Mission: Impossible III (2006)

Velmi zdařilé pokračování MI. Rozhodně to překonalo mé očekávání, ale dokonce i oba předchozí díly. Ethan už není nejmladší, ovšem to co předvádí je vzhledem k jeho věku vážně paradoxní. Chová se prostě jako šílenec at´ už skáče z mrakodrapu, nebo střílí po zaporácích. Příběh je celkově o ničem, ovšem ta neustálá smršt´ akce to drží nad vodou. PSH je velmi originální typ záporáka, co se jen tak nevzdává a obohatí Ethana o nejednu vrásku. Ovšem nevím, nevím, co by tvůrci vymysleli do dalšího dílu. Já bych to nechal u trojky, nebot´ to vychází do třetice všecho dobrého. Skvělý návrat, skvělý odchod do důchodu.

Scary Movie 2 (2001)

Dvojce celkem chybí nápad. Vtipy jsou trapné a klišovité. Ale když už všechno jde do hajzlu, Marlon Wayans to vždycky zachrání. Zatím nejslabší díl z celé série.

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Docela originální parodie, na svou dobu. "Jsem král světáááá" SLASH "Hni tou prdelí!!!"

Scary Movie 3 (2003)

Nejlepší díl v sérii Scary Movie. Naprosto nářezová je třeba parodie na 8 míli. Všichni herci si to zřejmě velmi užívali. Já vím, je to sračka, ale to mě neodradí od 4 hvězdiček. Já jsem se totiž královsky bavil

Pidihajzlík (2006)

Pár scének, např. Hajzlík v posteli, tento film zachraňuje před odpadem. Mohlo to ale být O TOLIK lepší.

Requiem za sen (2000)

Neuvěřitelný film. Poprvé jsem to viděl, když mi bylo asi tak 12 let. V té době jsem toho dost nechápal, ovšem to nic neměnilo na tom, jak na mě tenhle film zapůsobil. Až doteď se jedná o vrchol Aronofskyho režie, neuvěřitelný výkon Louise Lasser. Ostatní herci jsou také skvělí, ovšem scény s ledničkou žádný splatter nepřekoná. Navíc ta neuvěřitelná práce s kamerou... Film je v mém top 10 nej. filmů

Mistři hazardu (2005)

Tahle komedie se prostě povedla. Ty nízká hodnocení vážně nechápu. Spojení Scott, Knoxville je na jedničku. Ke konci už film malinko pokulhává, ale i tak to stálo za dokoukání. Prostě skvělá zábava na jedno shlédnutí.

Jackass 2 (2006)

Tahle píčovina je snad ještě sprostější, nářezovější a ruzných tekutin plnější než díl první. Tu úvodní scénku už hoši bohužel později nepřekonají. Ale i tak je to mazec. A ty bonusy...

Skandály ze života zvířat (2008)

Sohlasím s B!shopem, nářez jako svině. Bylo to snad i lepší než král videoher. Pár brutálních vtípků na který nezapomenu. A taky jeden z mála filmů u kterých se vyplatí dát si špeka, pak se vám totiž skvěle odmění.

Milionář z chatrče (2008)

Skvělý film, který mě zaujal způsobem, jakým mě už dlouho žádný jiný film nezaujal. Neznámí, ale přesto charismatičtí herci, skvělá hudba, solidní scénář. Ale přesto je to filmík malinko přeceňovaný. Už hlavně kvůli tomu přislazenému konci (just A...)