Tučňáci odletěli do Monte Carla, aby zde vydělali peníze na návrat do New Yorku. Alex a přátelé však tuší, že už se pro ně nechtějí vrátit a tak se za nimi vydají. Najdou je v kasinu, ale bohužel se jim na stopu dostane kapitánka DuBoisová z oddělení pro odchyt zvířat. Je odchytem úplně posedlá, dá se říci, že tomu zasvětila svůj život. Na zdi jí visí mnoho trofejí, jen lva ještě nemá a tak se se vší vervou vydá na jeho lov. Alex s partou před ní prchají a zachrání je zvířata z cirkusového vlaku, která je schovají protože jim Alex namluví, že jsou také od cirkusu a cirkusáci si musí pomáhat. A tak se alespoň pro tuto chvíli zbaví DuBoisové. Cirkus je na cestě do Říma a později do Londýna, kde se mají setkat s americkým promotérem, který jim, pokud se mu budou líbit, zařídí americkou tour. Alex to vidí jako šanci dostat se zpět do New Yorku a tak se rozhodnou tento cirkus koupit. Majitelé jim cirkus velmi rádi prodají a dobře vědí proč. V Římě se představení totiž vůbec nepovede, dalo by se říci, že se jedná o naprostý propadák. Dojde to tak daleko, že musí utéct před rozčilenými diváky, kteří chtějí vrátit vstupné. Lachtan Stefano prozradí Alexovi, že tygr Vitalij byl kdysi jejich největší hvězdou. Dokázal proskočit i malinkou hořící obručí. Jednoho dne však na něm vzplála srst a od té doby už toto číslo nepředvádí, je podrážděný, zklamaný a otrávený životem a cirkus pomalu upadá. Z jeho bývalé slávy už nezbylo nic. Alexovi je jasné, že s tímto cirkusem musí nejdřív něco udělat než ho představí americkému promotérovi, jinak se domů nedostanou. A tak začnou trénovat. Trénovat však musí i Alex a jeho přátelé protože již dříve lhali o tom, že jsou cirkusáci se skvělými čísly. Teď nastala doba, kdy by měli tato čísla naučit své nové přátele. Kupodivu se jim to docela daří a vypadá to, že v Londýně by mohli mít velký úspěch. Jen je ještě potřeba přesvědčit Vitalije, který chce cirkus opustit, že by se měl vrátit ke svému starému číslu... (TV Prima)

Tommassi3

"Hlavně nenápadně, dokud situace nevychladne !! Jsme neviditelný. Marty ?? Marty ??” - "Ta ta tadada ta ta cirkus, ta ta tadada ta afro cirkus, afro cirkus, afro puntík, puntíky, puntíky, afro !!” - "Jsi zdravej ??” ;) Tak v případě Madagascar 3: Europe's Most Wanted jde o, ne-li nejzdařilejší, pak jednoznačně nejzábavnější díl celé trilogie, byť to z mého pohledu neměli v DreamWorksu až tak složité, protože předchozí dva filmy mě osobně příliš neoslovily a nebýt příběhové linie kolem tučňáků, šlo by o hodně smutný průměr.. Čekal jsem znovu vadnoucí kvalitu, která nabrala směr hlubina spolu s druhým dílem, kdy se zdálo téma dokonale vyčerpané, jenže mě však zcela nečekaně zavalila až neskutečná lavina gagů, vtípků, hlášek a odkazů všeho druhu tlačící před sebou příběh prázdný jako tuba od lentilek, protože o ten příběh tentokrát opravdu vůbec nejde !! Konečně jsem si po dlouhé době užil nevyčerpatelných možností animovaného filmu !! Kam se hrabe Zataženo, občas trakaře !! Pche !! ;) Na první pohled neřízená střela, s níž tvůrci ovšem tak trochu klamou tělem, ač si vůbec na nic nehrají, klobouk dolů, a neservírují nám nic jiného než jednu skvělou nekončící zábavu, v tom nejbizarnějším smyslu slova, prakticky bez hluchých míst a nezbytného kýčovitého moralizování, což se dnes zrovna nenosí.. Pro mě osobně Madagaskar 3 platí za jedno z největších žánrových překvapení a zároveň i jeden z nejlepších a nejosobitějších animáků posledních let, jehož soundtrack s podpisem Hanse Zimmera padnoucí jako prdel na hrnec je famózní !! ()

malylada

Tak třetí pokračování mě absolutně nechytlo. Nevzpomínám si kromě závěru na nějaký moment, který nebyl nudný, dialogově trapný a vtipy mohly fungovat maximálně na nejmenší publikum. Vizuálně mě Madagaskar nikdy příliš nebrat, i když ty peníze cítit jsou a animaci se nic nedá pořádně co vytknout. Za mě typické bezduché vydělávání škváry.......4/10 ()

Baxt

Jasně nejstravitelnější díl, veškeré to trapné rodinné moralizování jak z první třídy nahradilo moralizování v rámci zcela jiných skupin - té pracovní (cirkus) a milostné (levhartice). Vzhledem k tomu, že pokračuje nastolený trend centralizace lva Alexe, skrz něhož tyhle poučky docela fungují, dá se třetí Madagaskar přežít bez šrámů na těle i duši. Ty zbylé tři členy týmu bych už někde třeba utopil (každý řekne asi pět vět a věčně otravují). Cílové publikum si ale tentokrát musí pochvalovat, v nějakých devíti letech bych se z těch barviček vzpamatovával ještě po týdnu. ()

Terva

Madagaskar 3 nebýt ve 3D byl by strašnou blbostí. Nelogika a nesouvislost cloumá celým příběhem. Musím však napsat, že když toto opominete tak se budete bavit. Já se bavil, má dcera se řechtala smíchy. CITÁT - Nečekal jsem, že to v Americe řeknu, ale ten Rusák má pravdu.......... 3D brýle, které mě stály 15 korun jeden kus jsi už dnes můžete nechat. Prostě se nevrací. Můžete je použít na další promítání. CITÁT - Já měl hroznej sen v něm jsme všichni starší. Já teda zestárnul do krásy, ale vy ostatní - to byla hrůza............. Naše čtveřice trpí v Africe. Tučňáci odletí a už se asi nevrátí. Co dělat? Před tím to nešlo, ale když se chce - stačí jeden střih a voala už jsou v Monte Carlu. Jak je to v těch pohádkách jednoduché. CITÁT - Auto dělá brm brm........... Alex a jeho skalní trik, skok do bazénu s kobrama na vysuté hrazdě, balonky - no paráda. Jenže já se zas tak moc nebavil. Opět velký podíl na zábavě mají tučňáci, pak král Jelimán, dlouho dlouho nic a pak ostatní. Nejtrapnější je postava francouzské policistky, já se tomu teda nesmál. CITÁT - Sedni, lehni, válej sudy....zůstaň!!......... Průměr. ()

Dale

Podľa tunajšieho hodnotenia to síce nevyzerá, no aj táto séria každou časťou upadá na kvalite. Jednotka bola milá a zábavná, dvojka sa udržala aspoň v priemernej rovine, aj keď nič nové nepriniesla a trojka je už len pokus zo známych postavičiek ešte niečo vytrieskať. Dej je, aj na animák, príliš jednoduchý až žiadny. No je to ideálny animák pre 5-ročné deti - hýri všetkými známymi aj neznámymi farbami, je hrozne ukričaný a postavičky sú ako naspeedované, ani na chvíľu sa nezastavia. Detičky musia byť z toho paf a rodičia majú na 90 minút pokoj, no pre dospelého diváka to je veľká nuda a niet sa veľmi na čom zasmiať. To, že hlavné číslo cirkusu je, že tiger skáče skrz prsteň, mi zábavné nepripadá. Je to taká kravina, akých tu je plno. Možno v 3D by to bolo aspoň trochu zaujímavé. ()

moviesfan

Podle mě je dobré u Madagascaru "vypnout" mozek a nechat se bavit. Logiku v příběhu nehledejte, ta tam ani snad není. Někdy mi to přišlo místy otravné, jindy velmi zábavné. Humor naštěstí převažuje a jet na téhle barevné vlně se dá bez jakékoli újmy. ()

corpsy

Digitálny animák dovedený ad absurdum ( doslova ). Šialená animovaná groteska, ktorá sa nezastaví ani na mikrosekundu a vy sa od toľkej turbulencie budete chcieť hodiť do plátna a zaskákať si spolu s hrdinami. ()

villon17

Tak ja nevim, bud jsem divna, nebo jsem videla neco jinyho, ale me to nijak neuchvatilo. Pribeh zadnej, cirkusovy predstaveni pocitacove prehnany, z Evropy tam toho moc nebylo, nebylo to spatny, ale vic jak 3* tomu proste dat nemuzu. ()

Ajinka126

To bylo tak dětinský a naivní. Ale kdo říká, že to nutně musí zkazit dojem z filmu? Je hlupák ten, kdo na tento film zajde a čeká od toho něco jiného. Jako jeden pak redaktor, který Madagascar ohodnotil na 20%. Příběh byl klišé bez hlubšího nápadu a celé to bylo protkané nadsázkou a nesmyslností, kterou člověk musí přijmout, a pak si může pohádku užít :) ()

liquido26

Z celé trilogie nejlepší, nejšílenější a nejzábavnější díl. Tučňáci jsou opět geniální. Už se moc těším na jejich celovečerák. ()

PauloZ

Třetí madagaskar je nejslabší díl, tím ale nemyslím, že by byl nějak špatný, protože první dva díly mají laťku vcelku vysoko. Nemůžu ale hodnoti 4*, protože dvojka mě prostě bavila víc a té jsme dal 4*. Tučňáci, nová parta z cirkusu a výborná cajtka, tohle všechno parádně funguje. Tučnáci jako prověřená zábava z předchozích dílů a zbytek jako atraktivní a zábavný nový aspekt. Bohžel mě osobně moc nevzalo to uměle vyšperkované prostředí končící u neonově přebarveného konce. Kvalitní animovaná zábava a proskoky klíčovou dírkou mě donutily k pozastavení se nad problémem :-D. V rámci série ovšem 3,5*. Včerejší Doba ledová 4 mě bavila o něco víc a taky vypadá podstaně líp. Madagaskar by zasloužil detailněji propracovat postavy. V dněšním světě digitálních nářezů na mě působí třetí díl jako lacinější stylizace, postavy v některých záběrech působí až moc hranatě a bez jemných detailů tomu chybí život. ()

Kryton

Mnohem lepší než druhý díl a to i přesto, že to nabízí opět nové postavy a reálie. Téma cirkusu je vždy živé a zde se povedlo. Nyní mají poskakující, zpívající, padající a létající zvířata řád a smysl. Velkým plusem jsou opět tučnáci, ale lemuři a král Jelimán jsou trapně odsunuti do kouta. + Journey - Any Way You Want It ()

hous.enka

Prosím, už žádný další Madagaskar. Zatímco jednička byla originální a dvojka se nesla ve svižném tempu, u trojky jsem třikrát usnula. Začátek v africké poušti střídá monacké kasíno, následuje alpská příroda, deštivý Londýn a zářivý New York. "Co dáme do trojky? "Dejme tam všechno!" Možná je to pro děti atraktivní, ale mě začíná tenhle zvířátkový příběh trochu štvát svou neoriginalitou. Ono nejde o to, že by to nebyla sranda, ale zvířátka jedou v zajetých kolejích svých charakterů a mizerný příběh nemá co nabídnout. Ok, pár vtípků. Jenže to je na animák zoufale málo. ()

ledzepfan

No dejme tomu, že označíme jako odvážnou politickou nekorektnost, když zvířátka financují celý svůj výlet z afrických drahokamů :D , nebo když se vyserou na divočinu i na Zoo aby mohly jít k cirkusu- protože každé zvíře přece nosí cirkus ve svém srdci :D ( Ano, věřím, že milióny aktivistů bojující za cirkusy bez zvířat musí tohle můvíčko nenávidět).. Vedle těchto “úletů“ je to vlastně taková standardní, šablonovitá, animovaná podívaná, která je od začátku do konce naprosto nepřekvapivá a neinovativní, ale aspoň se po většinu času vyhýbá nejlacinějším prdícím vtipům. Drobné popkulturní odkazy dnes už asi nikoho nepřekvapí, písničky jsou kratičké a nerušící, pár vtípků se povedlo, pár naopak né....Koukat se na to dá, ale je to slabej průměr..možná kapánek podprůměr. ()

zdepapepa

Tak dlouho se Dreamworks hledalo, až se Dreamworks našlo. Takhle jsem se naposledy bavil asi jen u prvního Shreka. Film se nezatěžuje nějakými velkými představovacími scénami postav, předpokládá, že diváci je znají a vrhá se rovnou do občas i dechberoucí akce. Akce, která více než smršť popkulturních odkazů (jako tomu je u méně známých studií) nebo vzdání holdu nějakému žánru či realizaci šílené vize (jako tomu je u Pixaru) připomíná nefalšovanou, ničím neředěnou grotesku. A v tom je veliká síla, protože na to se občas zapomíná. Doba pokročila a už se nesoutěží, kdo naanimuje více polygonů nebo důvěrněji ztvární lidskou postavu. Zde jsou lidé groteskních tvarů, takže divák není vyrušen ze svého WSOD občasnou fyzicky lehce nemožnou scénou. Chytlavý soundtrack, kvalitní nové postavy, dobře vypointované scény. Objevit se toto v době rozpuku 3D, asi bych si stěžoval, že díky podobným filmům animace nikdy nebude brána vážněji než "pro děti", ale doba pokročila. ()

agentmiky

Výborný animovaný film,který se mi velmi líbil.Po dvojce,která byla trochu slabší přichází trojka,která je prostě lepší.Příběh na stejné úrovni,ale velmi jsem se nasmál u těch vtipů,např.,,Nečekal jsem,že toto řeknu v Americe,ale ten Rusák má pravdu" a mnoho dalších.Uvidíme,jestli další díly budou dobré.Hodnocení:75% ()

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Bacha na zlé holky!

Bacha na zlé holky!

16.01.2011

Lena Headey (foto), Frances McDormand a Charlize Theron si ve svých následujících filmech zahrají hlavní záporačky. První z nich se připojila k obsazení akční sci-fi Dredd, kterou v Jižní Africe… (více)