Středoškolák Flo (Tobias Schenke) přestál pohnutou pubertu a pomalu začíná tušit, že ani v další části svého sexuálního života nebude mít na ňadrech ustláno. Jeho penis se nevybíravě dožaduje pozornosti a Flo sice velmi dobře ví co by měl a chtěl dělat, zato vůbec neví jak na to. Každá jeho sebepromyšlenější snaha končí v lepším případě trapasem a přátelské rady spolužáka Red Bulla (Axel Stein), který si dokáže bezproblémově užívat nad tatínkovým pornofilmem či erotickým časopisem z 50. let, spadají do kategorie "Udělej si sám!". Z frustrovaného Floa se stává ideální pacient zkušené psychoterapeutky. Její rada je jednoduchá - Flo musí najít dívku, která pro něj nebude pouhým sexuálním objektem. Tento požadavek beze zbytku splňuje hezká spolužačka Maja Paradisová (Diana Amft). Flo už pár příležitostí sblížit se s ní beznadějně trapně zazdil, ale teprve nápad proniknout do domu dívčiných rodičů jako dobrovolný pečovatel o senilní babičku Paradisovou roztáčí kolotoč bláznivých a neodolatelně komických situací... (oficiální text distributora)

cure

Brutálne nesympatický hlavný hrdina. Ale za ten záver a one man show jeho tlstého kamaráta, keď som sa išiel pošťať od smiechu davam 60% ()

Alice02

Celkem slušný umístění v žebříčku ;-) Bláznivá komedie u který jsem se chvílemi opravdu skvěle bavila! Samozdřejmě že to je asi i tím, že jsem teenager a neberu všechno tak vážně... Ale zároveň chápu, že většina lidí má naprosto jiný názor - je to taková ta německá blbina, to zas jo. Pusťte si to, pokud se chcete jen tak zasmát a moc nad filmem nepřemýšlet. ()

Vencik89 odpad!

Horší casting by se odehrál maximálně v Bohnicích, i když to by se alespoň blížilo Přeletu. Tohle se příběhem neblížilo ani k pornu s Jaro Slávikem. ()

Carreen odpad!

Holky to chtěj taky se mi celkem líbilo, tak jsem si říkala, že to třeba zvládnu. Marně. Když začala babička vibrátorem prošťouchávat záchod, musela jsem jít zvracet... ()

haWranka odpad!

Holky to chtěj taky ještě maj nějakou úroveň, dokonce i dvojka a to už je co říct, protože pokráčka se většinou nevydaří. Tohle "cosi" prostě úspěšně selhalo na celý čáře. Tvůrci si asi mysleli, že se lidi ohromně pobaví vždycky, když uvidí nějakou nechuťárnu. Tak tam bez ladu a skladu nastrkali pár záchodových "vtípků" a tak vniknul tenhle naprostej omyl. ()

chaturga

Totální volovina. Ale musím uznat, že jedna z posledních scén, kdy do vší té hrůzy ještě přinese pes (na kterého je alergický otec) mrtvýho papouška (kterého milovala máma) a položí ho k té umělé pochvě, která leží vedle opilé 90ti-leté babičky, která má hlavu v jeho rozkroku, je prostě geniálně ujetá:) Tak jako pomeranč v bramborové kaši:) ()

Tyna31

Vždyť to není taková hrůza. Je to samozřejmě na hranici nevkusu, vtipy ohrané, nechutnost nechybí, ale mě kupodivu tenhle film nevadí. Dobrý den, jmenuji se Florian Thomas a tohle ráno se mnou začal mluvit..:D ()

Zevon odpad!

Vždycky jsem si myslel, že vrchol nevkusu je Kameňák a řada šílené Olmerovy "porevoluční nové vlny". Zde jsem na vážkách, zda je tohle německo na tom opravdu se svým, již od přírody pokleslým vkusem, tak špatně, nebo zda se jedná o cílený záměr tvůrce. Celá série postpubertálních masturbátorsko-voyerských filmů mi nikdy nepřirostla k srdci, ale vzhledem ke skutečnosti, že mladí jsou na světě pořád, asi vždy toto téma vyprovokuje nějakého, věkem uvadajícího tučňáka k dalšímu revivalu. Tak jo chlapi, pokud to byl opravdový záměr, potom dobrá práce... ()

Ceberus

Co si tak pamatuju, hlavní představitel mi přišel krajně nesympatický, což nebylo dáno tím, že by to byl chlap - Jason Biggs z Prciček na mě nepůsobil tak odpudivě, jako Schenke tady. ()

Boo odpad!

Tak kdo to vlastně chce taky. A kdo to teda chtěl první. Český distributor by potřeboval trochu proplesknou, aby se maličko zamyslel. Trochu se bojím, s jakým filmem se naši západní sousedi předvadou příště. Něco jako Kluci a holky to chtěj a to pořád. ()