Tučňáci odletěli do Monte Carla, aby zde vydělali peníze na návrat do New Yorku. Alex a přátelé však tuší, že už se pro ně nechtějí vrátit a tak se za nimi vydají. Najdou je v kasinu, ale bohužel se jim na stopu dostane kapitánka DuBoisová z oddělení pro odchyt zvířat. Je odchytem úplně posedlá, dá se říci, že tomu zasvětila svůj život. Na zdi jí visí mnoho trofejí, jen lva ještě nemá a tak se se vší vervou vydá na jeho lov. Alex s partou před ní prchají a zachrání je zvířata z cirkusového vlaku, která je schovají protože jim Alex namluví, že jsou také od cirkusu a cirkusáci si musí pomáhat. A tak se alespoň pro tuto chvíli zbaví DuBoisové. Cirkus je na cestě do Říma a později do Londýna, kde se mají setkat s americkým promotérem, který jim, pokud se mu budou líbit, zařídí americkou tour. Alex to vidí jako šanci dostat se zpět do New Yorku a tak se rozhodnou tento cirkus koupit. Majitelé jim cirkus velmi rádi prodají a dobře vědí proč. V Římě se představení totiž vůbec nepovede, dalo by se říci, že se jedná o naprostý propadák. Dojde to tak daleko, že musí utéct před rozčilenými diváky, kteří chtějí vrátit vstupné. Lachtan Stefano prozradí Alexovi, že tygr Vitalij byl kdysi jejich největší hvězdou. Dokázal proskočit i malinkou hořící obručí. Jednoho dne však na něm vzplála srst a od té doby už toto číslo nepředvádí, je podrážděný, zklamaný a otrávený životem a cirkus pomalu upadá. Z jeho bývalé slávy už nezbylo nic. Alexovi je jasné, že s tímto cirkusem musí nejdřív něco udělat než ho představí americkému promotérovi, jinak se domů nedostanou. A tak začnou trénovat. Trénovat však musí i Alex a jeho přátelé protože již dříve lhali o tom, že jsou cirkusáci se skvělými čísly. Teď nastala doba, kdy by měli tato čísla naučit své nové přátele. Kupodivu se jim to docela daří a vypadá to, že v Londýně by mohli mít velký úspěch. Jen je ještě potřeba přesvědčit Vitalije, který chce cirkus opustit, že by se měl vrátit ke svému starému číslu... (TV Prima)

RedHot

Ždímání peněz z nesčetných pokračování u animáků bůhvípoč dopadá líp než u klasických filmů. Ale třeba taková Auta na tom jsou hůř. --- Třetí Madagaskar? Očekával jsem znatelnej úpadek (jednou to přijít musí), jsem ale naprosto spokojenej. Zábava, kterou se nedá nic pokazit a vydrží u toho každá věková kategorie, co k tomu chcete napsat. ()

Kubinn

Lorem ipsum dolor sit amet... a hlavně ať je všechno v tříúběžníkové perspektivě, aby to vypadalo pěkně ve 3D... consectetuer adipiscing elit... a všichni se nahání a běhají přímo do kamery, aby to vypadalo pěkně ve 3D... sed diam nonummy nibh euismod... teď se bude všechno míhat a a řítit se do záběru ve středové perspektivě, aby to vypadalo pěkně ve 3D... tincidunt ut laoreet dolore magna... Jejda my sme tomu neudělali žádnej děj, ale to nevadí, protože je to super 3D... OMG ani sem to nedokoukal... ()

jasanka

Nejdřív k tomu, co mi trochu vadilo - za prvé příšerné škatulkování podle národností (hlavně narážky na Rusko), za druhé děsné provedení českého dabingu - proč se písničky, které se přezpívávaly do češtiny v předchozéch dílech, najednou nechávají v angličtině? Ale to samozřejmě není vada samotného filmu... No, moc jsem od třetí části (radši) nečekala,ale pozitivně mě překvapila. Výběr hudby dokonalý, krásně ironizuje spoustu scén. Láska mezi lemurem a medvědicí super, Martymu to v cirkusu seklo a z nových byla nejzajímavější postava "podprůměrně inteligentního" lachtana. ()

KosiR_ksr

Už zase další trojka animáku, říkal jsem si a moc jsem si toho od snímku nesliboval. Chtěl jsem si pustit jen nějakou vtipnou a oddechovou zábavu, ale dočkal jsem se jí v mnohem větší míře, než jsem vůbec doufal (natož čekal). Opravdu rozjetá a především vtipná zábava. 80% ()

Košoun

Já prostě miluji Madagaskar. Jakýkoliv díl mě pobaví mnohem víc než nějaký Hangover nebo cokoliv na co koukají cool týpci v mém věku. Ty neskutečný gagy, popkulturní odkazy a hlavně ty neuvěřitelně praštěné postavy - afroMarty, zamilovaný Jelimán a jeho poskok Morris, Melman, mafiánští tučnáci a tady jako bonus ještě infantilní lachtánek a zlej naolejovanej tygr. A jako bonus ta francouzská zlá paní, která má ráda Edith Piaf! Rozhodně to není jen tupé pokračování pro infantilní děti, při kterém dospěláci kroutí hlavou a těší se na konec. Naopak mi přijde, že v kině se víc bavili dospělí než ty děcka. Spolu se Shrekem nejlepší animovaná série, která narozdíl od Shreka nejde s kvalitou tak dolů. Doufám, že dočkáme dalšího pokračování! ()

zdeny99

Madagaskar ve Francii... No to snad ne! Nejhorší díl celé trilogie, který je podle mě totálně mimo, a to nejen mimo Afriku. [25840. hodnocení, 802. komentář, 72%] ()

inachisio

Lepší než dvojka, částmi vtipné, ale ničím neoslní ani nepřekvapí. Chválím za originalitu a světlé vtipné momenty. ()

pend

Další pokračovaní filmového hitu nepřináší nic nového, zejména pokud jste již mezitím viděli i seriál s tučňáky, bohužel jsem viděl pouze dabovanou verzi, která mi rvala uši. ()

Wolvie

Nejlepší Madagaskar! Nečekal jsem,že třetí díl téhle animované série bude pro mne jakkoliv zábavnější nebo snesitelnější než první dva díly,ale u trojky jsem se chvílemi i regulérně bavil a celkově kvituji s velkým povděkem,že mi ten film určitě nijak neublížil.Pořád rychlokvašený průměr,ale tentokrát v pohodě koukatelný.Kdyby takhle dopadla i čtvrtá Doba ledová,bylo by to červnové animované dvojkombo mnohem snesitelnější,než bych předpokládal. ()

char_t

Slabší čtyři, zatím nejlepší Madagascar. Fajnová jízda, která se zvlášť v druhé půlce ani na chvíli nezastaví, k tomu na animák neuvěřitelné vizuální orgie při "vystoupení". Chvílemi jsem si sice připadal jak u Teletubbies, ale dobře mířená narážka na starší film (rychlodrak Marty) či perfektně umístěný dvojsmyslný vtípek mě vždy hned vyvedly z omylu. Plus perfektní soundtrack. ()

Heroine

OBROVSKÁ ŠKODA, že jsem to neviděla s českým, ale se slabým slovenským dabingem. Myslím že to celému filmu docela dost ubralo. Stejně se mi to ale líbilo. I když charakter nové postavy, gepardice Gii, není zrovna nápaditě napsaný, ostatní postavy se mi líbí. Taky se mi líbí, že je to vsazené do cirkusu, má to svoje kouzlo. Taky to má krásný barvy, a spoustu výborných vtipů. Dokonce tam není ani moc sentimentálních přednášek, a když, tak jsou i něčím shozené, což je úleva. Nebyla jsem si jistá, jestli dát úplně plné hodnocení, ale když se ještě teď směju tomu, jak Mort zpíval "lalala" do hororové scénky s medvědem, myslím že za to si je zaslouží :-) Takže nakonec mi snad celý film kazila jenom písnička Firework od Katy Perry, protože je to otřesná písnička, kterou nesnáším. Jinak nemám co vytknout! ()

inutihar

Snad poprvé, co jsem v kině přemýšlel, že by bylo možná lepší jít na 3D verzi. Pak mě ještě napadlo, že bych si mohl před tím dát trávové koláčky, ale kdo ví, jak by to pak dopadlo. ()

Bejbinka

Mě osobně trojka zklamala, občas se objevila nějaká vtipná hláška, ale celkově to pro mě vyznělo, jako vynucená a narychlo spíchnutá slátanina. Nebylo to nejhorší, ale když Madagaskar 3 srovnám s Dobou ledovou 4, která zrovna taky běží v kině, je to nejmíň o dvě třídy horší animák. ()

gumbo

Stylově až na hraně grotesky, což je jednoznačně největší plus proti předchozím dílům. Jednoduché, přímočaré, akční. - CRAZY CIRCUS -75% ()

trnkon

tento díl se mi vůbec nelíbil, je pro mne z celé trilogie nejhorší, ale beru, že dětem se určitě líbí, proto nehodnotím. Jinak bych dal nejspíše odpad. ()

Wargoo

Originálne nápady, skvelé vtipné scénky (Now you have a big problem... Now you have a very big problem... Now you have a very , VERY big problem !!! a pod.), pri ktorých som a schuti nahlas zasmial. Charaktery síce animované, ale vykreslené do detailu. Myslel som si, že táto divočia štvorka má už nemá čím prekvapiť. Som veľmi rád, že som sa mýlil ! 4****, 80,712% ()

Gaia.M

Mám ráda animované filmy, je mi 22 let, a vůbec se za to nestydím :D Madagaskar 3 se vážně povedl! Moc se mi to líbilo. Čekala jsem od toho mnohem méně! A dalo mi to Hodinu a půl celkem dobré zábavy :) A ani by mi extra nevadilo, kdyby bylo ještě nějaké další pokračování, pokud by si to udrželo tuto úroveň ;) ()

Luk Skywalker

Líbilo se mi to více než jednička, ač název Madagaskar je už do druhého dílu naprosto mimo. Tučňáci jsou skvělí a bez nich by to byl celkem nudný animák, prostě k tomu patří a jak šavlozubá veverka k době ledové (i když Scart má mnohem menší roli). 3D tady nehraje takovou roli, respektive není to tak natočeno jako u Doby ledové 4 (tam je točené přímo na 3D), ale pár takových scén tam bylo např. banánový kulomet je skvělý. Děj mě na začátku uchopil a pustil až na konci, nic nepůsobilo zbytečně (jen klasické odloučení a jakýsi pocit zrady těsně před finále filmu), takže cirkus byl dobrá volba. Chyby prakticky nejsou, jen pro animák klasické nereálné scény, na které upozorňuji jen z povinnosti. ()

BOURQUE

Podobne, ako u tohtoročného Ice Age, tak aj u Madagascara je ten ďalší diel lepší, ako ten predchádzajúci. Obrázky a postavy sú prekrásne, aj príbeh je prepracovanejší. Hudba: Hans Zimmer – respect! Spolu s Ice Age 4 sú tieto animáky absolútnym víťazom v roku 2012. Osobné hodnotenie: 75% (***) ()

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Bacha na zlé holky!

Bacha na zlé holky!

16.01.2011

Lena Headey (foto), Frances McDormand a Charlize Theron si ve svých následujících filmech zahrají hlavní záporačky. První z nich se připojila k obsazení akční sci-fi Dredd, kterou v Jižní Africe… (více)