Jay a Silent Bob právě přišli kvůli soudnímu podvodu o svou identitu. Tím, kdo oba podvedl, je filmová společnost, která o nich natočila několik filmů. Jay a Silent Bob to ale nechtějí nechat být jen tak a rozhodnou se zajet přímo do Hollywoodu a vše tam vyřešit. Žene je k tomu i informace, že filmová společnost právě začala natáčet nové filmy, ve kterých sice budou Jay a Silent Bob, ale nebude se jednat o ně. Hlavní scéna nového filmu má být dokončena na každoročním setkání fanoušků Jaye a Silent Boba, které se nazývá Chronic-Con. Jay a Silent Bob jsou přesvědčeni, že natočení závěrečné scény zabrání. Cesta do Kalifornie nevede ale přímo. Jay a Silent Bob nejprve dorazí do Chicaga, kde Jay z televize zjistí, že se jeho bývalá milá Justice stala moderátorkou počasí. Jay se Silent Bobem Justice vyhledají. Justice oznámí Jayovi, že s ním má dceru a že se vdala za přítelkyni. Jay slíbí Justice, že jejich společné dceři Milly neprozradí, že je jejím otcem. Justice tedy Jaye s Milly seznámí. Milly se svou kamarádkou Sopapillou chtějí využít informace, že Jay a Silent Bob míří do Hollywoodu, a vydíráním je donutí, aby je vzali s sebou. Aby dívky Jaye a Silent Boba donutily ke spolupráci, zdrogují je… (TV Nova)

RoyBatty444

Smith si robí paródiu na svoje filmy a omieľa stále to isté aké dobré jeho filmy boli. Okrem toho je tu tlačenie na family pílu. Samotný príbeh je zanedbateľný. ()

Ondak

Tak po shlédnutí jsem velice zklamán. Film postrádá téměř vše, co bylo v jeho předloze.  Jedná se pouze o snůšku trapných scén převážně o sexu a to mi rozhodně vtipné nepřijde. Pouze ve finále jsem se bavil a smál se. Ale opravdu musím čekat 70 minut na 20 minut zábavy? Asi ne... ()

Miroslav.Zac

Na rozdíl od jedničky jsem tenhle díl viděl jen jednou a asi i naposledy. Pohled na dvě stárnoucí smažky, co se snaží jít s dobou je spíš k pláči. Tady bohužel zastávám názor vyklidit pole mladším, i když očividně netalentovaným. ()

Grimes

Včera jsem se podíval na tenhle skvělej film a jsem z toho moc moc nadšen. Hlavní důvod proč to bylo tak skvělý je hlavně fakt, že jsem dlouholetý fanoušek filmů Kevina Smithe a tenhle film je jeden velký Easter Egg ke všem předchozím filmům. Takže kdo neviděl předchozí filmy, tak si to tak neužije. V tomhle filmu je všechno a každý(až na pár vyjímek), dozvíte se jak skončil Brody z Mallrats, Loki z Dogmy nebo Boo Boo Kitty Fuck z Jay and Silent Bob Strikes Back. Je to skvělá filmová jízda, která prostě fanoušky Kevina Smithe bude rozhodně bavit a pokud jste k tomu ještě fanouškové komiksových filmů a seriálů a zhuleneckejch filmů k tomu, tak vás to bude bavit ještě o to víc. Podívejte se. ()

mixal447

Milujem Kevina Smitha aj Jasona Mewesa, ale toto sa fakt nepodarilo. Zasmial som sa mozno raz, vacsinou mi bolo trapne. A uz su vsetci naozaj prilis stari (a Smith aj chudy).. V buducnosti zostanem asi uz len pri Clerks II co povazujem za vrchol Smithovej tvorby. ()

Pavlis.xxx

Čekal jsem průser a dostal zábavu. Většinou tahle pokračování po X letech stojí za nic, ale tady jsem dostával jeden vtip za druhým. Ano na tenhle humor musíte být stavěni jinak chápu ty záporné reakce. Je to trapné, sprosté, opakující se atd atd, ale v tom mi to přišlo právě zábavné, že si to umí udělat prdel samo ze sebe. Narážky na spoustu herců, filmů, dost vtipů nebo scének mě fakt rozesmálo. Jednička je kultovka. Dva zhulenci tak blbí až je to směšné. V té době mi bylo 14, zájmy kámoši pivko holky atd, takže takový film "musel" bavit, ale tohle i když to je o tom samém mě bavilo ještě víc než jednička. Možná kvůli tomu srovnání doby, humoru, připomenutí právě té doby, kdy bylo ještě vše celkem v pořádku. Ano, tento film nemusel vůbec vzniknout a je jistě mířen na fanoušky a pamětníky než širší publikum, ale právě téma rebootu tady ukázali dost přesvědčivě a jelikož patřím do první skupiny pobavil jsem se a tento recyklovaný smithovský kousek mě mile překvapil. ()

HighInTheSky

Víc jak 20 let jsem Kevinův fanda...hmmm tenhle jeho kousek jsem ale ani nedokoukal a asi ani nikdy nedokoukám. Ještě že vše co vytvořil do Clerks 2 (včetně) je koukatelný opakovaně, a to mi stačí. ()

F_Sanchez

Jako mělo to svá velmi slabá, někdy až trapná, místa, hlavně ke konci filmu, ale ta esence Jaye a Mlčenlivého Boba tam stále je a velmi baví. ()

SandroCZ

Jak se říká: ,,Opakovaný vtip přestává být vtipem" Vykrádačka sebe sama i když to byl asi dobrej nápad prostě moc nefunguje. ()

Typek45

Když se řekne úplně zbytečný film, tak se mi jako první vybaví tento snímek. Asi chápu, co tím chtěl Kevin Smith říct, ale přišlo mi, že točí film sám pro sebe a svý kámoše, do kterýho už nepřidal žádnou tvůrčí invenci a jenom se opakuje. Jako velký fanda Jaye a Silent Boba jsem film víceméně protrpěl a bohužel se ani nezasmál, tak maximálně z lítosti. Ve srovnání s podobně pojatým filmem Clerks III., je to hodně slabý a nedotažený. Oceňuji sice, že si Smith dokáže udělat srandu sám sebe, ale jeho tvorbě z devadesátek to nesahá ani po kotníky. 1* dávám z čisté nostalgie. ()

Los22

Už dlouho se mi nestalo, abych se u filmu takhle ošíval studem a trapnem. Filmy Kevina Smitha mám celkem rád - Clerks 1, 2, první Jay a Bob (i když to už bylo taky slabší, ale snesitelné) Nabuchané hláškami a popkulturními odkazy, pecka. Tady ale jde znát, že Kevinovi už ujel vlak a měl by to radši zabalit. V nejlepším se má přestat a on té šance nevyužil. Když už máte nejlepší léta za sebou a vracíte se na místo činu tak buď: 1.Natočíte něco u čeho lidi zamáčknou nostalgickou slzu. 2. Natočíte něco u čeho si lidi řeknou "sakra oni jsou staří jako já a pořád na to mají" 3. Natočíte totální nevtipnou, trapnou sračku, která by nebyla cool ani před 10 lety 🤷 Bohužel musím říct, že toto je ten 3. případ. Akorát mi to pořád připomínalo, že už mi taky tahne na 40, všichni stárnem, spějem k rakvi... už i ta kočička z Prciček je stará jako ta škeble... takhle se u filmu cítit nechci. Dávám jednu hvězdu a to jen proto, že odpad je pro Ulice, Růžové zahrady a Jaromíra Soukupa. ()