Středoškolák Flo (Tobias Schenke) přestál pohnutou pubertu a pomalu začíná tušit, že ani v další části svého sexuálního života nebude mít na ňadrech ustláno. Jeho penis se nevybíravě dožaduje pozornosti a Flo sice velmi dobře ví co by měl a chtěl dělat, zato vůbec neví jak na to. Každá jeho sebepromyšlenější snaha končí v lepším případě trapasem a přátelské rady spolužáka Red Bulla (Axel Stein), který si dokáže bezproblémově užívat nad tatínkovým pornofilmem či erotickým časopisem z 50. let, spadají do kategorie "Udělej si sám!". Z frustrovaného Floa se stává ideální pacient zkušené psychoterapeutky. Její rada je jednoduchá - Flo musí najít dívku, která pro něj nebude pouhým sexuálním objektem. Tento požadavek beze zbytku splňuje hezká spolužačka Maja Paradisová (Diana Amft). Flo už pár příležitostí sblížit se s ní beznadějně trapně zazdil, ale teprve nápad proniknout do domu dívčiných rodičů jako dobrovolný pečovatel o senilní babičku Paradisovou roztáčí kolotoč bláznivých a neodolatelně komických situací... (oficiální text distributora)

dawexx odpad!

Aha, ono to vypadá z pohledu našich německých přátel, že kluci jakožto živočišná skupina jsou naprostý idioti. Ostatně to asi každej v tomhle filmu. Další z odpadků, kterými se u západních sousedů staví skládka jménem "filmová špína" ()

Pavlo

Strašná paródia na sprosté Americké teen komédie. Tí Nemci sú tuším ešte viac perverzní než Američania. O chlp lepšie než jednotka.... ()

mmajjkii odpad!

Pro doplnění komičnosti se sem tam nějaká ta trapná scéna jistě hodí, ale pokud je trapná téměř každá scéna, pak je zákonitě trapný i celý film. No prostě se to nedalo. IMDb 1/10 ()

mlock

Pro mě kultovní komedie, naprostej vodvaz! Alergická reakce a babička v koupelně, to bylo nejvíc. Film plný neuvěřitelných situací, povedených hlášek a k tomu halda nádherných roštěnek, prostě super zábava! ()

chosan

Mělo to asi být něco podobného jako prcicky jen po Německu. Nu zas tak hrozný jako se tady uvádí to není i se zasmejete. Dávám 45%. ()

Eldur odpad!

To čo bolo? Vždy som si myslel, že komédia má pobaviť a nie napínať na zvracanie! A ešte k tomu nezaujímavé! To si vážne tvorcovia mysleli, že scénou s prepchávaním záchoda niekoho rozosmejú? Pohľadom zvrchu do záchodovej misy prekročili aj tú najvzdialenejšiu hranicu, za ktorou to už nie je film, ale úchylnosť. Zavesiť ich za to do prievanu! Vy viete za čo :o) ()

String odpad!

To se takhle jeden německý režisér koukal na americkou komedii Prci Prci Prcičky a řekl si: Tohle zvládnu natočit taky, a lépe. Nedivil bych se, kdyby to takhle bylo. Avšak někde se mu to asi "kantlo". Typická teenagerovská komedie, která se vám po prvních pěti minutách zhnusí a spíš než by vás měly scény rozesmát, řeknete si: FŮJ, BLÉ!! No, být to český film, do světa bych ho raději nepouštěl. ()

Paleček

Báječná záležitost. Poslední dobou se u filmů moc nesměju, ale u tohoto jsem se smál. A to že hodně. Krásně cynické a bezohledné. Nikdo zde neprojde žádnou zušlechťovací kůrou, nikdo nám není vyloženě sympatický. A ta babička ... mňam. Takřka avantgardní provokace, poťouchlá radost ze záměrně ukázáné ošklivosti. Jen houšť takových filmů ... ()

Hermes

Takže..dvě hvězdičky za pohledné hlavní představitelky a jedna za to, že jsem se kupodivu sledováním filmu celkem bavil, i když je pravda, že to může být tak dva až tři roky zpátky. Ale to není podstatné. Při vypnutí mozku se film dá docela dobře shlédnout a dokonce se u něj pobavit, ale hlavně člověk nesmí nad ničím přemýšlet a povznést se nad ony fekální scény. Jinak Tobias Schenke na mě působil extra-nesympatickým dojmem, to naši germánští sousedi nemají lepší herce?! ()

Glance8

Horší než "holky to chtěj taky", ale celkem úsměvná komedie, která mě neurazila ani tím, že je to německej film! Ale stačilo vidět jednou,usmát se a jít dál..:-D ()

january odpad!

Proc proboha nekdo toci "komedii" jako tuto? Vzdycky kdyz slysim vyraz nejhorsi film, vybavim si tento (update z pozdejich let: ted si pod nejhorsim filmem predstavim jednoznacne twilight). Pribeh o nadrzenem stredoskolakovi, ktery mluvi s vlastnim penisem a vsemozne se snazi dostat jednu holku.. Vrchol vseho byla babicka machajici se s prominutim v hovnech a zaver, kdy si chce hlavni "hrdina" sve prirozeni useknout.... Je mi trapne za rezisera, za herce, scenaristu a divaky, kterym se neco takoveho libi... ()

Astu. odpad!

Chlapec, který mi přišel naprosto retardovaný a vyloženě odpudivý, v průběhu celého filmu komunikuje se svým penisem. Je třeba ještě něco dodávat? ()