Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

"Kto se bude snažit utéct - bouchne." Páni a dámy. Tuto to všetko začalo. Nie celá tá mánia okolo ságy, ale celý príbeh. Chlapec, ktorý nastolí rovnováhu dvoch odlišných strán - Dobra a Zla. Po chvíli pozeranie si uvedomíte, že George Lucas aneb otec SW vôbec nie je režisér, ktorý točí pre nenáročných divákov. Vo filme nie je typické americké klišé, nie je tu moc predramatenej stránky a vôbec je to pekné. Nerobí tu efekty, na ktoré upozorňuje... ktoré robil dlho. Neupozorňuje na ne. Tým myslím spomalené zábery a tak ďalej. Toto si na ňom v podstate cením. Je vidieť, že to stálo prachy, je vidieť, že sa na tom nešetrilo ani s efektami a riadne sa na tom makalo. Ale cítiť v tom takú príjemnú skromnosť, že máte chuť si to pozrieť znova. 8/10

Návrh (2009)

"Pusti mobil, dám ti psa!" PREČOOOOO??!?? :-( Ja som sa na tom po traileri ták tešil a na koniec som bol z toho nehorázne sklamaný. Je to možno aj tým, že som sa na to tak tešil.___ Veľmi zlá vlastnosť tohto filmu je, že je tu všetko predramatizované a tak to aj zabíja vtip. Každý by sa tam radšej na mieste rozplakal, než to, čo povie by bolo vtipné. Keď som si zasadal na postel, tak som si myslel, že si idem pozrieť povedenú romantickú komédiu s výborným (!) hodnoteným na čsfd. Dokonca som sa tohto filmu v diskusii zastával vecami typu : "Trailer je výborný" ; "Určite si to pozirem" ; "Nehundrite na to furt" a p. Teraz by som im povedal, že si to môžu buzerovať koľko chcú. Je mi to ukradnuté. Sandra síce vypadá na svoj vek veľmi dobre, ale to k filmu nestačí. Nemám rád romantické drámy! Aspoň, že tam nebolo to typické americké klišé, ktoré býva na konci. Tí, ktorí to videl, pochopia. 3/10

Skrytá identita (2006)

"Čo si to hovoril o FBI?" - "Ser na to. Šľahol som si."

Partička (2009) (pořad)

Hej hou, tatko na tom nezaspal, tak je to dobré. Na prvý dojem 8/10

Smotánka (1996) (pořad) odpad!

Ouč.

Lesní duch (1981)

"Vypadá to ako tvoja bývala frajerka!" Jeden z hororov, pri ktorom som sa skoro naozaj bál. V tejto dobe to fakt už príde skôr vtipné, ale v tej dobe, keď to premietali a keď na to išiel Donnie Darko, tak to musela byť atmosferická pecka! A Bruce Campbell bol fešák! 8/10