Když už Nick, Dale a Kurt mají až po krk toho, aby se věčně zodpovídali svým nadřízeným, rozhodnou se ve filmu Šéfové na zabití 2 začít podnikat na vlastní pěst a být vlastními šéfy. Ale prohnaný investor jim záhy podrazí nohy. Podvedení, zoufalí a bez šance na dosažení spravedlnosti právní cestou všichni tři rádoby podnikatelé zosnují pošetilý plán na únos investorova dospělého syna, za jehož výkupné chtějí znovu získat kontrolu nad svou společností. (Warner Bros. CZ)

alisek87

Nepotesi, neurazi, vetsina vtipu uz nebyla ani vtipna. Oddechovka, u ktere treba chcete delat nejakou jinou cinnost, jako kulisa dobre. ()

Nortizop

Sice o něco slabší než předchozí díl, ale přesto nadprůměrná komedie. Spíše než jako celek mě dostaly některé opravu povedené scény: kartáček, rajský plyn a hlavně čekání na vlak ...to jsem umíral smíchy :D ()

Allein4

Pokračování nezastiňuje první film, ale ani pro něj není ostudou. Celý scénář je sice postavený způsobem, že navozuje dojem rychlého splácání na koleni začínajícího (nebo naopajk zašlého) scénáristy stylem "jen ať to honem je a vyděláme prachy", ale naštěstí to Sean Anders natočil velmi dobře a vyčerpal z toho asi maximum co šlo. Velkým plusem je obsazení vedlejších postav, které v některých momentech hlavní skvadru dokázaly zastínit. A i některé gegy se doslova povedly. Mínusem pak je až příliš mnoho sprostoty, které ten film mohl být klidně zcela ušetřen - byl to spíše jen rušivý element. Za mě spokojenost a nebojím se těšit na pokračování, pokud nějaké bude. 80 % ()

sacmar

ale jo, pobavilo. Některé věci jsou sice přehnané, ale člověk věděl, že budou přehnané, tak s tím počítal ()

ghoston

Je to stejně zdegenerované jako jednička, ale jednu hvězdu navíc dávám za herce, ti zde fakt hráli, asi je bavilo natáčení, líbil se mi Jamie Foxx a druhá hvězda navíc je za ten fór s plotem, to jsem si chvilku připadal jako normální člověk v normálním světe v normální komedii. Je to přípustné pro lidi do 85 IQ. ()

Lukoslavek

S jedničkou se to nedá absolutně srovnávat. Trapné scénky střídají jedna druhou. A otravnější ústřední trojice se jen tak nevidí. ()

gael83

Ultratrapné, homo fórky to ještě někoho baví? Jennifer Aniston si zopákla svou úchylně-divnou polohu sexuální terapeutky, no nevim. Pokud tohle někomu stačí na večer, tak dobře no! ()

Great.Gatsby

Napriek zábavnosti jednotky, tak toto bolo veľmi zlé. Zasmial som sa možno raz. Napriek hereckým kapacitám to nebolo ani trocha ako som očakával. Asi nad americkými komédiami lámem palicu ale toto proste bola zbytočný záležitosť. ()

Milan

Tak toto bolo oproti jednotke uplne velmi slabe. Z trojice "sefov" urobili uplnych blbcov, ktorych IQ ako keby dokopy dosahovalo prve trojciferne cislo. Jediny pozitivny efekt, ktory tam bolo mozne vidiet bol Kevin Spacey, skoda, ze tam mal len niekolko minut ()

knoxwile100

Druhé pokračování šéfů na zabití se již nedá zařadit mezi ty lepší americké komedie jako jednička, ale bohužel mezi ty průměrné (to už tak u volných pokračování bývá). Škoda že tvůrci nevyužili Jenifer trochu víc než jako takovou boční postavu, která tam je vlastně úplně zbytečná. Když už tady máme tu Jenifer, tak ať se předvede! No ne?! Trojce Jason Bateman, Charlie Day a Jason Sudeikis funguje stále tak jak by měla, ale tím to asi končí. Nemyslím si, že by tom měl velký podíl viny režisér Sean Anders (říkám to proto, že jedničku režíroval Seth Gordon). Problém je podle mě hlavně ve scénáři. Za mě 58% 3 hvězdy. ()

RoyBatty444 odpad!

Fekál a neskutočne simplexné. Stále vreštiaci Day. Na pár scénach sa zasmiať dalo hlavne so Spaceym a Waltzom, ale napriek tomu som to nevedel dopozerať. ()

Lukkyn

Tři fachmani roku už zase vymýšlejí kraviny jen , aby nemuseli hákovat pod diktaturou nesnesitelných šéfů!!!!Nonstop dvě hodiny zábavy , kdy tempo nepolevuje, objeví se pár zvratů a hlavně zaboduje neuvěřitelně žhavá Jennifer!!!Další vedlejší roličky taky pecka viz Jamie a Kevin:-)Víc než tohle od bláznivé komedie (navíc druhého dílu ) rozhodně nečekám!!! ()

Náhrada za Benga v záloze

Náhrada za Benga v záloze