Skylines

Záhadný mimozemský vir začne ohrožovat lidstvo, a tým elitních vojáků proto musí do vesmíru vyřešit celou situaci jednou provždy. (Netflix)

Veskoslav

Co na to říct. Ze začátku to vypadalo slibně. Pak hodina nudných a nudných rozhovorů. Pak pár brutálních zabití na obou stranách. Pak morální sračka překvapivě nepřekvapivého konce a nakonec "happy end". Promarněný potencionál, můj promarněný čas. ()

Facerr

Jednička docela dobrý ačko, ale tohle jakožto třetí pokračování otřesný snad dokonce céčko, po jehož shlédnutí si rozhodně nepustím ani tu dvojku. ()

DJMaroko

Po dvojce jsem se konečně dostal pokračování, ale není to ono co jsem přesně čekal. Stejně jako předchozí dva snímky jde příběh opět jiným směrem. Máme tak možnost zjistit opět něco více. Na to, že je to béčko je za mě slušně natočeno a určitě to NEmálo stálo. ()

Heywood

Vizuál nezklamal, zápletka nebyl nejhorší, ten mix vykrádaček jiných sci-fi jasný, přesto nakonec 50%, protože až tak špatné to nebylo. A jako vždy, kdo zavinil virus? Podívejme se na náš covid a je to pořád stejné.. ()

nikhaj

Fas cinujuca blbost. Taketo filmy mi pripomenu preco mam rad dobre sci-fi. Ani herecke vykony toto uz nezachrania, nic som stoho filmu nemal ani emociu, okrem making of zo zaverecnymi titulkami ()

luky312

Asi najviac zabavná časť z tjeto Skyline trilogie. Stále sa čosi deje, efekty sa oproti "Beyond Skyline" o dosť posunuli aj keď nemajú na úroveň prvého Skyline. Fajn jednohubka s pár peknými scénami. ()

JohnDark

Skyline 3 - Skylines, Akčný Sci-fi, USA, Litva, Španielsko, Belgicko, VB 2020, R: Liam O´Donnell, H: Lindsey Morgan, Jonathan Howard, Daniel Bernhardt, Rhona Mitra, Cha-Lee Yoon, Naomi Tankel, Alexander Siddig, Ieva Andrejevajté, James Cosmo, 40% ()