Thomasovi rodiče odjíždí na víkend pryč a nechávají dům v rukou svého syna za příslib, že na jeho večírek přijde maximálně 5 osob. Thomasův limit je následně stanoven na desetinásobek. Jeho kamarád Costa se rozhodne, že uspořádá největší party, jakou jejich střední škola pamatuje. Místo původně plánovaných padesáti lidí přijde 2500 spolužáků a jejich známých, ti se velmi rychle vymknou kontrole. Ale na to, co je bude čekat, nebyl nikdo z nich připraven. Když chlapci přijdou po víkendu do školy, všichni je oslavují, na rozdíl od doby před víkendem, kdy nějakého Thomase a Costu ještě vůbec nikdo neznal. (TV Nova)

J.e.r.e.c

Teenage blbina, ale díky „first-person“ kameře á la Blair Witch mě to vtáhlo a bavilo víc, než podobné píčoviny z tohoto ranku. Plusem je hodně holek nahoře bez a zábavný sidekick. 65 % ()

DaveSmith

Když nechám stranou všechny ty morální skrupule, musím uznat, že to byla sakra párty. Já totiž taky občas rád zapařím. Platilo to v mejch osmnácti, platí to dneska a myslím, že za deset let tomu bude nejinak. Jenže já, když jsem se ožral, nikdy jsem neměl chuť demolovat kamarádům domy. Takže při hodnocení filmu bych přihlídnul k tomu, že mě pár momentů opravdu rozesmálo a dal bych za 2*. Ale pak musím přihlídnout ještě k jedný věci. Naprosto a totálně úžasná Alexis Knapp se předvede v celý svý kráse a to, jestli umím počítat, vydá na další pár krásnejch, kulaťoučkejch a hlavně přírodních hvězd. ()

ANTYCHRYST

Jak ja nesnáším tenhle pohled kamery....Aaaaaale neni Párty jako Párty..:) a tohle byla kurva jízda... žádné zbytečné zdlouhavosti... mejdan jede... Soundtrack je Top!! V rámci Usa chlastokozovych párty filmů pro mladé je toto tresinka na dortu a dávám 100% :) :) jeeee meeeejdaaan.. :) epicka parba Ohh Yeeess :) ()

wesi96

10/10. Asi sen každého, mít takovou party. A nebo ne? Projekt X je přesně ten film, který vám ukáže kam až to může zajít když se skupinka rozhodne pozvat "pár" lidí k sobě domů. Nicméně mě se to líbilo. Líbilo se mi jakým stylem to bylo natočené (tkz. found footage) a hodně se mi líbil i soundtrack. Zhlédl jsem to dvakrát, a to skoro po sobě, což se u mě neděje. Já totiž většinou nekoukám na filmy znovu, ale jedu rovnou další. Jenže Projekt X má v sobě takovou jiskru a jakmile začne party a začnou tam hrát ty písničky tak jsem si to neskutečně užíval. Pak ve finále co se stane a jak vlastně na to reagují rodiče mě velice překvapilo a v reálu by se to možná asi ani nestalo. Ale líbil se mi záměr tvůrců obsadit (v té době) méně známější herce aby to působilo více reálně. Škoda jen, že jsem se k tomuhle nedostal dříve, protože bych si to užil ještě víc. ()

Dslike

V pohode komedia ktora pobavi, zabezpeci vam riadnu show a ukaze vam maximum toho ako moze nekontrolovatelna a destruktivna party vypadat-dopadnut.Ak teda tuzite po podobnej epic party toto je navod,ale pamatajte ,nasledky su nicive. ()

Eilem

Chcel by osm zazit :D sice nie ako organizator ale ako ucastnik ... podobny typ filmu mi chybal konecne nieco kvalitnejsie prislo na tento svet. 7/10 ()

Lkn

Thomasův otec moc dobře reagoval na to celé co se stalo. Takového otce a takovou párty by si každý přál :)) ()

bAnalTask

V průběhu filmu bylo pár velmi vtipných momentů a poslední dvacetiminutovka byla vskutku kulervoucí. Líbil se mi též nápad kamery z první osoby. Hodnotím 5*, velmi kvalitní komedie. ()

HEED

Takové akce můžou být jen ve spojených státech. Nic méně, bylo to natočeno vskutku parádně, místy dost vtipně. Na druhou stranu, co všechno se muselo stát, aby si naprostý outsider udělal respekt ve škole. The most epic party in his life. Dost jsem se pobavil, ale stačilo to jen jednou (never again). Takové shity ať si nechají v americe. Zbytečně to zdementní mládež . Jak mi někdo řekne žě to je brutální film, tak mu vyleju pivo na hlavu. ()

marek29

Autentický záznam na ruční kameru té nejepičtější párty na světě, jakou si kdo dokážete představit :-) tohle se musí prostě vidět a máte skoro pocit, že jste tam..! Mladí pro to určitě budou mít pochopení, staří páprdové nikoliv. Já říkám jenom - tohle je můj sen se na takovou akci dostat! 8-) hodina a půl, která mě dostala.. ()

Oxymoron5

Čtyři hvězdy, jedna dolů za chybějící sex. Ztroskotanec dělá pařbu, pařba se posere. Já to vím, on to ví a věděli to všichni, kdo se na ten film podívali, Nic víc, nic míň. A ti, kdo na to plivou, jen závidí, že už neumějí pořádně kalit. ()

Mara12

Můj názor na Project X asi nejlépe vystihuje Murtaughova klasická hláška ze Smrtonostné zbraně "I'm too old for this shit". ()

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz