Celovečerní snímek na motivy seriálu společnosti FOX, family guy. Stewie nevěří, že se mohl narodit někomu tak tupému, jako je jeho otec Peter. Proto když zahlédne muže, který mu připomíná sebe sama, vydá se ho hledat. Film je plný gagů, fekálních a homosexuálních vtipů, ostatně jako všechny episody family guy :) (Balvanos)

Prochy38

Jeden z těch delších dílů. Nepostrádá to skoro nic ze seriálového kouzla. Ale zrovna tento díl nebyl z těch nejlepších. Lepší ty StarWars parodie... ()

Shogin

Nemůžu si pomoct, zatímco seriál je opravdu výborný a občas mě dokáže tak rozesmát, že tomu sám nevěřím, film je o hodně slabší. Je znát, že jsou to tři díly zkombinované do sebe, neříkám, že snímek pospolu nedrží, vcelku ano, ale myslím, že odděleně by to fungovalo lépe. Každopádně se tu najdou také parádní gagy :-) ()

Pawlisman

Neviděl jsem zatím žádný z dílů seriálu, ale tento film mi příjde docela slabý. Jelikož stojí a padá pouze na humorných scénkách, kterých jsem se bohužel moc nedočkal, tak může být vůbec rád za průmerné hodnocení. Nechápu jak může takovýto snímek u někoho dostat maximální ohodnocení......... 6/10 ()

Olík

Za prvé se musím podepsat pod první větu B!shopova komentáře – poukazovat na slabší úroveň oproti seriálu, když jde o tři díly s trochou omáčky okolo je opravdu trochu mimo. Takže tenhle celovečerák = seriál. Jediným problémem je menší prostor pro Petera a téměř žádný pro některé z dalších postavy (Quagmire a spol.). Jinak dostane přesně to co v seriálu, takže dát seriálu pět hvězdiček znamená dát stejný počet filmu. ()

drankeryth

Mne sa to jednoznacne pacilo a bolo sa aj na com smiat. Serial som este nemal moznost vidiet, ale urcite sa na neho pozriem, pretoze ja mozem take od veci komedie:) Bolo to prespikovane roznymi grotesknymi scenami s roznymi, znamymi osobnostami zo sveta, kde ich co najviac strapnili:) ()

Kalimero13

Bohužel musím konstatovat, že rozhodně lepší jak flm futurama, u kterého jsem se docela nudil, přestože seriál mám rád. Toto byla sranda celý film. ()

Miksa

Vytáhnout příběhy Stwieho ze seriálu Family Guy je dobrá volba. Je nejvtipnější a ve spojenectví s Brianem to grády ještě zvyšuje. Nicméně je zde stále několik gagů, které mi prostě nesednou a snižují celkový dojem z povedeného filmečku. ()

Shredder

FIlm sa sklada z akoby troch spojenych casti serialu + niake tie materialy navyse. Ako spomenulo uz viac ludi, rozhodne slabsie ako serial samotny. Family Guy nestavia na deji ale gagoch a preto je otazne nakolko je dobre robit z neho celovecerak, ale pobavil som sa a ako vecerna oddychovka po namahavom dni padne dobre. ()

Memesis

Jsem rád, že udělali i celovečerní film. Je to sice parodie na 40 let panic, ale co. VIdět film o Stewieho budoucnosti by chtěl každý. Za mě 90% ()

cubiczech

film trpi roztahanosti a serialovou zapletkou, ktera se az moc tahne... ovsem nechybi klasicke skece ala Family Guy, bez kterych by to tak nejak nebylo ono ()

pwc

Jsem velký fanoušek seriálu, ale tohle je zklamání. Pár výtečných gagů tam je, ale na celovečerní stopáž to nestačí. Navíc ten trapný prdící humor na konci.. :-/ ()

laurence

První polovina je srovnatelná s nadprůměrně dobrým dílem, nicméně ve druhé části už není tolik dobrých vtípků a úroveň jde kvůli ději lehce dolů. Každopádně pro fanoušky pořád výborná podívaná. ()