Jeff, který žije s mámou (2011)

Něco tak krasného, kouzelného a uslzeného jsem opravdu nečekala. Jason Segel je můj oblíbenec a tahle role mu neskutečně sedla, vzpomněla jsem si na jisté období a trochu jsem se v něm i shlédla.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Batmanů a Supermanů už je moc, takže kde najít kvalitu a proč? Dokud budou vycházet komiksy, bude pořád, co točit. Takže je to vlastně takový nekonečný příběh, dá se vůbec v tomhle koloběhu najít něco kvalitního a co je vůbec v téhle době považováno za kvalitu? (Mám na mysli i Marveláky) A co dělá Zack Snyder posledních pár let, že je z něj bez nápadů starej kmet? Spousty otázek a zatím žádné odpovědi. Chtělo by to Úsvit úspěchu! Třeba se ho dočkáme v příštím díle, i když je to dost nepravděpodobný, že by po podprůměrné jedničce přišla epická a dokonalá dvojka, ale i to jsme viděli např . v Hunger Games. Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo si všiml horší kvality obrazu, asi to byl účel, ale na mě to opravdu nezapůsobilo. Nakonec aspoň pochválím hudbu, která byla místy více než skvělá.

Osm hrozných (2015)

Pomalý a dlouhý rozjezd zapříčinil, že jsem začla pochybovat o režisérově umu. Ale pak to přišlo, hlášky ostré jako břitva, stejné jako další hrdinové, co se objevili na scéně, prostě Quentin jak má být. Poklona S. L. J., který mě převelice bavil a stal se i mojí nejoblíbenější postavou a neskutečně jsem mu fandila, ať nezkape. Tím, že Tarantino obsadil do jedné z rolí hvězdičku slaďoučkého bezmozkového Channing Tatuma, který nemá žádný koule, aby tady zaválel, mě opravdu nasral! Jinak celkově obsazení, bylo více než uspokojující, většina herců známo z předchozích filmů, což se mi na Quentovi líbí, že se svoji osvědčenou kvalitou řídí. Nakonec to bylo pěkné pokoukání, vůbec mi nevadila dlouhá stopáž filmu, naopak ke konci jsem si přála, ať to ještě aspoň chvilku pokračuje. Ten, kdo má Tarantina nakoukaného od A do Z, si určitě vzpomene během tohoto mrazivého představení na jednu z jeho prvních věcí.

Marťan (2015)

Krása to napohled, ale víc mě nenapadá pochvalných vět, protože to byla nuda. Jen pár pasáží, kdy máte na srdci závaží a koukáte s otevřenou pusou dokořán. Jinak se tam nic neděje, opravdu věru ne. Co mě ale nejvíc rozčiluje, americký humor všude, jasný jinak by to bylo moc vážný, ale opravdu by to bylo tak špatný?

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Nejlepší blockbuster za několik posledních pár let! S odstupem času jsem nucena upravit hodnocení. Pořád platí, že jsem si tu šílenou jízdu užila, ale myšlenka, že jsem dala plné hodnocení za příběh, který je přeci jen dosti jednoduchý, mě neskutečně tížila.

Ranař (2011)

Ač se může jevit tenhle film sebevíce stupidním, má to prostě v sobě něco, co vás chytne a vtáhne dovnitř a nenechá vás to chladným. Ať už je to krev a násilí, na který se prostě v tomhle popcorňáku dobře dívá a nebo hlavní hrdina, který je tupý jak poleno, ale v jádru je to hrozně dobrej člověk, přičemž jsem si vzpomněla na Foresta Gumpa (btw Sean tady hraje opravdu dobře). Goon není prostě zas taková sračka, jak se může jevit na první pohled. Mám chuť si zajít na nějakej pořádnej hokejovej zápas.

Coffee Town (2013)

Je tam pointa, ale je zabalená do spousty řečí o ničem, takže je možný, že ji přehlédnete.

Až tak moc tě nežere (2009)

Romantická komedie trošku jinak, celkem hravě podaná, že vám dvě hodiny utečou, ani nevíte jak. Tenhle film prostě je tím, čím je, na nic víc si nehraje. Takže kdo od toho ani víc nečeká, nebude ani zklamán. Z proplétajících se vztahů byl pro mě zajímavý Gigi a Beth, který nebyl zas tak zajímavý, jako opravdu krásný, až neuvěřitelný.

Nezvaný host (2007)

Příběh ze života, jak je těžké být imigrantem a český překlad to skvěle vystihuje, jste vlastně opravdu takový nezvaný host. Byl to dobrý film, ale jen dobrý, byl jako jídlo bez koření. Možná to bylo tím, že Walter byl tak neskutečně znuděný a otrávený, až se mu povedlo otrávit i mě. Přemýšlela jsem, že bych zvedla hodnocení za opravdový konec, že to neskončilo jako klišé, kterým končí 99% filmů. Byly tam silné momenty, krásná vášeň pro hudbu, tím si mě film částečně získal, ale to prostě nestačilo.