Když už Nick, Dale a Kurt mají až po krk toho, aby se věčně zodpovídali svým nadřízeným, rozhodnou se ve filmu Šéfové na zabití 2 začít podnikat na vlastní pěst a být vlastními šéfy. Ale prohnaný investor jim záhy podrazí nohy. Podvedení, zoufalí a bez šance na dosažení spravedlnosti právní cestou všichni tři rádoby podnikatelé zosnují pošetilý plán na únos investorova dospělého syna, za jehož výkupné chtějí znovu získat kontrolu nad svou společností. (Warner Bros. CZ)

oRi11

Velice dobře jsem se u dvojky pobavil od začátku, až do konce. Děj zajímavý a příjemně zapletený, navic doplněný velmi dobrým hereckým obsazením. (Kino) ()

Prochy38

Nehodlám se tu moc rozepisovat. Obrovské plus co se mého hodnocení týče bylo, že jsem šel na film do kina. Nikdy v životě jsem se v kině tak nenasmál. Ani nevím, jestli se mi to líbilo víc než první díl. Možná ano, ale možná to bylo jen tou kino atmožkou. Každopádně nadšení. Bylo to trochu sprosté, ale v dobré míře. Velkou zásluhu má, že v tom filmu snad není ani půl minuty ticho. Ono se pořád mele! Trojka hlavních borců nemá obdoby. Do toho sexy J. Aniston, fakt dobrej Ch. Pine, zabijáckej Ch. Waltz, hláškující J. Foxx a nejlepší K. Spacey. Fakt sranda, od začátku do konce. ()

Danken

4/10 Né, že bych byl z prvního dílu nějak odvařenej, ale občas jsem se u něj i zasmál, pokračování však pomalu ani nestojí za zlámanou grešli. Bateman výborný, Sudeikis slabší a Karel Den? Dementní uvřeštěný šulin, který by zasloužil hlavou o obrubník. Jak mně ten idiot pil krev, bílej Kevin Hart tvle. Fakt kokot. Hodně zamrzel až trestuhodně nevyužitý vídeňský Waltz, ale na druhou stranu mě hodně potěšila přítomnost parádně vyzrálé MILFky Jennifer...slint ()

ondrula

Je jasný, že je to slabší než jednička, což je ovšem věčný úděl dvojek. Příběh docela dobrej, herci vesměs tragičtí (zvlášť ti tři titulní sympaťáci, těm bych rád dal pěstí). Opět jsem si ověřil teorii, že americký komedie jsou prostě trapný, trapný a ještě jednou trapný. Celkem chápu, o co v jednotlivých komických scénách šlo, ale nedokážu si představit, že se tomu někdo příčetný směje. Jedna * navíc za Kevina Spacey, to je prostě Bůh. ()

Tristaver

Jednička patří mezi mé oblíbené komedie, takže na dvojku jsem se těšil jako malý Jarda. Bohužel ta nepřinesla ani zdaleka tak úžasný zážitek. Sudeikis a Bateman jsou sice pořád super (zato Day pořád hrozný), nicméně v tomhle případě je na vině spíš chatrný scénář, na němž je příliš vidět fakt, že byli tvůrci spíše opilí úspěchem prvního dílu, namísto toho, aby se na scénář opravdu soustředili. Zamrzí i postavy bossů - Waltz je výborný, ale nemá dost prostoru, Pine spíš nudný. Spacey a Aniston perfektní, ale samozřejmě jen ve vedlejších rolích. Musím ale říct, že Sudeikis udělá zatraceně velkou kariéru. ()

Schuldiner

Už je to dlouho, co jsem viděl 1. díl, a tak se to těžko srovnává, každopádně jsem se dobře bavil. Milion malých, i když možná mnohdy neoriginálních, vtipů trojice hlavních protagonistů, zkrátka zabavily a já se dobře zasmál.. vlastně tak nějak všeobecně.. takže jako komedie to účel splnilo.. ()

Lovely.Bones

Oproti prvnímu filmu, je toto velice silný podprůměr. První film byl chytrý a vtipný, tohle bylo nudné a pomalé. Nejlepší postavou se stává Jamie Foxx, jehož vtipy byly jako jediné opravdu vtipné. Aniston bylo naprosto nevyužitá, a na to, že jsem ji považoval za jednu z nejlepších postav jedničky, tak tady se dostává spíš ke dnu. Opravdu zklamání, ale ne zas tak strašné. ()

Mimomisu

Zdaleka ne takovej pruser, jak jsem se po ofiko recenzich obaval a mit reziser vsech pet pohromade, tak zakaze vsechny urvane improvizacni scenky panum Day a Sudeikis, kteri tenhle film o tu jednu hvezdu spolehlive pripravili ()

peto580

skvelá, skvelá, skvelá komédia. Musím uznať že ja som sa v kine nasmial jak pán pretože toto bola jedna jazda bez jediného hluchého momentu. Ostal som očarený avšak už teraz ľutujem všetkých ktorí si to pozrú s dabingom niekedy a zabil by som ich ak tomu pribijú potom nejaké priemerné hodnotenie. ()

H4ku11

Malo to nejaké svetlé a vtipné momenty, nie však až natoľko, aby som film nepozeral na viackrát kvôli neschopnosti udržať pozornosť. ()

Marys

Jednotka mi prišla šťavnatejšia. Taká, živšia, ľahšia, vtipnejšia. Nehovorím, že pokračovanie Horrible Bosses nemá svoje čaro, hrajú v ňom jedineční herci, no o jeden stupeň nižšie hodnotenie si napriek tomu podľa mňa zaslúži. Prvý diel nasadil pomerne vysokú latku. ()

Ollie235

Ve všech ohledech srovnatelné s prvním dílem. Opět je to především o výborném obsazení, kdy hlavně Jennifer Aniston a Jamie Foxx excelují, pár vtipech a spoustě pokusů o humorné situace, které občas vychází a občas ne. Zápletka se mi tady líbila o něco méně, ale pořád to bylo docela zábavné a za ztrátu času tento film rozhodně nepovažuju. Zkrátka průměrná komedie, která zabaví, ale nic hlubokého nepřinese. Slabší 3*. ()

aLPaC

Stejně vtipné jako jednička. Hlavní protagonisté opět perlí, Aniston ještě víc hot než kdy jindy, Foxxovi dialogy žeru a Chris Pine mě mile překvapil. Bohužel od koho jsem čekal dost byl pan Waltz, ale ten tak nějak neměl co hrát. ()

NJD

Sice se jedná o jednodušší humor, ale já jsem se místy královsky bavil :) A vůbec bych se nezlobil za ještě jeden díl s nadrženou Jennifer Aniston :D ()

jarmik

OK, jednička byla určitě lepší, ale dvojka nemusela být horší, kdyby tvůrci nevsadili všechno na maximální ukecanost hlavní trojice, která mi opravdu lezla na nervy. Dobrých momentů byla spousta, ale polovinu filmu jsem chtěl, aby je někdo zastřelil. ()

Stanley619

Oooouu, tak tohle bylo docela velký zklamání. Doufal jsem, že si to dokáže udržet alespoň částečnou úroveň jedničky, ale tohle byla jenom klasická na rychlo vymyšlená továrna na prachy. Ale možná to s těma prachama nebude zas tak žhavý, když na to k nám do kina přišlo jenom 8 lidí. 60% ()

Raimok

Jednička nebyla vůbec špatná a nečekal bych, že tvůrci ještě dokážou pro druhej díl vymyslet smysluplnej příběh. Povedlo se jim to a kino se bavilo jako málokdy. 79 % ()

Náhrada za Benga v záloze

Náhrada za Benga v záloze