kiss Kiss Bang Bang následoval… (více)

Smrtonosný skaut Tony Stark?

Smrtonosný skaut Tony Stark?

11.02.2011

Jon Favreau se vykašlal na Iron Mana 3 a raději natočí rodinnou fantasy komedii z Disneylandu Magic Kingdom. On tvrdí, že ho tahle látka naplňuje víc, zlí jazykové mají za to, že se skrblíci z Marvel… (více)