Hon na čarodějnice

• USA Season of the Witch (více)

ludovit14

Neskutočná nuda a zbabraný scenár!Réžia až tak nevadí,herecké výkony slabé. Nicolas Cage- u mňa klesá a klesá.HOD:35% PS:škoda času! ()

Lucccy.N

Jsem velice spokojená film splnil moje očekávání skoro do puntíku Nicolas Cage opět zazářil a ukázal svoji hereckou kvalitu tento film jsem viděla až po shlédnutí propadáku ghost rideder 2 , takže jsem si trochu zlepšila chuť a už se těším na další filmy s nickem :) ()

BalbiJirka

Dobré, ale nenadchlo. Co k tomu říct, čekal jsem od toho víc. Konec mi přišel hrozně rychlej, až moc. Škoda, nápad byl dobrej, i začátek byl slibnej, ale pak už to bylo takové, jen aby to člověk dokoukal. ()

Loriana

Velké zklamání z možná velkého potenciálu. Vždy ocením efekty nabitou pecku, ale potřebuji k tomu alespoň špetku smysluplného děje, ten u Honu na čarodejnice zkrátka chybí (wtf, proč se to tak vůbec jmenuje?). Cage, i přesto že často hraje v takových béčkových filmech, má přeci jen na víc. ()

Rian_witcher

Hezká fantasy pohádka pro dospělé.Děj se pohybuje dopředu bez zbytečného balastu a scénář i když žádným originálním nápadem neoslní, tak ale ani neurazí.Nicolas Cage i Ron Perlman odvedli standardní poctivou práci. ()

JimLogan

No, Hon na čarodějnice, název trochu zavádí, ale jinak jako zábava pro odreagování (=béčko) to vážně jde. Nic jsem nečekal a z kina tím pádem odcházel spokojen. Cage nemá moc prostoru sunout se do jiné polohy než je mu daná, Perlman naopak konečně dostal vlastní manipulační prostor. Věci jako chvílemi přepálené finále či digitálního démona snad nemá ani cenu zmiňovat. Ovšem určitě se nestydím ocenit aspoň byť jednoduchý (a po většinu času tělem matoucí) scénář... Slušných 60% ()

Sparhawk68

Počkal jsem si na film do kina, takže jsem neviděl žádnou "kinorip" verzi, jako cca 50 hodnotitelů předemnou... A taky jsem ho neviděl v multikině za 150 kč, ale v malém sympatickém kině s DolbyStereo za 90kč. To jenom tak na úvod, protože za ty prachy toho nijak zvlášť nelituju. Kromě digitálně a scénáristicky opravdu nepříliš povedeného závěru jsem se celou dobu bavil. Perlman srší suchým humorem a rok od roku je mi sympatičtější. A Cage už jsem viděl zahrát podstatně huř. Tenhle žánr mám rád, takže pěkných 65, možná i 70% A to, že jsem dal teď 4 hvězdy je jen proto, že absolutně nesouhlasím s těmi jedno a dvouhvězdičkovými generály, kteří se snaží být v hodnocení co nejrychleší a film hodnotí podle ušmudlané a z torrentu stažené nekvalitní kopie. ()

Beawish

Jak mám psát komentář, když všechno, co jsem chtěl říct, už řekl salalala? Tak jen dodám, že je smutné, když je film děsný místo aby byl děsivý a směšný místo vtipný. A je škoda, že Leslie Nielsen je už po smrti, tenhle scénář byl určitě psaný pro něj. ()

Aika

V poslední době rozhodně nejlepší podívaná, oceňuji, že se režisér obrátil k rychlému střihu a tak i chvílím nudy, navíc přenádherná hudba, výprava - temný středověk, krom démona i velmi pěkné triky ! ()

czjezisek

Na film jsem se docela těšil, čekal jsem tak nějak hororovou atmosféru a jednu mrchu čarodějnici. Nakonec jsem dostal splácaninu, která postrádala smysl, celý film jsem se v kině nudil. Jediné světlé chvilky filmu byli zhruba uprostřed filmu, kdy "čarodějnice" ukazuje, čeho je schopná. Ovšem celé to prostě na mě působilo jako chabý pokus o dobrodružný film. Nestalo se nic nečekaného, všechno bylo lehce čitelné. No a závěr filmu byl úplně zkažený, který mi zkazil dojem z celého filmu, jinak bych dal filmu snad i hvězdičky tři, ale za to finále si film zaslouží pouze jednu, a to za Roberta Sheehana a za pár pěkných lokací. ()

kacudzde

Nebýt toho přehnaně digitálního konce, dala bych 3*. A Nicolas už asi navždy zakotvil v béčkových vodách... Viděno v kině 17.1.2011. ()

Petro

Schopnost současné kinematografie natočit efektní scény nemohu postavit nad slátaninu obsahu. Držím se, abych nedal 1*. A to nebudu rozebírat oprávněnost "církve" týrat ženy protože nakonec se přece nespletla a našla ďábla a ochránila nás. ()

Jorge87

Dlouho mne nějaký film v kině nezaujal jako tento. Nebýt závěrečného rozuzlení, dal bych maximální počet bodů. Docela to kazí celkový dojem, ten démon se tam prostě nehodí. Ale i tak hodně slušné. Kritikům, kteří už do kina lezou naprudění bych doporučil aby raději zůstali doma. ()

R-2

Pohodové koukání z prostředí, které se mi líbí. Ano neřeším věci typu, jak to, že v té době mají všichni vzorný chrup, jak to že jsou většinou čistí a upravení a podobně, ne já jsem si byl v kině odpočinout a film se mě líbil, zápletka dobrá, záběry také a hudba parádní. ()

LuckaW

Od filmu Hon na čarodějnice čekám já nevím hon na čarodějnice? A ejchle dočkám se převezení čarodějnice z místa A do místa B. A nakonci to vyvrcholí - místo čarodějnic se dočkáme démonů. ()

killa black

Všechno špatně. Téma které slibuje mnohé, ale v tomto podání zůstává jen u slibů. Kdybych měl být stručný napíšu : slátanina. Když bych to měl rozvést tak: špatně natočené, špatní herci (kteří nemají co hrát, a to ani dokonce můj oblíbenec Ron Perlman), špatné triky, špatně postavené souboje, málo napětí, trapná snaha o osvětu stran demagogie církve, mnoho nesmyslných momentů atd. Tvůrci se mohli poučit od filmu Solomon Kane, kterej Čarodějnice přejel rozdílem třídy. ()

Tom94

Menší průměr. Opravdu musím konstatovat, že jsem od tohoto filmu čekal mnohem víc. Většina příběhu se odehrává v lese což se mi opravdu nelíbí a příběh byl taky takový obyčejný ničím vzvláštní. ()

kmfilm

začátek odfláknutý...když už byly bitvu dělané na PC, tak se mohli autoři trochu více vytáhnout. Konec byl moc přitažený za uši a prostředek byl nudný ...pořád dokola se opakující nalézání mrtvých lidí s morem, kteří mají vždy ještě jeden posmrtný tik zrovna, když se k němu nakloní hlavní hrdina... ()

Nicolas Cage a mor

Nicolas Cage a mor