• Thriller

V zajetí chuti (2000)

Těžko uvěřitelný příběh o psychické vládě jednoho člověka nad druhým. Jan v málokterých scénách jsem hercům věřila.

The Iceman (2012)

Když pominu skutečnost, že nemám ráda filmy o profesionálních či masových zabijácích, filmy, v nichž by vlastně divákova sympatie měla být na jejich straně, je Iceman dobrý thriller.

Mother and Child (2009)

Vynikající, silný, dojemný příběh, který ale netlačí na pilu, nesvírá hrdlo a neutápí se v slzách. Vztahy matka-dcera v různých možných podobách, jak je život přináší. Taky film o tom, jak z nás láska dělá lepší lidi. Skvělá Naomi Watts a Annette Bening.

Přicházím s deštěm (2009)

Pěkná ptákovina, která si hraje na umění a o logiku se nestará. Nejzajímavější tam jsou ty sochy.

Nejvyšší nabídka (2013)

Na tu hrůzu, která se sem v dnešní době kupuje, je film jistě velkým osvěžením. Ale nechtějte po divákovi, aby uvěřil takovým nepravděpodobným peripetiím. A mnoho pasáží tam bylo zbytečných a pro děj nepodstatných. No a celkově to není fair....

Dobré srdce (2009)

Strašně černobílé postavy a předvídatelný příběh. Jsem přesvědčena, že Paul Dano má na mnohem víc. Ale pejsek i husa si každý zaslouží po jedné hvězdě.

Milosrdné lži (2010)

Vleklé, bez děje, ale dobře zahrané. Za ten pocit, že člověk obývá krásný dřevěný srub na pláži a má k dispozici jachtu, těch 154 minut asi stálo.

Defendor (2009)

Roztomilé. Trochu to připomíná Kick Ass, ale to bych Defendora trochu urazila. Postava trochu naivního Arthura, který je přesvědčen, že je superhrdina a vlastně se jím nakonec stane, je moc hezká.