MotMotkovich

Knihu jsem nečetl a dle hodnocení a komentářů jsem nečekal nic jiného než odpad. Nakonec film celkem překvapil a já se bavil. Jen škoda, že to nebylo trochu víc okořenější. No víckrát už se na to dívat nebudu, ale 65% je tak akorát. ()

Suzy_17

Ne, ne a ne. Kdo sakra psal ten scénář? Herci naprosto prkenní , jakoby odříkávali recept, a ne dialog. Začátek ještě obstál, protože alespoň soundtrack má dobrou. Jinak první setkání hlavních hrdinu mi spíš připomíná nepovedený a předražený začátek k filmu pro dospělé. I když možná to přesně je. U hodně scén se pokoušely být seriózní, ale bylo to spíš na zasmáti. Jedná hvězdička za soundtrack. ()

kvete.i.vadn

Jedna hvězda za Ellie, scénu v letadle, scénu "vypij mě, sněz mě..." a první půlhodinu, kdy ji balí...jinak hrůza pro mě...včetně Dakoty...:-( Úchylárna, kde se holka nechá mlátit, ale milenci vyčítá, že je takový, jaký je...jestli tohle měla být ukázka pravé lásky, tak zlaté moje telenovely, at si říká kdo chce, co chce... ()

KiJi

KDE NIC NENÍ, ANI SMRT NEBERE. NEBOLI HUMBUK. Jedno se jim musí nechat – výborná mediální kampaň stejně jako u knižních titulů (nečetl jsem, ale Ki ano, tak vím přesně, o co jde); neudělat novinářskou projekci (viz článek M. Spáčilové v MF Dnes) a film nasadit tři dny před Valentýnem? Skvělý tah. Ale to je tak vše. Erotický thriller? Chudý příbuzný. Psychologické drama? Vůbec. Nějaké napětí nebo vášeň? Kdepak. Nuda? To jo. Opravdu jsou z celého filmu zajímavé tak všeho všudy 3 minuty. Ano, hrdinka má velmi hezkou postavu a trochu nám ji ukáže. Ano, vše je obklopeno bohatstvím, přepychem – na to jediné může divák slintat. A přitom námět skrývá možnost rozehrání právě psychologického vztahu hrdinů, snaha o ovládnutí toho druhého; kéž by opustili tu nudnou šeď knihy. Hrdinka se chová v určitých scénách nelogicky, podivně. Greyovi chybí uhrančivost, démoničnost či něco znepokojivého. Je to jen ujetej bohatej týpek. Takže jestli chcete hledat ztracený čas, prosím. ()

Litty odpad!

Po množstve negatívnych ohlasov som sa rozhodol že si tento film proste musím pozrieť. Pri sledovaní som si do krvi musel pohrýzť všetky nechty na prstoch a rozhodne to nebolo z napätia, ale z neustálych výčitiek že som sa do tohto rozhodne púšťať nemal. Nechutne prázdna a vyšinutá hovadina, ktorá dokáže zaujať len škaredé panny, ktoré tam dole miesto prstov, uhorky alebo dilda nikdy nič nemali a tak si riešia komplexy sledovaním podobných prízemných sheisse. Kto je fanúšikom filmov bez pointy, kde sa riešia úplne prízemné sračky, odporúčam. Tých 26 miliónov libier sa dalo využiť na niečo významnejšie. Som rád že tento film nikdy nemusím vidieť znova. ()

R.Bende

V porovnání s knížkou? Ztráta času, jediné co zaujalo byl soudtrack... děj se vleče, Dakota je tak nějak nijaká a Jamie? Radši nekomentovat ()

kacudzde

Tedy, tak za mě - mnoho povyku pro nic. Je to taková romantická pohádka pro dospělé o tom, jak nezkušená dívka k milenci s výstředními choutkami přišla. Příběh je dost natahovaný a Dornan mi přišel prkenný. Zajímalo by mě, jak by tenhle typ příběhu fungoval, kdyby on byl oplešatělý strejc s pupkem a ona byla obyčejná holka s nadváhou :-). Soundtrack by zaujal, kdyby 2 písně z něj nehráli každý den na každém rádiu tak 100x. Možná si místo zfilmovaného pokračování raději přečtu knižní předlohu. ()

Blondprisera

Knížku jsem nečetla a na film koukla, protože všichni už ho viděli, tak abych nebyla úplně mimo. Veškerou dávku emocí, co asi tvůrci pro film měli k dispozici, vypotřebovali ve dvou scénách – na začátku, když se Grey na Anu vrhne ve výtahu, a na konci, když na ní zařve během hádky. Jinak je to nuda, nuda, nuda. Taková zvláštní slepenina z přehlídky dopravních prostředků, když se ti dva spolu prohánějí autem, letadlem nebo helikoptérou, a neerotických erotických scén, z nichž je nejvíce prostoru věnováno té, kde se Grey zcela obejde bez projevení svého „specifického vkusu“. ()

ardeas

Ako kniha tak aj film. Predvidatelna komedia na dramu a romantiku. Niekde to uz odznelo, ze su aj horsie filmy, je to tak, no podla mna sa s tym dalo vyhrat viac. Oproti knihe sa to drzi viac pri zemi ako aj tie neskutocne klise ktorych boli plne ale aj tak to cele vyznelo prilis fadne. ()

flouny8

Tak na kokec jsem se tomu nevyhnul, i když jsem se vehementně bránil. Nakonec to nebylo tak příšerné, jak jsem sem obával (možná tím pivem?). Je to romantická volovina, o tom žádná, ale není tak strašné jako např. Stmívání. Přítelkyni jsem i překládal části knihy a musím říct, že autorka je pěkně nadržená prasnice (ona tak nakonec i vypadá). Zdravá mysl by nemohla něco podobného vyplodit. Nejvíc mi asi vadilo obsazení Dakoty. Kdyby to hrála třeba Mila Kunis... ()

JJaannee

V tomto filmu je vše strohé..kniha přeříkaná a postavy prkené..nějak z toho necítím tu energii..začátek nadějný-konec trochu nuda..film je moc možná až moc dlouhý..třeba by se mi více líbil kdybych nečetla knihu :-/ ()

leo8111 odpad!

Odpad neni dostacujici slovo. Tohle je naprosta dehonestace vseho co kdy bylo natoceno. Urazka kinematografickeho umeni. Bezkonkurencne nejhorsi "film" ever!!!! ()

teseth odpad!

Strašná hovadina, která je o debílkovi, který sice celou dobu tvrdí jak je pan DOMINANT ale chová se jak totální 14 posera, který zkouknul svoje první tvrdé péčko a řekl si, že chovat se nadřazeně je prostě cool a na tom se snaží vystavět svoji pózu. Nejen, že se jako dominant nechová on je přímo konsternován z toho, že potrestal svýho subíka. No WTF!!! Nechápu jak tahle sračka může vůbec šáhnout na 40% hranici. Pokud by to nebylo stavěno do pozice BDSM tak bych to bral, ale pokud někdo chce psát nebo točit škvár z tohoto prostředí tak by si měl o tom něco zjistit na internetu, kde je takového materiálu mraky. Tohle byla totální pruda. ()

todoyle

Jednu hvězdičku snad jen za dakotu Johnson, jinak nebudu raději vůbec komentovat, přes dvě hodiny času strávených tímto , je naprostá katastrofa. ()

Mastik222

Tak jako film to bylo v urcitých smerech docela zajímavé, ale zklamalo mě to hlavně v tom směru, jako v poslední době většina amerických filmů a to v tom, že vždy film ze začátku tak 45 min skoro o ničem není, potom se tam něco odehraje a když už čekáte, že to začne být zajímavé tak ten film skončí. V poslední době to vidím ve skoro každém americkém filmu a už čekám, kdy se to změní k lepšímu a ono nic :-( . ()

durkes

Mne sa to celkom páčilo.......pozerateľné, Dornan v pohode, Dakota už menej......oddychová, jemnešteklivá jednohubka na voľný sobotný večer..... ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva