Při budování nejdokonalejší věznice v Antarktidě se z podzemních prostor nečekaně dostane prehistorický plaz a začne ohrožovat vše živé kolem sebe. Všichni se rozhodnou z věznice uprchnout a zatím propustit vězně, aby sloužili jako obrana. Jenže obrovského netvora nelze zastavit... Ve vězení pro největší zločince na světě - v Novém Alcatrazu v Antarktidě - skupina trestanců vykope údajně mrtvého prehistorického netvora, který není až tak mrtvý. A ten teď začne všechny brutálně zabíjet. Přežijí jen dva bývalí přátelé, kteří se pokusí obrovského prehistorického hada zastavit. (oficiální text distributora)

playboy_05 odpad!

cožpak o to...Dean Cain není to nejhorší v tomhle filmu...hrozně opsaný námět ala Python, až na to, že ten had vypadá jako by ho vytvářeli v Malování ve Windows...hercům huba mele jako kolovrat a ty efekty, to je fakt radost pohledět... ()

deep odpad!

obrovská hadice byla tááák moc realistická až mi z toho oči vypadly z důlků. Filmové zvratky tohoto typu pročistí organismus a otevřou oči v tom smylu, že jiné filmy, které vám ještě včera připadaly přinejmenším diskutabilní, se dnes ve srovnání s TÍMHLE posunou o jednu až dvě příčky vzhůru. ()

Pitryx odpad!

Tady snad ani není co dodat. Hloupé a primitivní, triky nevyjímaje. Sledování byla ztráta času. 201410298637/9125 ()

Snagleo

Já jsem člověk, který filmy nikdy neodsuzuje podle hodnocení. Stejně tak tomu bylo i u tohoto. Příběh vypadal docela zajímavě a tak jsem si řekl, že bych si to mohl pustit. Sice 15% a místo mezi nejhoršími filmy nevypadá hezky, ale dal jsem tomu šanci. Občas mám chuť vypnout a kouknout na špatný film. No......to hodnocení mluví asi za vše. Celý ten příběh je sice docela zajímavý, ale špatně zobrazený. O grafické stránce ani nemluvím, ale ta k filmům podobného typu prostě patří, takže asi nemá cenu komentovat. Nejhorší jsou však dialogy, které se jednoduše nedají skoro vůbec poslouchat. Postavy (které jsou mimochodem úplně normální a skoro ničím zajímavé) mezi sebou vedou tak trapné a stupidní rozhovory, že to až bolí. Já ale dokážu i na špatně věci najít něco dobrého a i u tohoto jsem něco málo (opravdu málo) našel. Příběh je, když přehlédnu jeho zobrazení, fajn (docela). Film je i místy celkem napínavý. Tímto to vše dobré končí. Asi se najdou horší filmy, , ale to nic nemění na tom, že Únik z Alcatrazu je dost špatný film. 20% a to jsem ještě hodnej.... ()

brasek

Dnes večer nebolo do čoho pichnúť, aj Fero sa šiel hrať a tak som si pozrel tento snímok. Samozrejme je to béčko s hercami na ktorých sa už zabudlo, alebo nie sú zaujímaví. Neočakával som nič extra, však na tv stanici Film Plus je 9 a 1/2 filmu z 10 katastrofa... z tohto pohľadu to nebolo až také strašné. Na druhej strane treba povedať, že som sa zľakol len raz, to keď som prepol kanál a tam Lady Gaga. ()

Little_Sawy

Tohle byla tak kolosálna mrdka v ledový kriptě že jsem měla chuť jich tam všech pozabíjet holýma rukama a když už šéfovi prostřeliť palici parádným kvérem a pár věznům k tomu, tak bych si pak s Digi hadíkem potřásla pahýlem že jsem spoločně splnili misi a já byla vocenená zlatým vibrátorem za nějlepší misi v mím životě. Ďíky, Buddho, že jsi nade mnou držal svou mocnou ruku. ()

rozika

Som vám veľmi, veľmi vďačný za vaše hodnotenia k tomuto filmu. Práve si vyberám z tv programu čo by sa oplatilo večer pozerať a pritom si čítam kritiky k jednotlivým filmom. Teraz som pri filme ÚNIK Z ALCATRAZU a 15% je dostačujúce, aby som sa preorientoval na iný večerný film. Vidno že na stránke www.csfd.cz sa stretávajú rozumní ľudia, ktorí filmu rozumejú a majú ho radi. ()

uprchlik

Jediná dobrá věc na tom filmu je Mark Sheppard, který je snad jediný, co tam umí hrát a všechny převyšuje tak osmnáctkrát. Jinak je to příšerné béčko, ale kvůli Marka jsem to zkoukla dvakrát. Ale děj a efekty, kriste. A ty postavy jsou všechny tak blbé, až na toho čečenského teroristu, protože ten má alespoň mozek. ()