Policejní akademie 6: Město v obležení

• Česko Policejní akademie 6: Město v obklíčení (více)

Vlna zločinnosti opět zachvátila město a policie nedokáže řádění zločinců zastavit, obzvláště když jsou v akci takoví "experti" jako kapitán Harris s Proctorem. A tak se na guvernérův příkaz ujme vyšetřování speciální tým vedený náčelníkem Lassardem. S ním přichází i další známí: mohutný černoch Moses Hightower, háklivý na poznámky o barvě kůže, lehce trhlý imitátor zvuků Larvell Jones, drobná a nesmělá černoška Laverne Hooksová a nechybí samozřejmě ani fanatický pistolník Tackleberry, energická Debbie Callahanová, Lassardův pohledný synovec Nick a také chodící katastrofa Fackler. Zatímco se policisté radí o postupu, vyloupí trojice lupičů banku. Rozbíhá se pátrání, které dlouho nemá jiných výsledků než řadu trapasů a nedorozumění. Když však starosta s policejním komisařem oznámí, že část nedávno uloupených šperků se našla u Lassarda, a policisté jsou suspendováni, je jasné, že jde do tuhého. Hrdinové se pochopitelně nevzdají a pokračují v pátrání na vlastní pěst. Zjistí, že lupiči řádí přesně na plánované trase budoucího metra, takže ceny pozemků klesají a stávají se ideálním cílem pro spekulace. Když tajemný šéf banditů zahájí poslední část operace Zmatek a nechá vyhodit do povětří elektrárnu, rozpoutá se v ulicích chaos. Ten policie jen s obtížemi zvládá. Jones, Nick, Tackleberry a Hightower se však dostanou lupičům na stopu. (TV Nova)

Tommassi3 odpad!

"Spousta lepidla, ale ani gram lásky.." ;) Spousta pokusů o vtip, ale zábava žádná.. Režisér Peter Bonerz coby veterán televizní grotesky a estrády se možná mohl zdát Warnerům jako dobrá volba pro tohle zbabělé tahání dávno chcíplé kravky za cecíky, zvláště když většina zástupců téhle série stojí na skutečně banálním gagu, nicméně gag bez pointy bohužel nikdy nebude k smíchu, a tak když ten vyzvracený scénář Stephena Curwicka - Vskutku příhodné jméno !! ;) - nenabízí opravdu zhola nic, protože zejména dialog tentokrát naprosto žalostně postrádá smysl, těžko mohlo spatřit světlo filmového světa něco jiného než osmdesátiminutová jalová hlušina.. Už ani trapná, pouze velmi ubíjející, příšerná a jen těžko popsatelná šmíra !! ()

corpsy

Vytrieskať predsa len ešte pár dolárov z populárneho námetu, bol jediný dôvod prečo sa tento film natočil. Iný dôvod nevidím. Katastrofa to však ale nieje. ()

Marek1991

Jednoznačne najhorší diel z celej série filmov o Policajnej akadémii. Tento diel bol hanbou toho, čo doteraz Policajná akadémia predstavovala. Nebolo tam veľa zábavných vecí, nebolo veľa nápaditých gagov, neboli nejaké nové inovácie, herci tiež extra neoslnili, téma a dej boli podľa mňa nútené. ()

Kryton

Zív! Tohle je otřesný sledovat. Pitvořící herce, které nebaví hrát. Scénař prostinký a zrecyklovatější než hajzlpapír za 1 Kč. A humor tak nevtipný, že bavit dokáže jedine moment vstupu reklamy. Bez Gutenbergera a Zeda to stojí za starou belu. ()

MikO_NR_1909

Katastrofa. To je tak, keď prehrávate ostošesť iba preto, že "všetci" policajti sú "kkti" a snažíte sa tým zabávať celý svet. A to dokonca tými najprimitívnejšími výrazovými prostriedkami, lebo je to skrátka cool a in. ()

Pirkaf

Jak dávám všechny policejní akademie v řadě, tak u téhle jsem se nejvíc nasmál. Takže si zaslouží plný počet. ;) Mimochodem je to mnohem lepší než pětka. ()

buldock odpad!

Takzvaný "what the fuck" film , u kterého jsem se "nasmál" jako nikdy a těším se na 15. pokračování , které přinese určitě něco nového , pod heslem: čím víc , tím líp a hlavně pořád dokola :-) ()

kaylin

Nemůžu si pomoct, ale už to není ono a ty filmy o policejní akademii z pozdější éry už mě prostě tolik neberou. Humor zde není, je to spíš setrvačnost toho, že jsou zde postavy, které máte rádi a které se chovají, jak očekáváte. Vždycky jsem měl nejraději první dva díly. ()

Colonist

Je to hrozné, ale na příšernou sedmičku to pořád ještě nemá. Sice se nám vrátil starý známý Fackler, ale "vtipné" scény s ním nepřinášejí nic nového. Zase je tu protivný Lassardův synovec, náhrada za Guttenberga. Ostatním starým postavám to už také moc nejde, ale jeden z deseti fóru se jim ještě povede. A nevím, jestli je to jen v dabingu, ale i se změněným hlasem snad každý při první scéně pozná, kdo je velký boss. ()

Aleee89

Já nevím, prostě si myslím, že už to zkrátka není ono... fakt už nic moc, nejlepší je, když cvičí nováčky, tenhle díl nebyl moc dobrý. Je to furt o ničem, možná dvě tři scény na zasmání, jinak nuda. Ještěže ta série už bude končit... ()

GILLWANDER

Tentokrát som nešetril ani svoj krásne vyzdobený koberec a pozvracal som jeho vyčačkané ornamenty, ktoré už svoj vzhľad nikdy naspäť nedostanú... 20% ()

lekr

Ubohé..s odchodem Gutteneberga se na to fakt měli vykašlat...vtipy jsou trapné a příběh na tom není o moc líp....nevím o co tvůrcům šlo....vyložený odvar z předešlých dílů... ()