Štvanec (2003)

"Zasa piješ?" - "A čo mám robiť?"6/10

Mistrův syn (1978)

"Ruka otvorí dvere, ale noha ich vylomí."8/10

Tajemná řeka (2003)

"V skutočnosti, sme len 11-roční chlapci zavretí v pivnici snívajúci o tom, aký mohli mať život."

Mlha (2007)

"Výkupné!"8/10

Souboj Titánů (2010)

"Kto si?" - "Môžeš ma volať otec, ak chceš." Jój! Tak toto bol omyl na celej čiare. Čo to ten Leterrier vyvádza? Po mojom veľmi obľúbenom Utrhnutom z reťaze bola toto tragédia. Poviem to od začiatku - Sadol som si s kamarátmi do sedadla (samozrejme každý do svojho) a začali sa reklamy. Začal sa film, pozerám - ok, za chvíľu to začne. Perseus sa v 10 minútach premenil z rybára na bojovníka, v ktorého všetci veria ako v Johna Connora. Pár efektov, bitka, ďaľšia bitka, bum-bác, ďaľšia bitka, Medúzin palác, buci-buci, Kraken a konec. Čo je toto za film? Efekty beriem a soundtrack s dunivými basami tiež, ale príbeh, strašne dosraný strih, hrozná choreografia bojov a scenár za staré vreco... Takto som si nový Súboj Titánov teda nepredstavoval. Keď som videl hodnotenie na ČSFD aneb 55% tak som tomu moc neveril. Teraz to už konečne chápem. A k tomu jediný poriadny herecký výkon tam bol od Madsa MIkkelsena a toho démona z púšte, ktorý bol robený samozrejme počítačovo. A kde je ten objavený vynikajúci talent Worthingtona? Nikdy viac! 4/10

Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)

"Tam to je!" - "Kde?" - "Tak sa asi musí človek zachovať, keď niečo uvidí..."

Jak nežít svůj život (2007) (seriál)

"... je to hlavne môj priateľ!" - "Don, myslíš to vážne?" - "Áno, ale drž hubu!"

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

"Kdybys nám chtěl pomoct s Voodoo, tak bys do těch panenek napichal špendlíky." - "Žádný sem nenašel." Ďaľší seriál, ktorý dokáže zaujať už od prvého dielu. Ako prvé chcem zdôrazniť hercov. Bývalý skejťák Jason Lee v podaní lenivého čo si pestuje fúziky? Sakra prečo nie? Rola pre neho je to ako ušitá. Jeho ksichty, tváre pózy, mimika... skrátka je to úžasné. Síce... od neho je ešte lepší jeho brat Randy v podaní Ethane Supleeho. 9/10