Tučňáci odletěli do Monte Carla, aby zde vydělali peníze na návrat do New Yorku. Alex a přátelé však tuší, že už se pro ně nechtějí vrátit a tak se za nimi vydají. Najdou je v kasinu, ale bohužel se jim na stopu dostane kapitánka DuBoisová z oddělení pro odchyt zvířat. Je odchytem úplně posedlá, dá se říci, že tomu zasvětila svůj život. Na zdi jí visí mnoho trofejí, jen lva ještě nemá a tak se se vší vervou vydá na jeho lov. Alex s partou před ní prchají a zachrání je zvířata z cirkusového vlaku, která je schovají protože jim Alex namluví, že jsou také od cirkusu a cirkusáci si musí pomáhat. A tak se alespoň pro tuto chvíli zbaví DuBoisové. Cirkus je na cestě do Říma a později do Londýna, kde se mají setkat s americkým promotérem, který jim, pokud se mu budou líbit, zařídí americkou tour. Alex to vidí jako šanci dostat se zpět do New Yorku a tak se rozhodnou tento cirkus koupit. Majitelé jim cirkus velmi rádi prodají a dobře vědí proč. V Římě se představení totiž vůbec nepovede, dalo by se říci, že se jedná o naprostý propadák. Dojde to tak daleko, že musí utéct před rozčilenými diváky, kteří chtějí vrátit vstupné. Lachtan Stefano prozradí Alexovi, že tygr Vitalij byl kdysi jejich největší hvězdou. Dokázal proskočit i malinkou hořící obručí. Jednoho dne však na něm vzplála srst a od té doby už toto číslo nepředvádí, je podrážděný, zklamaný a otrávený životem a cirkus pomalu upadá. Z jeho bývalé slávy už nezbylo nic. Alexovi je jasné, že s tímto cirkusem musí nejdřív něco udělat než ho představí americkému promotérovi, jinak se domů nedostanou. A tak začnou trénovat. Trénovat však musí i Alex a jeho přátelé protože již dříve lhali o tom, že jsou cirkusáci se skvělými čísly. Teď nastala doba, kdy by měli tato čísla naučit své nové přátele. Kupodivu se jim to docela daří a vypadá to, že v Londýně by mohli mít velký úspěch. Jen je ještě potřeba přesvědčit Vitalije, který chce cirkus opustit, že by se měl vrátit ke svému starému číslu... (TV Prima)

Vonter

Trojka Madagascaru se hodně podobá Lovecké sezóně 3, která taktéž skončila v cirkuse a taktéž stála za šimpanzí flusanec. Z celkem pěkného příběhu a vykreslených postav zbyla ve třetím pokračování jen barevná estráda a nejpodezřelejší milenecký pár v historii animáků - lemur a zatuchlá medvědice s iq lesního polomu. ()

Tobias_Sin

Nemůžu si pomoct, ale mám silný pocit, že žádný díl z této série neztrácí na své kvalitě a celkově od toho člověk dostane přesně to, co očekává. Lídra Alexe, kámoše Martyho, zamilovanou dvojici hrošice Glorie a žirafy Melmena a bandu drsných, všehoschopných tučňáků s tlupou opic.. Když se schovají do cirkusu, začíná další série vtipných a relaxačních scének.. Dávám rozhodně palec nahoru! ()

LEFTFLANK

Nie som stupencom jednotky, prave ta bola pre mna trochu mimo, ale tento diel beriem; je dost uleteny a asi to bolo aj planovane, myslim ze tvorcovia vyuzili to ako sa niektore postavy vyvinuli resp. ako sa vyvinul vztah divakov k postavam(napr. miniseria s tucniakmi a pod.) a v tejto casti tomu dali fakt volnu ruku, velmi uletene ale pobavilo ()

Sandai

Po slabší dvojce jsem byl k trojce dost nedůvěřivý. Ale naštěstí opak byl pravdou a trojka nejlepším dílem celé série. Akce střídá akci a humor je všude kolem. Navíc je díl vyšperkován pološílenou DuBoisovou. ()

Firuz

Kde je krása prvního dílu? Toto je tak umělé, přeplácané, a humor tak primitivní a nucený, až to bylo nepříjemné. ()

JaninaM

S dětmi jsme se těšili na pokračování madagaskaru, ale co z toho vytvořili.......to byl pěkný guláš. Jeho vyprávění není dvakrát soudržné a je posouváno kupředu značně poskočně až nelogicky. Absurdní groteska, kterou jsem ani nestíhala sledovat. Bylo to tak hektické a nesmyslné, že na konci filmu jsme zůstali nevěřícně hledět a nevěděli jsme, zda to byla realita nebo jen sen. Policajtka Chantal DuBoisová ,nereálná lidská bytost s příšerným francouzským přízvukem, která olízává všemožné ze země a nasává pachy,cirkusový tygr s děsným ruským přízvukem proskakující obruče velikosti prstýnku a to cirkusové vystoupení stojící na absurdní fyzikální nemožnosti...... Šílený chaos a v určitých scénách mi i nebylo dobře od žaludku (olízávání kaluží, čuchání k medvědovi a jeho sliny, chlapec v zadku slona.......). Pro malé děti je to hezká nesmyslná pohádka, plná barev, vzorců a obrazců, které nemusejí děti chápat. Ale pro mě teda na prvním místě je Madagaskar 1 , odpočinková pohádka se skvělým nápadem, plná nádherných hlášek a gagů. Toto bylo už na mě prostě moc. ()

mjkuba

Oproti předchozím dílům odpad. Když ale vezmu film jako samostatný celek tak se zmůžu na tři hvězdy. Bohužel ale když porovnám s jedničkou a dvojkou tak musím jednu hvězdu strhnout. Proč se tento film vlastně jmenuje Madagaskar když se na Madagaskaru neodehrává? Až do poslední chvíle jsem doufal že se tam vrátí. Bohužel mě film velice zklamal. Uměle přidané nové postavy které se sem ani trochu nehodí. Mrzí mě co s filmem Madagaskar 3 udělali. 53% ()

eMovieMan

Ještě horší než dvojka. Nesmrtelná DuBoisová nahradila agresivní babku s kabelkou. Všechno tam lítá bliká jak v japonský manga gamesce. Pár gagů dobrejch, ale jsem snad jedinej který si mysli že film by měl mít příběh ? 2 hvězdy za to že se u toho 4letý synek smál prosťoučkejm dětskejm vtipům. ()

CrashHP

Šialená zábava pre každú vekovú kategóriu. Animáky, ktoré sú fenoménom dnešnej doby a konkurujú hraným filmom :) ()

kyslicek23

říká se že první části jsou tím nejlepším vždy v každé sérii není tomu tak aspoň né v případě madagascaru každý díl má něco do sebe a to i ten třetí přináší dávku plnou humoru , nových postav a také akce, třeba honička po střechách s nadutou policistkou která netouží po ničem jiném než dostat hlavu lva jako svou trofej , takže tak asi další povedené pokračování lva Alexe a jeho přátel ... ()

Marty1905

Nejlepší ze všech třech dílů. Občas až mocpřehnaný ale bavilo mě to. Lepší konec být nemohl jsem rád žezůstali v cirkuse a nešli do zoo. ()

bittergrief

Film, který Vám vykouzlí úsměv na tváři... Třešničkou na dortu celého filmu pro mne byla milostná scéna (Jullian & Sonya), nebojím se jí označit za nejvášnivější romantickou scénu posledního desetiletí. ()

adelfilm

ve třetím díle už zase vídáme více naše čtyři hrdiny. noví přátelé, nové prostředí a taky zničené letadlo na opičí pohon dává příběhu úplně jiný směr. zvířata se konečně dostanou do New Yorku, ale zde zjistí, že nemůžou žít bez cirkusu. závěr je velice strhující a láme dětem srdce. mě se tento díl líbil ze všeho nejvíce. nádherné zakončení všech dílů. celkový příběh, no za něj skládám poklonu. ať si kdo chce, co chce říká...:) ()

Wolfis

Slušné epické pokračovanie Madagaskaru, krásne farebne sýte, v noci úplne strhujúci zážitok, nehovoriac znova a na dnešnú dobu samozrejmú dokonalú animáciu, jednoducho pastva pre oči. Milé nové postavy, príbeh s cirkusom zaujímavý, vcelku pohodové zábavné dobrodružstvo s obľúbenými zvieracími postavičkami. Parádny soundtrack s rytmickými modernými pesničkami, ktoré animáku dali veľké čaro ako aj zasadený ruský a francúzsky prízvuk niektorých postáv, fajn to tam vyniklo. O hlášky niet núdzu, pár odkazov aj na filmy (Matrix) a menšia narážka tučniaka, ktorí sú opäť akční a ohromní, na istý "večný súboj" USA a Ruska - znova a znova jeden z dôkazov, že animáky nie sú iba pre deti, ale autori sa svojím spôsobom prihovárajú aj dospelým. DreamWorks podal pekný výkon, druhé súčasné najlepšie animačné štúdio. Určite polepšenie oproti dvojke. /farebných 90%/ ()

Alagaesie

Tučnáci vzali do zaječích. Sakra, ti tučňáci se mu taky zdáli? To byl dobrej model. ‚Cheeseburger!‘ Hlavně nenápadně, žejo… Opice úsměvná. „Už?“ Ta Duboisová vadí. Mise „oprava“ započala. Dobrej cirkus. Ale tučňáci bodujou nejvíc. Cirk(‚us‘, ne ‚ulárka‘). Ducatti. Tuleň se povedl. ‚Calexo.“ Docela chudák tygr. Začal bejt přístupnej změně, hm… A sáfra, to Rico trochu přehnal, ne? Výborná lítací zebra. Melman s hrochem na laně? Gepardo-lví hrazda byla lepší. Dobře tygr. Jelimán to zas rozjel. Nic pro epileptiky, jedou do Ameriky. Tučňáci bodujou. „Posloucháš mě?“ Kápo mě rozřehtal. „Já jsem lump!“ A Dubois končí – na Madagaskaru. ()

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Bacha na zlé holky!

Bacha na zlé holky!

16.01.2011

Lena Headey (foto), Frances McDormand a Charlize Theron si ve svých následujících filmech zahrají hlavní záporačky. První z nich se připojila k obsazení akční sci-fi Dredd, kterou v Jižní Africe… (více)