Hon na čarodějnice

• USA Season of the Witch (více)

G-Athame

hrůůůza !! Cage snad bere všecko, co mu nabídnou, pro mě třetí nejhorší film jaký jsem viděla ... hvězdička za Nicolase ... ()

Paladin25

Úprimne musím povedať že som ostal z tohoto filmu fakt sklamaný. Podobnú tematiku mám rád a ani konzumné-bezduché spracovanie bez väčšej pointy mi nevadí ak sa pri filme bavím. Ale tento film skutočne sklamal. Máločo v ňom fungovalo a o nejakom vtiahnutí do deja alebo stotožnený sa s postavami sa ani hovoriť nedá no škoda, lebo ústredná herecká dvojica Cage a Perlman mi bola veľmi sympatická. ()

jack_scott

Film, který sem si celou dobu říkal, že už sem viděl. NIC tam totiž neni,co by člověk někde neviděl či neslyšel nebo nečet. Neni to žádnej průser, ale hodně slušně řemeslně zvládnuté béčko, s relativně vyššími ambicemi. Vidět se to dá, fakt to ale nepřekvapí. Vyšší hodnocení než 50% si to nezaslouží, film by měl bejt něčim vyjmečnej....a nejenom tim, jak je vyjmečně průměrnej. ()

Formanovec

Tupý film s tupým Cagem... Béčka mi vcelku nevadí, ale toto fakt nešlo. Hrůza, peklo, děs. Kdo nechce zbytečně přijít o svých 95 minut života, ať na to radši nekouká. Podprůměr 30% ()

Dave_ff

Nicolas v posledních letech točí spoustu filmů, které si na sebe asi vydělají, ale za moc nestojí, tohle je bohužel jeden z těchto případů. Jen slabý průměr... ()

lobo87

Príjemná fantasy Dominica Senu predstavuje v poslednom čase jeden z lepších Cageových filmov. Dostal som presne to, čo som očakával - plochý dobrodružný film so snahou o vizuálny zážitok. Na jedno pozretie dobré... 60% ()

miistr

U tohodle filmu mám vyloženě rozporuplné pocity. Jsou tam chvíle, kdy jsem jenom čučel a čučel a jsou tam chvíle, kdy mi to přišlo takové nic moc. Cage mě tu nevadil, ale kromě scén, kdy to nějak gradovalo k boji nebo se dělo něco důležitého přišel takový nevýrazný. To Perlman byl úplně jiný případ. Ta jeho postava se mi neskutečně líbila a měl jsem pocit, že se mu samotnému líbí. A zbytek to bylo takové trošku nevýrazné. Ve výsledku to není zase tak špatný film jak některé recenze či ohlasy tvrdily, ale zase to není film, který bych chtěl v nejbližší době vidět znovu. ()

Tr3n

Překvapivě dobrá atmosféra, film však sráží především úvodní a závěrečná triková sekvence. ()

natalanka

tak trochu hovadismus, ale dá se na to koukat. asi jdině díky dvěma hlavním hrdinům. Pamatuji si jen je a jdnu čarodějnici v kleci. Jinak je děj jaksi plytký. Dobré na shlédnutí ale jistě nijak neomráčí. Zapadne v djinách filmu. :-( ()

Yambo

Není to dost fantasy aby jsem se bavil oživlými mýty o čarodějnicích a démonech. Takže to je nepovedený historický film působící jako obhajoba čarodějnických procesů. Kromě standardních nedostatků ohledně prázdného děje plného klišé, pitomých a zbytečných dialogů, to je ovšem to rádoby historické prostředí. Úryvek z bitev křížových válek není uvěřitelný (na tyto natáčecí dny asi nebyli k dispozici koně). Dva poutníci blábolící o potřebě zásob jídla procházející stády nikomu nepatřících koz. A další kraviny včetně stokrát slyšených keců o víře a bohu. Jediným plusem pro mě tak byl Ron Perlman. Cage tam pasoval, ale jen proto, že on už je prostě takovej béčkař z povolání. Jediné čím si to u mě ještě může napravit je oživení Fumanchu z traileru k filmu SS vlkodlačky :) (fake trailer v grindhouse). Jo, dodám, že film působí levně, což je klasicky zkrýváno rychlým střihem v temnotě. ()

maniacxl

Další průser,u kterého opět nechybí Nicolas Cage!Odfláknutý scénář a hloupá pojinta jsou toho důkazem.Do toho ještě příšerný výkon Cageho a je vymalováno.Malým plusem bylo pár zručně zvládnutých triků a hudba.Scéna na mostě byla natočena výborně. Špatné béčko vhodné tak akorát pro naše komerční televize.Zkrátka a jednoduše 90 min.nudy.30%. ()

heavy66

Staletí obírala církev své ovečky o život, po reformě v 50.letech minulého století zůstala jen touha po majetku. Tvůrci filmu nedokázali překročit zavedené klišé, kdo je dobrý a kdo zlý. Proto mohli Behman s Felsonem porazit démona, proto vrátili nevinnost panně, aby ji mohl páter v rodné vísce zneužít a nemusel kvůli takové prkotině ke svaté zpovědi - detaily příběhu budou obsahem druhého dílu. ()

Don Maty

Lepšie ako niektoré humusy čo boli natočené. Cage v novom desaťročí totálne kašle na dobré filmy a na svoju filmografiu. A koniec koncov, malo to dobrý spád, bolo to krátke a boje boli prehľadné, za čo som v dnešnej dobe veľmi vďačný. Efekty pekné a celé to bol lepší priemer. A perlman mal šťavu!! Ako vždy. "Dnes platíš ty..." Kategória pozrieť, zabudnúť!...3* ()

yazik odpad!

Neskutečná kravina, i osmileté děcko po lobotomii by dokázalo vymyslet lepší scénář než tenhle paskvil. Nechápu, že to má takhle vysoké hodnocení, jednoznačně pro mě odpad roku, pokud nenajdu něco horšího, o čemž dost pochybuju. Kýčovité, nudné a hodně trapné, hudba mizerná a herecké výkony taky. Celkový dojem nezachránil ani Perlman se Sheehanem, na které jsem se těšil. ()

dudo24

Nečakal som zázraky. Išiel som do toho s tým, že si pozriem — dúfajme — priemernú urban fantazy. A tak sa aj stalo. Myslím si, že to bolo dobre zvládnuté. Plus za nejednoznačný vývoj postav, čo zabraňovalo úplne predvídať dej. Koniec sa mi zdal trochu prepísknutý. Prišlo mi to, že chceli spraviť veľké epické finále k inak celkom pri zemi držiacom sa filme. Moc sa mi to tam nehodilo. Veľmi dobré kulisy a rekvizity. ()

Rezet

Ten skvělej pocit, když od filmu vůbec nic nečekáte a on vás přibije do křesla a baví. Jediný z čeho mi málem vykrvácely oči, byl ten příšernej vizuál na konci. Ale člověk asi nemůže chtít všechno. ()

Nicolas Cage a mor

Nicolas Cage a mor